Огляд біржі криптовалют Coinlist Pro 2022

Криптовалютна біржа Coinlist Pro, запущена в 2017 році, працює в Сан-Франциско, зосереджує своїх клієнтів на просуванні нових монет з високим потенціалом зростання в майбутньому. Принаймні так звучить їхнє головне гасло. Більшість пропонованих функцій і рішень є останнім словом в індустрії блокчейнів. Користувачі активно інвестують в популярні монети в очікуванні їх стрімкого зростання в найближчому майбутньому.

Bonus: Отримайте безкоштовну криптовалюту для інвестицій
Увійти Завантажити Завантажити
10 доларів США
Бонус за реєстрацію
Почніть інвестувати

Що таке Coinlist Pro

Особливістю платформи Coinlist Pro є законодавча прозорість, як в США, так і в інших країнах. Ми знаємо, як важко отримати ліцензії в США на діяльність з торгівлі криптовалютою, пов’язану з прийомом платежів у фіатних валютах, і наскільки жорстко контролюються всі криптовалютні транзакції, але Coinlist Pro повністю відповідає всім вимогам регуляторів.

CoinlistPro

Для зручності клієнтів платформа розділена на дві частини:

 1. Coinlist – з повністю робочими, але трохи урізаними в частині складних функцій для професіоналів;
 2. Coinlist Pro орієнтований на складні ринки, інвестиції та професійну торгівлю для тих, хто прийшов на платформу з досвідом.

Як працює Coinlist

Високий рівень безпеки, законність діяльності в Сполучених Штатах і багато розширених функцій, які користувачі цінують і чому вони обирають Coinlist Pro для своєї основної діяльності в середовищі криптовалюти відрізняють Coinlist Pro від конкурентів, але є три найважливіші аспекти які необхідно враховувати при прийнятті рішення:

 1. Нові проекти. Для того, щоб клієнти могли швидко інвестувати активи в нові проекти, які тільки виходять на ринок, Coinlist Pro намагається якомога швидше розмістити їх у списку. Для цього цю платформу часто вибирають ті, хто працює в нових монетах;
 2. Точкові діаграми дозволяють провести повноцінний професійний аналіз ситуації, завдяки масі інструментів, доступних кожному користувачеві.
 3. Легкість для початківців. Coinlist Pro професійно приховує всі інструменти, необхідні досвідченим трейдерам для роботи, і відлякує новачків від платформи. Кожен новий учасник бачить простий і зрозумілий інтерфейс, і тільки після того, як йому знадобляться більш складні інструменти для роботи, він знаходить їх і починає ними користуватися.

Є одна істотна, на думку користувачів, обставина, яка негативно впливає на позиції Coinlist Pro в індустрії – неможливість поповнення рахунку через банківські карти. При цьому можливість введення фіата доступна через перекази або ACH.

Основні функції та переваги Coinlist Pro

Coinlist Pro має майже всі функції, які знадобляться трейдеру чи інвестору. Це не тому, що вони вже давно в галузі, а тому, що вони постійно намагаються ефективно йти в ногу з останніми технологіями блокчейну. Ви можете коротко переглянути нижче, щоб дізнатися, що Coinlist Pro пропонує своїм користувачам і які основні функції. Переваги:

 • Доступ до популярних і нових криптовалют;
 • Проста, швидка покупка та продаж криптовалюти;
 • Мобільні додатки для iOS та Android;
 • Розширена і повна статистика торгових пар;
 • Швидка конвертація криптовалюти;
 • Зручний для початківців інтерфейс і платформа;
 • Криптовалютне кредитування;
 • Ставки для кількох криптоактивів;
 • Винагорода за рекомендацію як додатковий дохід;
 • Розширений центр знань;
 • Надійний, безпечний і сумісний.

Мінуси та недоліки Coinlist Pro

Усім не догодиш, це факт. У криптосвіті це проявляється більше, ніж будь-де, оскільки мова йде про гроші. Кожна біржа криптовалют має певні недоліки, Coinlist Pro не є винятком. Ряд недоліків, які відзначають клієнти компанії в списку нижче:

 • Долар США є єдиною підтримуваною фіатною валютою;
 • Кредитні та дебетові картки не приймаються;
 • Немає підтримки чату.

Які послуги пропонує Coinlist Pro?

Криптовалютна біржа сьогодні – це не просто платформа для обміну криптовалют на фіат і навпаки. Це повна платформа для багатьох способів заробітку грошей і пропонує додаткові функції. Розглянемо спеціальний функціонал для Coinlist Pro. Можливість купувати нові криптовалюти, які тільки виходять на ринок і не вичерпали свій торговий потенціал, високо цінується трейдерами та інвесторами. Особливе ставлення вони мають до криптовалютних бірж, які пропонують такі можливості.

Криптовалюти на Coinlist Pro

Coinlist Pro піклується про своїх клієнтів і пропонує їм не тільки класичні, перевірені часом монети, які використовуються для інвестицій, а й монети, які тільки виходять на ринок. У той же час Coinlist Pro часто першим пропонує своїм клієнтам такі активи, випереджаючи інші платформи. У такому бізнесі, як інвестування в перспективні активи, кожна година затримки може коштувати дорого. Швидка покупка потрібного активу іноді може перетворитися на кошмар, якщо на обраній платформі немає обмінника з фіксованим курсом. Користувач просто хоче купити монету на гроші на рахунку або ввести її безпосередньо для транзакції, але якщо він не верифікований, має низькі обсяги торгів і так далі, багато бірж відмовляються від такої можливості. Coinlist Pro також не дозволяє третім сторонам здійснювати такі операції, щоб мати можливість використовувати обмінний автомат, потрібно бути авторизованим клієнтом і поповнювати свій рахунок на біржі фіатом або криптовалютою. Далі все відбувається дуже швидко, всього кілька кліків і транзакція завершена – потрібний актив на вашому рахунку.

Мобільний додаток Coinlist Pro для iOS та Android

Ставши незамінним елементом будь-якого поважаючого себе сервісу, мобільний додаток є невід’ємною частиною пропозиції криптобіржі Coinlist Pro. Функціонал практично нічим не відрізняється від десктопної версії, за винятком складних налаштувань торгових графіків, які, в принципі, не потрібні на смартфоні навіть для професійної торгівлі.

Мобільні програми Coinlist Pro для iOS та Android

Усі інші функції, включаючи стейкинг, обмін, інвестиції, повністю доступні в мобільних додатках Coinlist Pro.

Професійні торгові інструменти

Деякі компанії, які створюють власні котирування криптовалют, страждають від повільного оновлення інформації про ціну активів, що ускладнює роботу їхніх клієнтів на швидких ринках. Кілька років тому з’явився сервіс TradingView, що надає котирування на біржах криптовалют. Coinlist Pro також використовує розширений пакет, щоб надати своїм клієнтам найкращий досвід.

Сервіс TradingView

Всі запропоновані графіки можуть бути налаштовані на розсуд трейдера. На додаток до формату відображуваних свічок або барів, ви також можете встановити таймфрейм, накласти індикатори та осцилятори на графік або додати додаткові інструменти для аналізу. Користувачі можуть легко конвертувати свої існуючі криптовалюти в іншу монету, яку вони хочуть. Крім того, якщо ви конвертуєте свої BTC у загорнуті BTC, тобто WBTC, ви навіть можете взяти участь у центрі Coinlist Pro DeTi. Coinlist Pro стверджує, що є одним із найбільших продавців WBTC у всьому Інтернеті. Вони дозволяють своїм користувачам миттєво карбувати WBTC разом із EFIL, тобто Wrapped Filecoin. Нарешті, ви можете розгорнути його в будь-якому з найкращих доступних протоколів DeTi. Простота та інтуїтивно зрозумілість інтерфейсу дуже важлива, якщо платформа орієнтована на залучення клієнтів, тільки для новачків у криптотрейдингу. Coinlist Pro створив усі сторінки, з якими новачок може ознайомитись найпростішим способом. Тільки після реєстрації та верифікації користувач отримує можливість налаштувати під себе функціонал, приховуючи непотрібні йому панелі, поки рівень розуміння ринків і процесів торгівлі криптовалютою не досягне необхідного рівня і ці панелі знадобляться.

Інвестиції в Coinlist Pro

Кредитування в криптовалюті

Coinlist Pro пропонує кредитування від імені сайту, а не від імені інших користувачів, як це прийнято на інших платформах. Це робиться в рамках просування монети FileCoin, яка є єдиним варіантом кредитування. При цьому в Coinlist Pro є торгові пари з цією монетою для всього лістингу валют, тому обмін в будь-якому напрямку не буде проблемою.

Кредитування на Coinlist Pro

Умови кредитування поділяються на кілька планів кредитування, що відрізняються за умовами та відсотковими ставками. Відсотки виплачуються щомісяця, а на неплатників чекають штрафні санкції та інші неприємності.

Ставка винагороди для кількох активів у криптовалюті

Платформа пропонує ряд нових монет для стекінгу:

 • ALGO;
 • CELO;
 • ПОТОК;
 • ТРОЯНДА;
 • CSPR;
 • МІНА;
 • ВЕГА.

Кожен актив пропонується на різних умовах, як щодо процентної ставки, так і щодо тривалості зберігання. Деякі пропозиції можуть перевищувати 15% річних. Крім того, відсотки виплачуються за стейк-койн, що збільшує депозит і відсотки по ньому. Зростання ціни активу також принесе прибуток власнику.

Криптовалютні активи Coinlist Pro

Також існують винагороди за рефералів для додаткового заробітку. Запрошення нових клієнтів зі свого кола спілкування за винагороду працює дуже давно і досі успішно. Coinlist Pro пропонує свою партнерську програму у вигляді одноразової винагороди в розмірі $10 за кожного залученого клієнта. Але є умова – цей клієнт повинен верифікувати обліковий запис і укласти угоду купівлі/продажу активів не менше ніж на 100 доларів за раз. Поки цього не станеться, запрошений не отримає платіж.

Партнерська платформа Coinlist Pro

Екосистема блокчейн

Екосистема блокчейн розвивається дуже швидко, а разом з нею індустрія торгівлі та обігу цифрових валют і токенів. Дуже важко встежити за всіма новинами, щоб бути в курсі подій. Coinlist Pro створив величезну базу знань, яка складається з основної частини, так би мовити базової, про блокчейн, його розвиток і перспективи, особливості криптобірж і так далі, і поточної, включаючи нові правила торгівлі, монети, інструменти для аналізу та прийняття рішень тощо.

Блог CoinList

Всі клієнти платформи мають доступ до бази без обмежень. Дуже важливо і зручно, що всі отримані тут знання можна застосувати на практиці. Безпека на першому місці для менеджерів Coinlist Pro. Крім того, слід відзначити легальність роботи в США, що є дуже рідкісним явищем через великі труднощі з ліцензуванням фінансової діяльності, особливо пов’язаної з криптовалютами в США.

Безпека Coinlist

Причому в усіх країнах, де компанія надає послуги, вона робить це абсолютно легально.

Негативні сторони біржі Coinlist Pro

Жодна криптобіржа не є ідеальною, увага, приділена одному або декільком напрямкам розвитку, відволікається від інших напрямків, які власники вважають не такими пріоритетними. Coinlist Pro не є винятком, ось деякі речі, над якими потрібно попрацювати.

Долар США є єдиною підтримуваною фіатною валютою

Ситуація неоднозначна і не дуже підходить для нерезидентів США, якщо вони вирішать зробити Coinlist Pro основною операційною платформою. З фіатних валют підтримується лише долар США, дебетові або кредитні картки не приймаються. Також немає ринку P2P для можливості купівлі та продажу криптовалюти. Тобто, щоб поповнити рахунок, потрібно зробити обмін на іншій платформі, а потім внести крипту на Coinlist Pro для роботи.

Кредитні та дебетові картки не приймаються

Причини цієї заборони невідомі, але, швидше за все, це ліцензійні обмеження в США чи кількох штатах. Фіатні депозити в доларах США доступні лише банківським переказом або ACH. В епоху миттєвого спілкування через безліч безпечних месенджерів і онлайн-сервісів відсутність цілодобової підтримки в чаті залишилася в минулому. Кожна година затримки на нестабільному ринку може дуже дорого коштувати трейдерам, яким доводиться чекати архаїчних відповідей електронною поштою.

Комісії Coinlist Pro

Комісія за депозит Coinlist Pro

Coinlist Pro не стягує комісій за депозити будь-яким способом. Комісії за транзакції значно перевищують середні показники по галузі та починаються від 0,25% і 0,45% для виробника та користувача відповідно. Фактично комісію можна зменшити, збільшивши торговий оборот за останні 30 днів.

Комісія Coinlist Pro

Комісія за виведення фіатної валюти з Coinlist Pro

ACH виводиться без комісії, але з обмеженням суми переказів в залежності від рівня вашого рахунку. Обліковий запис для початківців обмежений 500$, максимум 2500$. Для резидентів США банківський переказ стягується комісія в розмірі 10 доларів США. Для нерезидентів 30 дол.

Комісія за зняття Coinlist Pro

Ставка комісії є плаваючою і залежить від обраного активу. Також на Coinlist Pro є поняття мінімальної суми виведення криптовалюти.

Плюси і мінуси Coinlist Pro

Плюси:

 • Легко купувати та продавати криптовалюти;
 • Доступне кредитування та позичання криптовалюти;
 • Доступні як нові, так і популярні криптовалюти;
 • Мобільний додаток для iOS та Android;
 • Чудовий центр знань, який є чудовим джерелом інформації для нових користувачів.

Мінуси:

 • Немає підтримки чату;
 • Дебетові/кредитні картки не приймаються;
 • Доступна лише 1 фіатна валюта.

Вердикт

Coinlist Pro — це чудова платформа для торгівлі криптовалютою як для початківців, так і для досвідчених трейдерів. Він простий і легкий у використанні, але він також має багато розширених функцій, які подобаються досвідченим інвесторам. Доступні запозичення та кредитування криптовалюти, ви можете отримати доступ до багатьох нових криптовалют, а також до популярних, і ви можете зробити це зі свого мобільного чи настільного комп’ютера. Біржа є дуже безпечною та відповідає всім правилам, за якими вона працює. Coinlist Pro пропонує лише близько 46 різних криптовалют, але вони містять багато нових монет, яких ви більше ніде не знайдете.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалась стаття? Поділися з друзями:
Кращі біржі криптовалют 2022 року