Огляд біржі криптовалют Phemex 2022

Криптовалютна біржа Phemex надає можливість спотової та контрактної торгівлі різними токенами та криптовалютами. Сама біржа характеризується низькими комісіями, а функції преміум-аккаунта знижують спотові комісії до 0% і знімають ліміт виведення. Новачки, які щойно зареєструвалися на біржі криптовалют Phemex, отримують можливість вивчити основи завдяки представленим посібникам, а вітальний бонус дозволить почати інвестувати з часткою прибутку! Також для постійного користування біржа має мобільну версію з усіма основними функціями.

Bonus: Отримайте безкоштовну криптовалюту для інвестування
Увійти Завантажити Завантажити
20 доларів
Бонус за реєстрацію
Почніть інвестувати

Що таке Phemex

Криптовалютна біржа Phemex є однією з найбільш активно розвиваються платформ у світі. Своїми послугами вона об’єднала понад 2 000 000 клієнтів з усього світу. Назва Phemex асоціюється з поняттям надійності та перспектив у світі криптотрейдінгу. Основною метою компанії є створення максимально зручних і простих умов для торгівлі криптовалютами, а також управління ризиками.
Домашній Phemex
Phemex підійшов до своєї діяльності з точки зору того, що потрібно клієнту, як це зручно та безпечно подати, а вже потім подбали про їхні потреби та як це реалізувати на програмному та законодавчому рівні. Головний офіс компанії знаходиться в Сінгапурі. Співробітники – це сотні людей, які цілодобово працюють над створенням максимально комфортних умов роботи для своїх клієнтів. Велика кількість сервісів і напрямків, які присутні на біржі Phemex, спрямовані на охоплення максимальної кількості користувачів. Але з усієї різноманітності функцій варто виділити три ключові області, які генерують найбільший потік нових реєстрацій:

 1. Легкість покупки криптовалют. Ніяких тривалих перевірок і складних перевірок. Трансакція відбувається всього за кілька хвилин. Для тих, хто цінує ефективність при інвестуванні або купівлі на утримання, арбітраж – Phemex є ідеальним рішенням;
 2. Широкий спектр ринків для роботи. Найпопулярнішим, звичайно, є спотовий ринок, але для інших, наприклад, маржі, безстрокових активів та інших, охочих є чимало. Звичайно, з такими ринками працювати складніше і вимагають певного досвіду, але Phemex надасть кожному трейдеру достатньо інформації та інструментів для аналізу;
 3. Стейкинг — класичний інструмент для пасивних інвесторів і тих, хто купує монети зі зростанням. До загальної суми додаються відсотки, нараховані за короткі періоди, і кінцевий результат може здивувати навіть досвідчених інвесторів.

Справедливості заради варто відзначити, що платформа Phemex не є ідеальною. Є і недоліки, на яких ми зупинимося трохи нижче. Але компанія їх активно долає, орієнтуючись на думку користувачів, а не рухаючись так, як диктує мода.

Що пропонує Phemex

Криптовалютна біржа Phemex пропонує своїм користувачам величезний набір функцій і переваг, зібраних в одному сервісі. Простота основного інтерфейсу не вводить новачків в оману, а для професійних трейдерів рахунки відкривають максимум можливостей для прибуткової торгівлі. Давайте швидко розглянемо ключові аспекти Phemex, які виділяють його серед конкурентів, щоб створити основне враження. Далі ми розберемо кожен з аспектів більш детально, щоб читач міг зробити власний вибір:

 • Дуже швидке виконання замовлення;
 • 50+ криптоактивів у списку Phemex;
 • Контрактна та спотова торгівля;
 • Повнофункціональні, зручні мобільні додатки;
 • Графіки з розширеною функціональністю для професійних трейдерів;
 • Ставки для пасивного доходу;
 • Проста реєстрація;
 • Варіанти заробітку на партнерських програмах;
 • Великий портал з навчальними матеріалами, як по роботі з біржою, так і по криптоіндустрії в цілому;
 • Ефективна команда підтримки клієнтів;
 • Найвищий рівень безпеки.

Є кілька моментів, на які, на думку клієнтів, необхідно звернути увагу, особливо великі:

 • Невеликий вибір криптовалют;
 • Неможливість здійснювати позабіржові операції в багатьох країнах.

Які послуги пропонує Phemex?

Криптовалютна біржа Phemex є одним з лідерів індустрії фінансових послуг. Компанія має абсолютну репутацію чесності та надійності. Вони продовжують розвиватися в сферах, найбільш затребуваних клієнтами, і кожна нова послуга має найвищу якість. Крім простого інтерфейсу перших розділів, які зустрічають нових клієнтів, переважно початківців трейдерів, Phemex пропонує безліч серйозних аналітичних і торгових інструментів для тих, хто має достатній досвід їх використання. Крім того, низькі комісії платформи приваблюють великих учасників ринку. Для клієнтів преміум-класу комісія може бути нульовою. Розглянемо основні переваги та недоліки компанії:

Миттєва покупка криптовалют

Через різні обмеження діяльності криптокомпаній у світі не всі платформи надають можливість миттєво придбати криптовалюту. Будь-які затримки залежать лише від операторів, які приймають фіатні гроші. Phemex працює з рядом надійних шлюзів, які дозволяють практично миттєво здійснювати транзакції для покупки криптовалют.
Купівля криптовалюти
Здійснювати такі операції можна за допомогою будь-яких банківських карток. У деяких країнах також доступний банківський переказ, що дозволяє користувачам дуже безпечно переказувати гроші та отримувати монети майже миттєво. Підтримка всіх основних фіатних валют біржою Phemex дозволяє заощадити великі суми на конвертаціях.

50 популярних криптоактивів

Велика кількість торгових інструментів не завжди є хорошою, особливо для компанії, яка націлена на надання високоякісних і надійних торгових інструментів. Невелика кількість монет виправдовується тим, що вони мають довгу історію торгівлі, хорошу волатильність і ліквідність, а також користуються популярністю серед інвесторів. Phemex ретельно відбирає монети для лістингу, тому його клієнти не мають проблем зі шахрайством з новими токенами, їх заміною, компенсацією та іншими неприємними для інвесторів і трейдерів ситуаціями.
Ринок криптовалют

Спотовий і контрактний ринки

Основний прибуток компанії приносить класична спотова торгівля. Він чіткий, прозорий і, якщо його зробити правильно, дуже корисно. Phemex приділяє достатньо уваги розвитку цієї сфери, оскільки з неї починають працювати з платформою всі без винятку трейдери.
Ринок на Phemex
Phemex пропонує маржинальну торгівлю зі 100-кратним кредитним плечем для більш досвідчених трейдерів, що дуже високо в індустрії криптовалют. Пропорційно потенційному прибутку від короткої гри зростає і ризик втрати депозиту. Ми рекомендуємо дуже ретельно планувати свої маржинальні операції, особливо з високим кредитним плечем. Існує також контрактна торгівля. Трейдерам пропонується скористатися пропозицією понад 40 контрактів із різними співвідношеннями ризик/винагорода.

Професійні, але зручні мобільні додатки

Без мобільності в наш час, який все швидше рветься вперед, жити просто неможливо. Що стосується питань отримання прибутку, то це питання стоїть ще гостріше, а тим більше для криптовалютної індустрії. Мобільні додатки криптовалютних бірж дозволяють постійно бути в курсі подій і вчасно на них реагувати.
Мобільний додаток Phemex
Phemex зробили велику роботу, щоб привести функціональність своїх додатків у відповідність до настільної версії. При цьому їх обсяг і системні вимоги цілком прийнятні для смартфонів середнього класу, що значно розширює можливості для початківців трейдерів.

Повний досвід торгівлі з розширеними графіками

Без грамотної аналітики минулих періодів неможливо якісно передбачити поведінку активу в майбутньому. Phemex реалізував велику кількість інструментів, які дозволяють складати історію руху обраного активу, аналізувати її і створювати прогноз на майбутнє, під яким вже можна знайти точки входу для транзакцій. Основний постачальник котирувань для біржі криптовалюти Phemex є найнадійнішим сервісом TradingView: різноманітність торгових ринків і активів не має значення, якщо платформа не може запропонувати хороший досвід торгівлі. Що забезпечує хороший досвід торгівлі, це точні й точні графіки, ретельна аналітика, налаштування, гнучкість та хороший користувальницький інтерфейс. Ви можете знайти всі ці фактори на Phemex, рідкісний подвиг. Їх точні та точні графіки отримані від TradingView. одна з найбільших і найнадійніших служб графіків у світі. Діаграми можна легко налаштувати відповідно до ваших потреб. Ви можете використовувати індикатори, порівнювати активи, малювати лінії, вибирати різні часові рамки та багато іншого, щоб покращити свої операції. На лівій панелі торгового розділу Phemex ви можете розміщувати замовлення, керувати кредитним плечем та перевіряти інші деталі активів.
Торгові ринки Phemex

Ставки для пасивного доходу

Стейкинг у світі криптовалюти схожий на ощадний рахунок у банку. Ви вкладаєте монети та отримуєте прибуток у валюті зберігання. Вигода полягає не тільки в тому, що відсотки сплачуються на депозит, щодня збільшуючи його суму і змушуючи біржу нараховувати наступні відсотки на збільшену суму, але і в тому, що вартість активу може значно зростати з часом, ще більше підвищуючи прибутковість.
Ставка на Phemex
Phemex пропонує варіанти стейкингу з нефіксованим терміном, який вибирає користувач. Але ставка таких рішень нижча. Є також пропозиції з термінами зберігання, визначеними Phemex, де ставка вища, але договір не може бути розірваний.

Швидкий процес реєстрації

Для багатьох компаній складна процедура перевірки кожного клієнта є величезною проблемою. Перелік вимог і документів для перевірки може бути дуже вражаючим. Але клієнт поки не знає біржі і не розуміє, чи хоче він торгувати тут і розміщувати депозити в майбутньому. Phemex зробив дуже хорошу роботу, зробивши реєстрацію надзвичайно легкою і не вимагає перевірки. Це дозволяє звикнути до інтерфейсу, спробувати торгувати і відчути обмін зсередини. У той же час, коли буде прийнято рішення про повноцінну роботу, перевірку ще доведеться пройти, і вона буде досить жорсткою і складною. Але потім користувач вже розуміє, чому він його передає.
Реєстрація на Phemex
Без перевірки функціональність частково обмежена, а фінансова частина дуже обмежена, особливо все, що стосується виведення коштів.

Кілька рекламних кампаній

Кожен хоче отримати трохи грошей майже за безцінь. Рекламні компанії – це чудовий спосіб мотивувати користувачів досліджувати сервіс і отримувати за це винагороду. Phemex пропонує кілька таких компаній. Для новачків передбачено вивчення компанії за підказками помічника. Це платить 60 доларів. Також існують акції з нульовими торговими комісіями, призовими фондами від участі в торгових заходах тощо.
Рекламні кампанії

Розширений навчальний портал з навчальними посібниками

Освіта стала важливим моментом для кожного трейдера-початківця, адже без розуміння того, що відбувається на ринку, неможливо зрозуміти, що буде далі. Криптовалютні біржі також це розуміють і створюють навчальні центри на сайтах компаній, щоб навчити трейдера через призму роботи з певною платформою і розповісти йому про все, що відбувається в криптовалютному світі. У Phemex навчання поділено на кілька розділів, щоб полегшити навігацію та крок за кроком підготувати клієнта до суворої реальності торгівлі. Є блок для новачків, який знайомить їх з блокчейном і криптовалютами в цілому. Існує також торговий розділ, призначений для того, щоб навчити вас аналізувати ринок і укладати угоди.
Навчання для початківців у Phemex
За окремим розділом наведено вузько сфокусовані посібники, розроблені для вирішення конкретної проблеми та допоможуть вам зрозуміти складніші інструменти та алгоритми торгівлі.

Відмінна реферальна програма

Реферальна програма Phemex пропонує відразу два варіанти заробітку – 10% від суми винагород запрошеного учасника або 50% його вітального бонусу. Кількість запрошень не обмежена. Якщо у вас широка мережа контактів або ви займаєтеся навчанням з торгівлі чи будь-якої іншої діяльності з широкою аудиторією, ця пропозиція для вас.
Реферальна програма Phemex

Швидка та ефективна підтримка клієнтів

Багато криптовалютних бірж грішать тим, що спілкування з підтримкою відбувається через пошту або форми зворотного зв’язку – це дуже довго, особливо для тих питань, які стосуються програмних збоїв. Phemex пропонує вбудований годинник, який працює 24/7. Для спілкування потрібно просто натиснути на іконку в кутку екрана і описати свою проблему, після чого вас перекинуть до фахівця, який компетентний у цьому питанні.
Phemex Help Desk

Преміальні функції безпеки

Оскільки компанії, які були зламані в минулому, так чи інакше втрачають довіру в галузі, Phemex приділяє велику увагу питанням безпеки. Крім класичних методів зберігання необоротних активів у холодильному сховищі, охоронні роботи проводяться як з боку самої платформи, так і з боку клієнтського рахунку, і навіть через торгові алгоритми.

Що мені не подобається в Phemex

Ми розглянули якості Phemex з позитивної точки зору, тепер потрібно розглянути їх під іншим кутом.

Не найкращий варіант криптовалюти

На тлі величезної кількості активів для криптоторгівлі Phemex пропонує лише 50+ монет. Зараз ключову роль у торгівлі займають інвестиції в потенційно прибуткові монети, тобто ті, які тільки виходять на ринок і в майбутньому можуть збільшити вартість розміщення в тисячі разів. На думку експертів, щороку включати хоча б кілька з них просто необхідно.

Позабіржова торгівля обмежена для багатьох країн

Позабіржова торгівля дозволяє правильно розміщувати замовлення на купівлю або продаж великих обсягів активів, щоб транзакція не вплинула на ціну активу понад необхідне. Деякі криптобіржі взагалі не пропонують цю функцію, але Phemex має ряд обмежень щодо географії надання послуг позабіржової торгівлі. Ключові ринки, такі як США, Китай та Велика Британія, дозволяють здійснювати такі операції, але низка перспективних ринків для цього поки недоступна.

Комісійні збори Phemex

Ми згадували, що у Phemex одна з найнижчих комісій серед усіх криптобірж, давайте розглянемо конкретні умови.

Комісія за депозит Phemex

Відсутність комісій за криптовалюту Немає комісій за фіатні депозити від Phemex, але можуть підлягати платіжним шлюзам. Максимальна комісія становить 2% при внесенні депозиту через Visa/Mastercard.

Комісія за транзакцію Phemex

 • Спотова торгівля – 0,1% тейкер і мейкер;
 • Спотова торгівля для преміальних користувачів – 0%;
 • Контрактна торгівля: 0,075% для тейкерів і -0,025% для мейкерів.

Комісія за зняття коштів Phemex

Комісія за виведення криптовалюти на Phemex відрізняється для кожного активу і може коливатися залежно від ринкових умов. Тому обов’язково перевіряйте комісію, перш ніж вилучати свої цифрові активи. Виведення коштів Fiat недоступне.

Phemex плюси і мінуси

Підведемо підсумки огляду біржі криптовалют Phemex у кількох тезах у форматі добре чи погано.

плюси

 • Спотова та контрактна торгівля;
 • 50 популярних криптовалют;
 • Преміум-підтримка та довідковий центр;
 • Розширена торгівля з кредитним плечем;
 • Заробіток на ставках і рекламних кампаніях;
 • Простота реєстрації;
 • Низькі комісійні;
 • Висока надійність.

Мінуси

 • Відсутність різноманітності криптовалютних активів;
 • Без виведення грошей на фіат;
 • Позабіржова торгівля недоступна в багатьох країнах Європи та Азії.

Вердикт

Серед широкого розмаїття бірж і пропозицій Phemex є своєрідним маяком, який приваблює користувачів з легкістю початку роботи без необхідності проходити через складні процедури, стабільні та зрозумілі активи для торгівлі. Є також інструменти для просунутих трейдерів, маржинальна та позабіржова торгівля, контракти та високий рівень безпеки для всього сервісу. Для знайомства з індустрією, отримання першого досвіду в торгівлі або бажання зберігати криптоактиви безпечно та вигідно, як інвестор, немає кращого рішення, ніж Phemex.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалась стаття? Поділися з друзями:
Кращі біржі криптовалют 2022 року