Огляд криптовалютної біржі OKX 2022

Криптовалютна біржа OKX (раніше відома як OKEx) вважається серед брокерів як найнадійніша біржа цифрових активів. З 2013 року платформа надає ефективний інструментарій для торгівлі криптовалютою. Цей майданчик з’явився на світ у Гонконгу. Біржа має свої головні позитивні якості: великий список валют, у тому числі 80+ фіатних, інструменти для торгівлі на спотовому ринку, ф’ючерсами та інші можливості використовувати криптовалютний ринок по максимуму! Також варто відзначити високий торговий оборот, що становить понад 47,000 BTC.

Bonus: Отримайте безкоштовну криптовалюту для інвестицій
Увійти Завантажити Завантажити
$10
Бонус за реєстрацію
Почніть інвестувати

Що таке OKX

OKX є досить молодою криптовалютною біржею. Заснована у 2017 році, вона орієнтована на те, щоб вивести процес трейдингу на новий рівень із використанням сучасних технологій та інструментів для максимальної ефективності. Після запуску почався активний процес еволюції OKX, до неї додавалися потрібні користувачами функції та напрямки торгівлі, що дають максимальний профіт. Також модифікувалися і методи оплати через різні напрями та варіанти. У результаті, OKX стала не скільки криптовалютною біржею, скільки центром цифрових фінансових операцій, орієнтованим як на трейдинг, так і на інвестиційні та змішані напрямки роботи.
Головна сторінка OKX
Користувачам платформи доступний і META X Всесвіт, де з’явилася можливість перевірки своїх онлайн активів через загальний доступ до них з однієї децентралізованої системи. Головний офіс компанії розташований на Сейшельських островах. Команда проекту налічує трохи більше 1000 осіб у всьому світі для забезпечення ідеальної функціональності та зручності.

Як працює OKX

OKX є проривною платформою і, незважаючи на відносну молодість, показує відмінні результати. Є ряд особливостей, які варто виділити:

 1. Обили монет і ринків їхнього обігу. У лістингу OKX налічується 250+ криптовалют, зведених у велику кількість торгових пар та популярними монетами. Це доповнено різними ринками, на яких можна працювати за наявності належної підготовки та знань. Навіть графіки мають кілька рівнів налаштування, щоб трейдер міг створити відображення ринкової ситуації для себе;
 2. Комісія за транзакції на OKX нижча від середньоринкової. 0,08% для мейкера та 0,1% для тейкера. Зростання обсягів торгівлі автоматично знижує комісійні збори, що вигідно великим учасникам ринку;
 3. Розширення присутності над ринком. OKX пропонує безліч можливостей, крім класичного трейдингу. Тут і інвестиційні складові та трейдерські та ще багато цікавих пропозицій.

Єдиний момент, який частково затьмарює враження про криптовалютну біржу OKX – недоступність її в США.

Основні характеристики та переваги OKX

Переваги, якими OKX приваблює нових клієнтів, багато платформ досі не наважуються реалізувати, а тому OKX залишається однією з провідних за кількістю нових користувачів компанією. Основні переваги:

 • Купівля та продаж криптовалюти відбувається в пару кліків. Дуже швидке зарахування;
 • 250+ криптовалют у лістингу біржі;
 • Повнофункціональний мобільний додаток;
 • Торгові комісії нижчі від середнього по ринку, з можливістю знизити їх ще більше;
 • Багато способів поповнення та виведення коштів з платформи;
 • P2P торгівлі;
 • Криптоконверсії та свопи прості та прозорі;
 • Стекінг ряду монет для пасивного доходу;
 • Ринкові графіки з великою кількістю налаштувань та інструментів для аналітики;
 • Криптокредитування та позики;
 • Безпечний DEFI-ХАБ;
 • сервіс торгівлі NFT;
 • Швидка та грамотна підтримка;
 • Освітній розділ як у роботі з біржею, і у галузі взагалі.

Мінуси та недоліки OKX

Негативні сторони криптовалютної біржі OKX досить малі:

 • Введення та виведення фіату відбувається за дуже високими комісіями, оскільки в процесі беруть участь сторонні компанії;
 • Немає можливості працювати жителям США.

Які послуги пропонує OKX

Розгляд ключових послуг більш предметно допоможе сформувати власну думку про компанію та вирішити, чи підходить вона для вас як основний майданчик для оперування, додатковий чи варто взагалі відмовитися від облікового запису тут.

Миттєва купівля та продаж криптовалюти

Для тих, хто приймає рішення швидко і відразу ж втілює їх насправді, незручно витрачати час на тривалі процеси купівлі або продажу криптовалюти. OKX пропонує можливість експрес-купівлі у два кліки. Угода відбувається протягом кількох секунд.
Купівля та трейдинг на OKX
Принцип побудований на обмінному автоматі, який фіксує поточний курс при зверненні користувача та зберігає його кілька хвилин щодо угоди. Немає більш простого та зручного варіанту купити/продати криптовалюту швидко та без додаткових комісій чи участі третьої сторони в угоді.

Доступно більше 250 криптовалют

Асортимент представлених монет і токенів зацікавить навіть найдосвідченіших інвесторів і трейдерів з великими капіталами. 250 монет це, звичайно, не 1000+, як на деяких платформах, але кожна з монет лістингу OKX має стабільну історію торгівлі, достатню волатильність і високу ліквідність усередині біржі, так що навіть найбільші за обсягом угоди стануть причиною різких цінових рухів.
Асортименти криптовалют на OKX
Монети об’єднані у зручні торгові пари, у тому числі і з фіатними валютами. Деякі монети з представленого лістингу доступні для миттєвого придбання, але це стосується не всіх активів. Універсальним рішенням для переведення фіату в крипту залишається покупка USDT і робота з ним, як з фіатом, оскільки торгові пари з USDT є до всіх активних монет, а сам стейблкоїн звертається на кожній криптобіржі.

Програми для мобільних та настільних користувачів

Зручність мобільних телефонів і той факт, що вони стали невід’ємною частиною сучасного життя, неможливо заперечувати. У світі, що швидко змінюється, криптовалютної торгівлі, можливість оперативно реагувати на такі зміни критично важлива для прибуткової роботи.
OKX мобільний додаток
OKX створили програми для Android та iOS з таким же функціоналом, як і настільна версія. Окреме рішення для максимальної функціональності та швидкості оновлення даних – програма на ПК. Робота відбувається приблизно так, як раніше працювали торгові термінали FOREX, лише важлива інформація про курси та аналітика, без зайвого.

Доступно безліч способів поповнення та виведення коштів

Зручність функцій біржі та її можливості багато в чому залежать від того, наскільки просто та зручно вводити та виводить кошти користувачеві. Не про криптовалюту, яка без проблем переміщається за рахунками, найчастіше без додаткових зборів та комісій, а про фіат.
Поповнення та виведення коштів OKX
Саме з фіатних грошей починають свою торгову історію трейдери-початківці, в неї ж виводять частину прибутку або весь депозит, якщо йдуть з ринку або в інших ситуаціях. Дуже сумно на останньому етапі дізнатися, що біржі, яка сподобалася всім, не має можливості внесення фіату або умови транзакції вже дороги в плані комісії. OKX працює з великою кількістю напрямків фіатного введення виводу. Крім популярних Visa/Mastercard, SEPA, Google Pay, Apple Pay, є і менш затребувані, але доступні до роботи в криптобіржі способи поповнення та зняття. Крім широкого асортименту напрямків, підтримуються всі ключові фіатні гроші, популярні в країнах, на які орієнтована OKX. Для деяких регіонів реалізовано навіть можливість внесення депозиту готівкою, ознайомтесь із пропозиціями OKX у відповідних розділах.

P2P торгівля

Можливість обмінювати крипту за курсом, що відрізняється від ринкового, безпосередньо між клієнтами криптовалютної біржі, де вона сама стає гарантом угоди не нова. P2P трейдинг присутній на ряді криптоїбрж з ТОП 10 рейтингу. OKX не є винятком.
P2P торгівля на OKX
Якщо з якоїсь причини ви не хочете переказувати кошти на рахунки компанії або хочете внести депозит готівкою – пропозицію можна розмістити на біржі або прийняти вже наявні від інших учасників ринку.

Прості криптоконверсії або свопи

Обмінні автомати для миттєвих угод з обміну крипт пропонують вигідні курси і миттєвий доступ до потрібного активу, коли ціна на нього несподівано починає рухатися. OKX не стягує додаткових комісій або платежів за обробку таких угод.
Обмін криптовалюти на OKX
Для обміну можуть бути доступні в повному обсязі монети і в повному обсязі можуть прийматися до обміну, але це залежить від поточної ринкової ситуації. Вибирайте, що хочете отримати, що збираєтеся віддати натомість та обмінюйте.

Пасивний дохід через HODLing

Слово HODL навмисне так написано, оскільки свого часу воно стало мемом через помилку автора повідомлення. Надалі воно стало означати – “Тримайся за дороге життя”. Для криптогалузі це стало означати не просто стекінг або холдинг монет з метою отримувати відсотки, але утримання активу чи не вічне, як інвестиційний інструмент, запорука для чогось або, так би мовити, на старість.
Пасивний дохід через HODLing
OKX пропонує різні варіанти зберігання монет як з фіксованими умовами для стабільного зростання портфеля, так і з плаваючими. Процентна ставка може бути дуже малою, наприклад Wrapped Bitcoin (0.89% річних) і розрахованою на зростання самого активу в майбутньому. Або ж невиправдано великий як для Kadena (332%), для привернення уваги до активу та поширення його серед трейдерів та тих, хто його утримуватиме.

Професійні ринкові графіки, доступні для трейдерів

Грамотна аналітика поточної ринкової ситуації – запорука успішної роботи трейдера. Аналітика така неможлива без якісних інструментів аналізу торгових графіків. OKX пропонує широкий асортимент графіків та інструментів для їх аналізу. Від простого відображення цінової кривої, до складних, насичених взаємоконтролюючими один одного індикаторами та ковзними середніми для прийняття рішення професійними трейдерами.
Криптовалютний ринок на OKX
Залежно від стилю торгівлі, кожен графік може бути налаштований на будь-який таймфрейм, у будь-якому форматі відображення цінових барів, при індивідуальному наборі аналітичних інструментів для кожної торгової пари. У повноекранному режимі графік можна вмістити історію цінового графіка за тривалий період для виявлення закономірностей.

Включено опцію запозичення

Ця опція надається безпосередньо OKX, тому для отримання нових активів у користування передбачається заставний холд частини активів трейдера, який подає заявку на запозичення.
Можливості OKX
Важливо уважно вивчити умови та торговельну ситуацію перед тим, як позичати кошти. Тільки якщо алгоритм розміщення позикових коштів ймовірно принесе прибуток вище, ніж відсотки за позикою, приймайте рішення. Будь-які спроби швидко відбити минулі втрати у такий спосіб призводять до ще більших втрат. Позика відбувається через подання заявки у спеціальній формі з обов’язковим прочитанням умов OKX та вимог до позичальника. Для нових аккаунтів часто приходять відмови, поки користувачі не вивчать особливості біржі. Це зроблено для їхньої ж безпеки.

Безпечний DEFI HUB

Ця опція допомагає інвесторам, які вкладають свої кошти в різні активи на різних рахунках, звести їх разом для зручнішого відображення та аналізу. Потрібно підключити гаманці до сервісу в пару кліків та отримати повноцінне відображення всього портфеля зі змінами щодо кожного активу та ситуації в цілому.
Переваги OKX
Це допомагає оптимізувати ризики, позбутися неприбуткових вкладень і перевести кошти на більш прибуткові інструменти.

Торговий майданчик NFT

Бум та популярність NFT буквально змусили основні криптобіржі реалізувати платформи для обігу токенів, а деякі платформи навіть конструктори для їх створення. Цифрові твори мистецтва в єдиній або обмеженій кількості можуть продаватися за мільйони доларів у крипті з аукціонів або за фіксованими цінами.
торговий майданчик NFT
OKX пропонує окремий розділ для роботи з NFT, що включає не тільки платформу для обігу активів, але і конструктор. Інтуїтивно простий, але дає можливість створити цифровий шедевр і стати мільйонером.
NFT опції на OKX

Відмінна підтримка клієнтів та освітній контент

Особливістю криптобіржі OKX щодо організації підтримки клієнтів є залучення до цього питання штучного інтелекту. При зверненні в супорт алгоритм розпізнає ключові слова в запиті і формує відповіді, які найчастіше призводять до вирішення подібних складнощів у клієнтів. Живих співробітників у чаті підтримки немає і якщо робота штучного інтелекту виявляється незадовільною або причина проблеми полягає у помилках самої біржі чи нерозуміння алгоритмів її роботи, звернення потрібно створювати лише через форму зворотного зв’язку. Також можна пошукати відповіді у великій базі знань.

Що мені не подобається в OKX

Низка критичних моментів, які можна і потрібно покращити для отримання максимально комфортної атмосфери для роботи з платформою, на нашу думку, необхідно висвітлити докладніше.

Високі комісії сторонніх продавців під час введення або виведення фіату

Зважаючи на те, що OKX не має можливості оперувати фіатними валютами через свої рахунки, вони змушені користуватися послугами компаній-посередників. З одного боку, це дає значно більше можливостей для поповнення рахунку клієнтам компанії, але з іншого вимагає оплачувати завищені комісії посередників. Найгірше, що високі комісійні збори застосовуються не лише до введення фіату, а й висновку. Важливо! Для максимальної вигоди, краще купувати стейблкоіни на біржах, у яких введення фіату безкоштовне або обкладається мінімальною комісією, а потім переказувати їх на рахунки OKX і також у зворотному порядку.

Резиденти у США не підтримуються

Різне ставлення урядів різних країн до криптовалютам, а також складне законодавство, особливо в США, роблять процес отримання ліцензії для роботи в цій країні та інших дуже складним. Вкрай мало компаній отримують такі ліцензії. OKX недоступні для резидентів США, Гонконгу, Малайзії та Північної Кореї. Якщо ви з країн цього списку, вивчіть наші огляди інших бірж у пошуках оптимального рішення.

Комісійні збори OKX

Для побудови прибуткової торгівлі важливо враховувати всі додаткові, разові та постійні витрати та комісії, щоб за підсумком угоди не опинитися у мінусі. Для інституційних трейдерів збори за угодами не відіграють особливої ​​ролі, але для тих, хто робить угоди всередині дня або використовує скальперські роботи для роботи, поточні комісії можуть помітно зменшити профітності.

Комісії на депозит OKX

Депозити у криптовалюті не оподатковуються з боку OKX жодними комісіями. Оплачується лише комісія за транзакції усередині мережі. Фіатні депозити, через використання сервісів посередників для проведення транзакцій обійдуться в 2% – 5% від суми поповнення для Visa або Mastercard і в 4% для Advcash, Apple Pay та Google Pay Що стосується банківських переказів та SEPA, ціна може бути вищою залежно від країни, де ви живете, а також від обраної вами фіатної валюти.

Комісії за транзакції OKX

Комісії на угоди, як і скрізь залежить від рівня аккаунта та її торгового обороту за підсумками останніх 30 діб. Базова ставка для мейкерів починається з 0,08%, для тейкерів з 0,1%.
Комісії на OKX
Зі зростанням активності торговельного рахунку комісія знижуватиметься. Також можливе зниження комісії додатково шляхом утримання токенів OKB.

Комісія за зняття коштів

Виведення фіату обкладається додатковою комісією у розмірі від 2% до 5% від суми, залежно від валюти та напряму виведення. Виведення коштів у криптовалюті не обкладається додатковими зборами, крім транзакції мережі.

Плюси та мінуси OKX

Для того, щоб правильно оцінити криптовалютну біржу OKX, важливо розуміти, яким критеріям вашого чек-листа вона відповідає, а яким ні.

Плюси

 • 250+ криптовалют є доступним для звернення. Багато хто зведений у зручні пари з фіатними валютами;
 • Низькі торгові комісії та відсутність зборів за поповнення у крипті;
 • NFT платформа з можливістю купівлі, продажу та створення нових токенів;
 • Криптокредитування;
 • Стекінг низки популярних монет;
 • P2P торгівлі.

Мінуси

 • Комісії за транзакції фіатних грошей високі через використання сторонніх сервісів;
 • Не працює в США та низці країн.

Висновок

Криптовалютна біржа OKX є ідеальним рішенням для тих, хто не проживає в США та готовий поповнювати рахунки в криптовалютах. Функціонал досить простий та багатогранний для роботи та новачків та досвідчених трейдерів. Можливість вносити і виводити фіат робить біржу зручною для трейдерів, але висока комісія на обидва напрями, змушує задуматися про додатковий крок при поповненні.

Часто задавані питання
Чи є OKX надійною біржею?
OKX – цілком надійна компанія. Інформації про те, що навіть спроби злому немає. Компанія підійшла дуже ґрунтовно до питань безпеки та увібрала в себе найбільш дієві методи захисту активів клієнтів та їх особистої інформації.
Чи є OKX дорогою платформою?
При поповненні рахунків криптою, OKX обходиться набагато дешевше, ніж інші послуги, як у транзакціях, так і в торгівлі. Для тих, хто використовує фіат OKX виходить помітно дорожче за інші компанії.
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалась стаття? Поділися з друзями:
Кращі біржі криптовалют 2022 року

Чи є OKX надійною біржею?
OKX – цілком надійна компанія. Інформації про те, що навіть спроби злому немає. Компанія підійшла дуже ґрунтовно до питань безпеки та увібрала в себе найбільш дієві методи захисту активів клієнтів та їх особистої інформації.
Чи є OKX дорогою платформою?
При поповненні рахунків криптою, OKX обходиться набагато дешевше, ніж інші послуги, як у транзакціях, так і в торгівлі. Для тих, хто використовує фіат OKX виходить помітно дорожче за інші компанії.