Огляд біржі криптовалют eToro 2022

Криптовалютна біржа eToro є одним з найпопулярніших брокерів у світі. Понад 17 000 000 користувачів із 100+ країн світу. Компанія була заснована в 2007 році і весь цей час продовжує набирати обертів і розвивати як популярні напрямки, так і впроваджувати нові інструменти та можливості роботи з криптовалютами для своїх клієнтів. Американським інвесторам пропонується для торгівлі понад 50 криптовалют, оскільки законодавство США має багато вузьких місць. Для інших клієнтів є набагато більше доступних ринків і напрямків.

Bonus: Отримайте безкоштовну криптовалюту для інвестування
Увійти Завантажити Завантажити
20 доларів
Бонус за реєстрацію
Почніть інвестувати

Що таке eToro

Що таке eToro Криптовалютна біржа eToro — це більше, ніж брокерська платформа. У eToro є все – акції, ф’ючерси, форекс, індекси, CFD та ETF. Насправді, eToro — це гібридний брокер, який працює з класичними ринками на звичайних умовах, а також працює з індустрією криптовалют на її умовах. Дуже важливо, що низка рішень включає обидва напрямки та надає нові можливості для всіх учасників ринку.
Домашня сторінка eToro
Важливим аспектом біржі криптовалют eToro є соціальна складова. Користувачі біржі активно взаємодіють один з одним, копіюють угоди успішних трейдерів і користуються іншими перевагами живого спілкування. eToro визнано чудовим місцем для навчання торгівлі в усіх її формах.

Як працює eToro

eToro – це один з унікальних проектів, який поєднує в собі найкраще з обох індустрій торгівлі. При цьому звертається увага на найскладнішу категорію користувачів – жителів США. Розглянемо особливості біржі eToro:

 1. Соціальна мережа користувачів eToro. Це відрізняє проект від будь-якої іншої компанії. Кожен учасник спільноти може висловити свою думку і прогноз за будь-яким інструментом, провести аналіз і продемонструвати результат. Для новачків ця можливість дає набагато більше з точки зору навчання та прийняття рішень, набагато більше, ніж різні курси;
 2. Copy Trader – можливість копіювати угоди будь-якого інвестора, розміщуючи їх активи відповідно до його портфеля;
 3. Демо-рахунок — це пережиток класичної торгівлі акціями та Форекс, який більшість гуру торгівлі вважає більше злом, ніж користю для початківця трейдера. Теоретично все виглядає чудово – віртуальні гроші (100 000), які не боїшся втратити, поки ти навчишся приймати рішення та працювати з ризиками. Але насправді підсвідоме відчуття, що робота ведеться з фантиками, розширює можливості трейдера і він приймає необгрунтовані рішення, тому що в разі помилки нічого не втрачає. Коли робота переходить на реальні гроші, тактика різко змінюється, і угоди, які необхідно закрити, продовжують тягнути депозит у збиток, а ті, які приносять прибуток і можуть збільшити його, закриваються. Тому мати демо-рахунок є спірним рішенням.
 4. Доступний для торгівлі 50+ криптовалютами. На тлі інших компаній асортимент невеликий, але він охоплений великою кількістю ринків і додаткових інструментів для роботи. Кожна монета, перерахована на eToro, має високі обсяги торгів на ринку та хорошу ліквідність для будь-якого обсягу торгів.

Також є момент, який затемнює картину – висока комісія за транзакції. Це 1% від обсягу, що набагато вище, ніж у будь-якої іншої компанії на ринку.

Основні характеристики та переваги eToro

Для кращого розуміння того, що пропонує клієнтам eToro і як будується процес взаємодії, давайте коротко розглянемо основні характеристики криптовалютної платформи:

 • Зручний інтерфейс;
 • Мобільний додаток для iOS та Android;
 • Демо-рахунок – практикуйте торгівлю з безкоштовними віртуальними грошима на суму 100 000 доларів США. Твердження дуже сумнівне;
 • Доступні 50 різних криптовалют;
 • криптовалютний гаманець eToro Money для безпечного зберігання ваших монет;
 • Стейкинг – заробляйте відсотки на свої монети;
 • CopyTrader – автоматично копіює угоди кращих інвесторів;
 • CopyPortfolio – інвестуйте в готові криптовалютні портфелі;
 • Платформа соціальних медіа, яка дозволяє взаємодіяти з іншими трейдерами;
 • Депозит без комісії за допомогою PayPal, онлайн-банкінгу, дебетової/кредитної картки або банківського переказу;
 • Безпечний, надійний і регульований криптовалютний брокер;

Мінуси та недоліки eToro

Незважаючи на особливості eToro, є деякі речі, з якими eToro не так добре працює:

 • Резиденти США не можуть отримати доступ до торгівлі акціями або CFD;
 • Живий чат доступний лише для членів клубу eToro;
 • Високі комісії за транзакції.

Які послуги пропонує eToro?

Тепер давайте розглянемо послуги та функції, які пропонує своїм клієнтам біржа криптовалюти eToro.

Дружній інтерфейс

Інтерфейс головної сторінки та розділів, орієнтованих на нових клієнтів, максимально простий та інтуїтивно зрозумілий. Найважливіші монети та торгові рекомендації розміщені тут, щоб показати акцент на роботі з клієнтами. У процесі знайомства з платформою користувачі відкриють велику кількість функцій і можливостей.
Функції CopyTrader

Мобільний додаток для iOS та Android

Мобільний додаток є невід’ємною частиною процесів сучасної торгівлі. eToro випустила програми з понад 10 000 000 завантажень за даними Google Play. Рейтинг складає 4,3 зірки на основі 95 000 відгуків. Функціонал дозволяє виконувати всі необхідні дії для відкриття/закриття угод, моніторингу ринків, новин та інших важливих для торгового процесу моментів.
Мобільний додаток eToro

Демо-рахунок eToro

Як згадувалося вище, це пережиток класичної торгівлі на Форекс. Це пережиток, тому що всі великі брокери відмовляються від нього через психологічну складову торгівлі. Тим не менш, він присутній на eToro і мотивує користувачів реєструватися в проекті, щоб мати можливість відчути всю повноту торгівлі без ризику.
Торгівля на eToro

Доступно 50 різних криптовалют

Список невеликий в порівнянні з деякими платформами, але акцент на найбільш стабільних і проданих криптовалютах виправдовує себе. Висока ліквідність монет, зазначених на eToro, дозволяє торгувати великими обсягами без серйозних ризиків просадки ринку.
Діапазон обміну криптовалют eToro

Криптовалютний гаманець eToro Money для безпечного зберігання ваших монет

Криптовалютна біржа eToro пропонує своїм користувачам безпечний криптовалютний гаманець як окрему програму в Google Play. Функціонал повністю задовольняє потреби всіх категорій користувачів онлайн-гаманців:

 • Зберігання будь-яких підтримуваних активів;
 • Депозит/виведення криптовалют на eToro;
 • Отримання / відправка з будь-яких гаманців онлайн;
 • Автоматичне перетворення в режимі реального часу;
 • Підтримка 120+ криптовалют.

Ставка – пасивний дохід

Пасивні інвестори, а також ті, хто купує монети на довгостроковій основі, активно використовують стейкинг як інвестицію в майбутнє через його переваги. Навіть найменші відсотки – це прибуток, не забувайте про складні відсотки, коли винагорода нараховується за короткі періоди, а в наступному періоді нарахування йде вже на велику суму. А те, що за монету стейкингу виплачуються відсотки, що збільшує депозит і, при активному зростанні монети на ринку, розмір капіталу. eToro пропонує лише список деяких класичних монет – Cardano (ADA), Tron (TRX) і Ethereum (ETH).

CopyTrader – копіювання угод ефективних інвесторів

Функція копіювання угод принесена з класичного Forex. Дозволяє всім – від недосвідчених трейдерів-початківців до інвесторів, які диверсифікують свої портфелі, щоб отримати додатковий прибуток. Вам потрібно вибрати найбільш релевантних трейдерів з прибутковою історією і додати її в скопійований розділ, щоб робот дублював транзакції і заробляв вам гроші.
Інтерфейс обміну eToro

CopyPortfolio – інвестуйте в готові криптопортфелі

Для тих, кому важко вибрати з різноманіття монет, eToro пропонує скопіювати готові портфелі професійних інвесторів, сортуючи їх за параметрами прибутковості та надійності, а також збалансованості. Без комісії за управління або прихованих комісій, чудове обслуговування клієнтів на біржі криптовалюти eToro.

Соціальна мережа eToro

Стрічка новин, власні блоги, аналітика, спілкування та обговорення всього, що відбувається в криптовалютному світі – доступні в соціальній мережі, створеній криптовалютною біржею eToro.
Соціальна мережа eToro
Багато, особливо початківці трейдери, страждають від того, що основна частина інформації в мережі спрямована або на те, щоб залучити їх кудись як клієнтів, або орієнтована на продаж послуг або відвертий обман. Можливість спілкуватися в режимі реального часу з будь-яких питань і відстежувати грамотність спікерів – чудова можливість.

Недоліки eToro

У eToro також є ряд недоліків, на які вам потрібно звернути увагу, вирішуючи, чи реєструватись і починати роботу.

Жителі США можуть працювати тільки з криптовалютою

Ринки Форекс та їх похідні недоступні для резидентів США, оскільки отримання ліцензій на роботу з класичними торговими інструментами є надзвичайно складним завданням через складнощі законодавства. Ситуація неоднозначна, оскільки багато криптовалютних бірж навіть не можуть запропонувати криптовалютну торгівлю жителям США. Що стосується акцій і CFD, то ними можна без проблем торгувати в США за межами eToro.

Онлайн-чат доступний лише для членів клубу eToro

Ситуація така, що цілодобова підтримка в прямому ефірі доступна лише для тих, хто є членом клубу eToro. Це досягнення присуджується за накопичення капіталу в розмірі 5000 доларів США або більше. Відповідно, трейдери-початківці, які мають найбільше питань і труднощів у роботі з платформою, змушені вирішувати їх через онлайн-форми або через соціальну мережу eToro.

Комісії eToro

Вони відіграють важливу роль у плануванні торгових стратегій, тому завжди розглядаються окремо.

Комісія за депозит eToro

Поповнення рахунку в доларах США комісії не обкладається. Однак для тих громадян, які не є громадянами США, або депозити не в доларах США можуть стягувати комісію банку за конвертацію валюти. Введення криптовалюти не обкладається комісіями.

Комісія за транзакції eToro

Комісія за транзакцію становить 1% для обох сторін транзакції. При цьому немає варіантів його зменшення ні від стейкингу, ні від збільшення обсягів торгів протягом 30 днів.

Комісія за зняття коштів eToro

Жителі США знімають кошти безкоштовно. Для нерезидентів стягується комісія 5 доларів за операцію.

Комісія за переказ криптовалюти eToro

При переказі криптовалют з eToro стягується комісія в розмірі 0,5%, мінімальна комісія — 1 USD, максимальна — 50 USD.

Інші збори eToro

Криптовалютна біржа eToro стягує так звану плату за неактивність облікового запису. Це 10 доларів США на місяць від наявного балансу. Якщо є відкриті торги, вони не будуть закриті для комісії. Бездіяльність – це відсутність торгової діяльності більше 12 місяців.

Плюси і мінуси eToro

Щоб прийняти рішення про роботу з платформою eToro, необхідно зважити всі «за» і «проти». Для розуміння викладемо їх у список.

Плюси eToro:

 • 50+ надійних криптовалют;
 • Розбивка;
 • Повнофункціональний мобільний додаток;
 • гаманець eToro;
 • Соціальна мережа трейдерів;
 • Демо-рахунок;
 • Копіювання транзакцій;
 • Копіювання портфоліо.

Мінуси:

 • Комісія 1% за транзакцію для кожного учасника;
 • Для резидентів США доступні лише криптовалютні транзакції;
 • Підтримка онлайн-чату лише для тих. Чий депозит перевищує 5000 доларів США.

Чи можу я торгувати акціями на eToro?

Криптобіржа eToro відома своєю біржовою складовою, яка привертає велику увагу завдяки можливості переведення капіталу з традиційних інструментів у криптовалютні активи. Але для жителів США немає можливості торгувати чимось, крім криптовалют.

А якщо я не з США?

Біржа працює в більш ніж 100 країнах світу. Перш ніж зареєструвати обліковий запис і поповнити рахунок, перевірте, чи є ваша країна в списках. Для нерезидентів США повна функціональність доступна з класичними фондовими та товарними ринками.

Вердикт

Криптовалютна біржа eToro є чудовим прикладом можливостей створення гібридного сервісу для роботи з класичними інструментами та криптовалютами, а також їх похідними. Проект реалізований таким чином, що це зручно як для початківців трейдерів та інвесторів, так і для досвідчених. Кожна категорія сама знаходить те, що потрібно. Важливу роль відіграє соціальна мережа eToro, яка замінить величезну кількість ресурсів і сервісів. Також є функції копіювання транзакцій і цілих портфелів, перероблених для криптоторгівлі, що підвищує прибутковість інвестиційних портфелів багатьох клієнтів. Для тих, хто хоче поринути у світ криптоторгівлі, але не готовий ризикувати грошима, є демо-рахунок із $100 000 віртуальних грошей для практики.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалась стаття? Поділися з друзями:
Кращі біржі криптовалют 2022 року