Що таке Binance
Криптобіржа Binance — це блокчейн-екосистема, яка поєднує безпосередньо біржу з оборотом понад 75 мільярдів доларів, а також постачання інфраструктури для всіх сфер індустрії:
- Торгівля криптоактивами та фіатними інструментами;
- Інвестиції в різноманітні продукти та напрямки;
- NFTs;
- Найвища якість освіти для клієнтів будь-якого рівня підготовки;
- Децентралізація будь-яких структурних рішень;
- Розіграші, турніри та завдання для клієнтів із солідними грошовими призами;
- Прибуткова партнерська програма;
- Дослідження галузей застосування блокчейн;
- Інкубатор нових токенів та внутрішніх екосистем;
- Благодійні проекти.
Це далеко не весь перелік екосистеми Binance. Кожен знайде для себе багато нового та цікавого.
Які послуги пропонує Binance
Не можна говорити про платформи формату Binance лише як про біржу криптовалют, оскільки розширення галузі стало конкурентною перевагою. Навіщо працювати з великою кількістю сайтів, коли все, що потрібно, знаходиться на одному.
Платформа для торгівлі криптоактивами
Як основа будь-якої криптобіржі, торгова платформа Binance об’єднує понад 600 різних токенів і монет, об’єднаних у взаємні торгові пари. Також є пари з фіатними інструментами для тих, хто тільки знайомиться зі світом криптоторгівлі.
Платіжний шлюз
Можливість поповнювати рахунок великою кількістю способів, як через сервіси самої біржі, так і через формат P2P, вибираючи валюту та курс із сотень пропозицій, а також розміщуючи власні замовлення на обмін. Доступне поповнення та виведення на платіжні картки. Binance виступає в якості гаранта для транзакцій. Середня тривалість транзакції – 4 хвилини.
Гаманець
Криптобіржа Binance — це універсальний мультигаманець для всіх підтримуваних активів. Його рівень безпеки дуже високий, оскільки він захищений як самою біржею, так і додатковими налаштуваннями профілів клієнтів. Не нехтуйте налаштуваннями безпеки своїх облікових записів.
Безпосередньо з гаманця можна працювати з балансами та створювати замовлення на ринку, а також конвертувати їх у необхідні активи за поточним курсом.
Інвестиційний центр
Інвестиції в криптовалюту популярніші, ніж класичні інвестиційні запити. Прибутковість вдалого інвестування становить від 100% на місяць. Ризик також великий, але постійно зростаюча кількість криптомільйонерів змушує глибше вивчати ці питання. Binance пропонує кілька варіантів інвестування:
- Купівля та утримання монет до зростання ціни – це класика жанру, розрахована на спокійні, виважені рішення з готовністю почекати;
- Стейкинг – заморожування монет на спеціальному рахунку під відсоток. Стабільна, але не особливо вигідна інвестиція з точки зору відсотка. З іншого боку, на монети нараховуються відсотки, і якщо вони добре зростають у вартості, то отримується подвійний прибуток.
- Участь у програмах Airdrop та нарахування монет під час мережевих форків. Binance, розміщуючи нові монети в ICO, мотивує користувачів брати участь в аукціоні, безкоштовно роздаючи певну кількість монет. Крім того, для власників ряду криптовалют, коли блокчейн розбивається або записується його блок, нові монети автоматично зараховуються на новостворені акаунти.
- Автоматичне інвестування. Він полягає у створенні інвестиційного плану з монет і періоду накопичення, наприклад, до 100 000 доларів. Кожен звітний період, день, тиждень, місяць з вказаної картки списуються гроші, а вибрані активи купуються за поточною ціною. Таким чином, отримують як інвестиції заощаджень, так і середню купівлю активу. На всі монети в цій програмі додатково нараховуються відсотки за стейкинг.
Постачальник нових токенів
Binance існує в межах власної екосистеми, яка включає сотні різних монет і токенів. Деякі з них торгуються на біржі як торговий актив. Беручи безпосередню участь у підтримці розвитку, фокус-група компанії чудово розуміє, які перспективи є в учасників. Найперспективніші монети та компанії виходять на біржу за підтримки Binance. Відстеження поточної активності нових листингів дозволяє купувати активи за найнижчою ціною та продавати на піку основної зацікавленості. Прибуток дивовижний.
Провайдер NFT
NFT стали справжнім проривом у криптоіндустрії, розширивши можливості для заробітку та інвестування в кілька разів. Відразу з’явилося кілька серйозних бірж, де торгуються тільки токенами NFT і тільки за криптовалюту.
Binance також приєднався до нового тренда і впровадив відразу три напрямки:
- NFT Event – заходи, присвячені появі нових колекцій або випуску власних NFT відомими людьми або компаніями, наприклад, футбольними клубами. У рамках подій користувачі отримують токени NFT за невелику активність, які потім можна вигідно продати.
- NFT Marketplace — це класична біржа токенів у форматі аукціону. Незважаючи на молодість напрямку, деякі компанії та приватні особи стали трендами, а арбітраж НТФ перекладається на плечі автоматичних алгоритмів торгівлі. Операції здійснюються за BUSD.
- Mystery Boxes – приваблива пропозиція, характерна для такого тренду. За фіксовану плату користувач купує футляр з невідомим вмістом. Найчастіше вона дорівнює вартості боксу. З певною ймовірністю можуть бути зловлені унікальні або легендарні НФТ, продаж яких на аукціоні принесе дуже високий прибуток.
Як працює Binance
Криптобіржа працює з акцентом на баланс між безпекою коштів клієнтів та їх взаємною анонімністю та зручністю та ефективністю користування послугами компанії.
Повноцінна робота з Binance починається після перевірки особи. Особиста інформація зберігається в зашифрованому вигляді на носіях, не підключених до мережі, і використовується лише для вирішення суперечок на самій платформі. Інформація не передається третім особам і структурам.
Що стосується активів у криптовалютах, то більшість з них вилучаються в холодне сховище, щоб уникнути їх вилучення в разі злому. На рахунках компанії тільки залишок, необхідний для безкоштовного внесення / виведення.
Поповнення відбувається практично миттєво в усіх напрямках, крім P2P, де перекази здійснюються вручну учасниками транзакції. Середня тривалість реєстрації – 4 хвилини.
Торгівля відбувається за рахунок коштів, зарахованих на рахунки у відповідних торгових парах. Крім того, необхідні монети, наприклад, для інвестування або оплати товарів, можна миттєво обміняти через біржовий автомат Binance.
Після завершення транзакції кошти доступні для виведення, інвестування або інших операцій.
Для всіх, хто збирається приділяти максимум часу криптоторгівлі, організовано навчання та зібрано багато матеріалів щодо маржинальної торгівлі та складних операцій.
Гаманець Binance
Він підтримує всі криптовалюти, що торгуються на біржі, а також фіатні кошти, з якими існують торгові пари. Кожен напрямок має свої способи оплати. Криптовалюти приймаються з усіх адрес, і для кожного конкретного відправника ви можете створити власну адресу отримання на той самий гаманець для анонімності.
Шлюзи Fiat працюють з тими напрямками поповнення, які дозволяє використовувати держава. Це можуть бути операції з карткою, грошові перекази або поповнення через термінали самообслуговування.
Гаманець Binance розділений на спотовий та маржинальний гаманець:
- Спот – гаманець, куди зараховуються всі гроші від поповнення і транзакцій, він відповідає за основну частину операцій;
- Маржинальний гаманець – це спеціальний гаманець, на який потрібно вручну перераховувати кошти для торгівлі для зменшення криптоактивів. На цьому рахунку є застава грошей під позику на біржі криптовалюти, яку трейдер продає за падіння, щоб викупити їх дешевше ціни продажу і отримати прибуток. Цей вид торгівлі вважається дуже ризикованим і підходить лише досвідченим трейдерам після достатньої підготовки.
Комісійні збори
Важливою частиною аналізу перед вибором обміну є комісії. Багато компаній грішать, залучаючи користувачів акційними пропозиціями, які їм на перший погляд не вигідні. Але насправді виходить, що комісійні та додаткові збори та виплати системи сторицею відпрацьовують усі бонуси та акції.
Комісія за депозит
При поповненні рахунку з картки стягується комісія 0,5% -2% залежно від валюти та суми поповнення рахунку. Для екзотичних валют і банків країн, які не працюють з міжнародними системами взаємозаліку, комісійні можуть бути вищими.
При поповненні P2P комісія 0,35% стягується при розміщенні власної заявки на покупку криптовалюти. Коли його приймає продавець, виробник (той, хто зробив замовлення) сплачує комісію. Якщо ви приймаєте вже розміщену пропозицію (тейкер), транзакція відбувається без комісії.
Поповнення фіатних коштів через системи міжбанківських переказів та електронних платіжних систем обкладається комісіями в розмірі 0,5% – 3,5% залежно від валюти та способу внесення коштів. Актуальна інформація в кожному випадку публікується біля вибраного способу поповнення.
Іноді вигідніше зробити додатковий переказ у напрямок, вигідніший для поповнення рахунку на Binance і ввійти з меншою комісією, ніж використовувати запропоновані варіанти.
Комісія за виведення
Зняття криптовалюти обкладається лише платою за транзакцію мережею підтримки. Немає додаткових комісій від Binance. При оплаті через сервіси обміну, не пов’язані з binance, можуть стягуватися додаткова комісія.
P2P виведення – комісія 0,35% при створенні замовлення за вигідною для клієнта ставкою. При прийнятті розміщеної пропозиції комісія не стягується.
Виведення в фіатні напрямки – комісія коливається від 0,5% до 3,5% залежно від напрямку виведення. Компанії-партнери можуть змінювати умови, стежити за поточним відображенням інформації на сайті Binance при виведенні коштів.
Комісія за транзакцію
Як прийнято, розмір комісії зменшується при досягненні великих обсягів торгів протягом торгового місяця. Базова ставка для початківця трейдера коливається від 0,1% до 0,04% при досягненні максимального обсягу торгів. При оплаті токенами BNB комісія зменшується на 25%.
Маржинальне запозичення – Binance має комісію 0,1% або менше.
Інші комісійні за складніші операції становлять не більше 0,15% і зменшуються зі збільшенням обсягів торгів.
Важливо! Для деяких транзакцій комісійні комісії можуть бути об’єднані, наприклад, за використання маржі + на самій транзакції, де ця маржа буде використана
Комісія на Binance одна з найнижчих серед ТОП-10 компаній у цій сфері.
Бонуси та акції
Binance розміщує їх величезну кількість і створила на сайті спеціальний розділ, де відображаються всі актуальні пропозиції для клієнта. Кількість пропозицій та їх прибутковість залежать від рівня рахунку, тобто від його місячного обороту.
Окремим напрямком є бонусні депозити та акції для нових інвестиційних або торгових інструментів. Таким чином, Binance пропонує купони для внесення невеликих сум BUSD терміном на 7 днів з відсотками, які відразу нараховуються на рахунок користувача. Ось як Binance показує простоту та прибутковість стейкинга.
Також є купони на участь у різноманітних заходах і нарахування монет в рамках аирдропов для активних користувачів.
Чи безпечна біржа Binance
Загальний рівень безпеки Binance знаходиться на рівні «Високий». Частково це пов’язано з сучасними алгоритмами безпеки та аналізом помилок компаній, які були зламані в минулому. З іншого боку, технології блокчейну та шифрування інформації значно просунулися і активно використовуються спеціалістами з безпеки ринку.
Частина питань безпеки лежить на плечах власників рахунків. Чим вищий рівень захисту самого облікового запису і підключених пристроїв активований, тим складніше шахраям буде вивести кошти.
Від глобальної втрати криптовалют, як це було з деякими платформами в минулому, надійно захищені холодні сховища, які містять монети, які не задіяні в поточній роботі ринків. Більше того, спеціальний фонд, створений для компенсації будь-яких проблем із поточним балансом, миттєво покриває будь-які втрати, навіть не помічаючи зміни.
Плюси і мінуси Binance
Щоб не повторюватися, складемо невеликий список. Почнемо з негативу:
- Висока комісія за фіатні депозити з деяких напрямків;
- Невелика кількість варіантів поповнення фіатів, в тому числі анонімних;
- Невелика кількість варіантів виведення фіатних коштів, анонімно.
Тепер про позитив:
- Висока надійність;
- Низька комісія;
- Великий вибір торгових інструментів;
- Інвестиційний блок;
- Багато додаткових напрямків;
- Оперативна підтримка всіма ключовими мовами;
- Швидкі депозити та зняття коштів.
Висновок
Підводячи підсумок, варто відзначити, що криптобіржа Binance по праву займає місце в рейтингах кращих криптовалютних ринків. Це навіть не біржа, а ціла інфраструктура, яка дозволяє генерувати монети, торгувати, інвестувати, обмінюватися тощо.
Незалежно від того, чи шукаєте ви біржу, щоб почати свій шлях криптоторгівлі, або шукаєте безпечну альтернативу для поділу свого капіталу, Binance — це те, що вам потрібно.
FAQ
Вам потрібно увійти в обліковий запис, вибрати вкладку гаманець, вибрати функцію депозиту/виведення, вказати, що ми будемо працювати з криптовалютою. Далі вказуємо мережу, через яку ми здійснюємо передачу. У останньому вікні ми отримаємо адресу гаманця, на який ми самі відправляємо монети з іншої платформи або відправляємо саму адресу іншому учаснику транзакції. Виведення здійснюється в тому ж порядку, тільки із зазначенням адреси одержувача.