Огляд криптовалютної біржі Gemini 2022

Gemini – популярна криптовалютна біржа США. Gemini можна назвати найбезпечнішою біржею, оскільки саме цей бренд працює з індивідуальними фондами та інвесторами з повним виконанням усіх норм законів. Gemini відрізняється відсутністю комісій, однак усі угоди на платформі обкладаються податковим збором у вигляді 0,25%. Виведення фінансів здійснюється без комісії обмежена кількість разів – не більше 10 на місяць. Переклади понад безкоштовний ліміт обкладаються комісіями, згідно з актуальною інформацією у розділі, присвяченому списку монет.

Bonus: Отримайте безкоштовну криптовалюту для інвестицій
Увійти Завантажити Завантажити
$20
Бонус за реєстрацію
Почніть інвестувати
Зміст

Що таке Gemini

Криптовалютна біржа Gemini відома тим, що її засновники – брати Вінклвосс. Власне, на честь них вона й названа. Брати свого часу стали відомі через судові суперечки з Марком Цукербергом через частку в компанії Facebook. Далі, кілька разів вони з’являлися в новинах на тему успішної покупки BTC тощо.
Офіційний сайт криптовалютної біржі Gemini
У результаті, народилася компанія Gemini, яка дуже відрізняється від усіх конкурентів. Основною відмінністю є регулювання Департаментом фінансових послуг штату Нью-Йорк (NYSDFS). Gemini підтримує найвищі стандарти безпеки та експлуатаційної відповідності, склавши іспити SOC 1 Type 1 & Type 2 та SOC 2 Type 1 & Type 2 та отримавши сертифікат ISO 27001. Gemini є першим у світі зберігачем криптовалюти та бірж, що демонструє цей стандарт вимогам безпеки, і ніколи не піддавалася злому, що робить її однією з найбезпечніших криптовалютних бірж у США

Як працює Gemini

Основний акцент криптовалютна біржа Gemini робить на безпеку. Під цим словом мається на увазі не лише зберігання активів у холодних сховищах, до яких усі звикли, а й безпека всієї компанії у сенсі фінансів. Під контролем регулятора в штаті Нью-Йорк, Gemini перебуває під захистом законів фінансового сектора. Регулярні перевірки безпеки, банківські перевірки та тестування кібербезпеки дозволяють сказати, що всі елементи захисту на високому рівні. Gemini першими змогли скласти іспити на SOC 1 Type 2, SOC 2 Type 2 та отримати сертифікат ISO 27001. Крім безпеки, чимало часу приділяється зручності роботи користувачів, постійно створюються нові інструменти для отримання прибутку та впровадяться сучасні рішення для трейдингу. Є три ключові моменти, якими люди характеризують Gemini:

 1. Інтерфейс умовно поділено на два типи. Перший для трейдерів-початківців, легкий, інтуїтивно зрозумілий, з невеликою кількістю основних елементів. Для просунутих трейдерів реалізовано варіант ActiveTrader, що забезпечує повний доступ до інструментів аналізу, торгових активів, розширеного відображення графіків та знижених комісіям на транзакції;
 2. 90+ криптовалют у лістингу компанії. Це не багато, але й не мало, порівняно з компаніями, огляди про які ви могли читати на нашому сайті. Після ретельних перевірок до лістингу Gemini додаються нові активи, так що асортимент не буде однобоким;
 3. Функціонал криптовалютної біржі Gemini виходить далеко за межі банального трейдингу. Окрім інвестування та стекінгу, пропонується витрачати свою крипту в роздрібних магазинах через програму Gemini Pay. Мобільна програма самої біржі дозволяє повноцінно використовувати всі її функції на ходу.

Ситуацію трохи затьмарює те, що на криптобіржі Gemini немає ряду монет, що входять до ТОП 10 капіталізації, наприклад, ADA, XRP та BNB. Відповіді питанням, чому вони включені в лістинг не вдалося отримати. І якщо з BNB може бути зрозуміло, Gemini не хочуть просувати токен конкурента, інші монети, не включені в лістинг – це дуже дивно.

Ключові особливості та переваги Gemini

Крім перерахованих вище переваг, компанія пропонує ще ряд функцій і рішень, які в сукупності роблять її однією з найбільш зручних для розміщення цифрових активів. А ставлення до безпеки лише підкріплює його. Отже:

 • Купуйте та продавайте криптовалюту з миттєвою купівлею/продажем;
 • Безкоштовний висновок фіату та безкоштовний висновок криптовалюти (10 на місяць)
 • 90+ криптовалют у лістингу;
 • Мобільний додаток для iOS та Android;
 • Опція ActiveTrader із розширеними функціями для досвідчених трейдерів;
 • Gemini Earn – заробляйте відсотки на криптовалюті;
 • Gemini Pay – витрачайте криптовалюту у роздрібних магазинах;
 • Gemini Wallet – надійно зберігайте криптовалюту зі страховкою від крадіжки;
 • Долар Близнюків (GUSD) – стабільна монета, забезпечена доларом США;
 • Gemini Custody – криптосховища інституційного рівня зі страховкою;
 • Найкраща у галузі безпека та відповідність вимогам;

Мінуси та недоліки Близнюків

Незважаючи на перспективи роботи з компанією Gemini, що здаються райдужними, варто звернути увагу на те, що користувачі відзначають як недоліки компанії:

 • Недоступні криптовалюти із ТОП 10 капіталізації на ринку;
 • Комісії вищі, ніж на інших майданчиках;
 • Немає живого чату для підтримки.

Які послуги пропонує Gemini

Розгляд ключових послуг та порівняння їх з подібними для інших платформ, при виборі оптимального рішення для початку криптовалютної торгової діяльності або пошуку запасного варіанту розміщення депозиту, є основним завданням кожного користувача. Розглянемо, що нам запропонують у Gemini.

Легко купуйте та продавайте криптовалюту за допомогою миттєвої купівлі/продажу

Миттєве придбання доступне для всіх клієнтів Gemini. Здійснити її можна з фіатного балансу через обмінний автомат за ринковим курсом та миттєво отримати на свій гаманець усередині платформи. Також можна налаштувати сервіс на періодичні покупки вибраних монет для усереднення ціни та інвестування шляхом команди на автоматичне списання та конвертацію потрібної монети на вказану суму.
Купівля та продаж криптовалюти
Обмінний автомат працює і у зворотному напрямку, коли потрібно швидко подати валюту за вигідною ціною.

Безкоштовне зняття фіатних грошей та десять безкоштовних знятий криптовалюти на місяць

Криптовалютна біржа Gemini пропонує клієнтам безкоштовне виведення фіатних грошей за декількома напрямками. Це рішення давно просилося, але його реалізували зовсім недавно. Висновок криптовалюти можна робити до 10 разів на місяць повністю безкоштовно, навіть вартість майнінгу покривається компанією.

Понад 90+ різних криптовалют

Список досить великий і охоплює ряд монет, що використовуються в інвестиційних портфелях, а також у DeFi. Але серед них відсутні монети, що входять до ТОП 10 капіталізації, наприклад, XPR або BNB.
Асортименти криптовалют Gemini

Мобільний додаток для iOS та Android

Без мобільного додатка неможливо уявити собі сучасний трейдинг. Gemini дуже гарний додаток, повнофункціональний, але не перевантажений деталями і непотрібними елементами. Завантажено більше 1 000 000 разів, має рейтинг 4.5 за 22 000 відгуків.
Мобільний додаток Gemini для iOS та Android
Оригінальною функцією є те, що через програму можна оплачувати покупки у магазинах, у форматі Gemini Pay.

Опція ActiveTrader з усіма типами ордерів та розширеними графіками

Досвідченим трейдерам, які розібралися в принципах роботи платформи та вимагають більшого рівня за графіками та аналітикою, пропонується активувати налаштування ActiveTrader. Вона активується через меню “Обліковий запис” => “Параметри” => “Active Trader”. Інтерфейс змінюється кардинально та отримує безліч додаткових налаштувань та інструментів для прибуткової та комфортної роботи. Працюючи з цим типом інтерфейсу стягуються менші комісії з угод.
Опція ActiveTrader

Gemini Earn – заробляйте відсотки на своїй криптовалюті

Для тих, хто купує монети на зріст і не робить угоди часто, підійде модель пасивного інвестування з нарахуванням складних відсотків у валюті зберігання. Виплата нарахувань відбувається щодня, що постійно збільшує депозит, отже обсяг відсотків підвищується щодня.
Заробіток відсотків із Gemini Earn

Gemini Pay – витрачайте криптовалюту в роздрібних магазинах

Вбудований алгоритм для оплати покупок більш ніж 30 000 торгових точок по США. Без комісій, у форматі приватних транзакцій. Досить лише торкнутися значка “Оплатити”, вибрати потрібну монету та піднести смартфон до сканера.
Оплата з Gemini Pay

Гаманець Gemini – надійно зберігайте свою криптовалюту зі страховкою від крадіжки

Зберігання крипти в гаманці біржі Gemini повністю безпечне і надійне, оскільки компанія ставитись до безпеки дуже серйозно.

Gemini Dollar (GUSD) – стабільна монета, забезпечена доларом США

Власний стейблкоїн Gemini – GUSD, прив’язаний до американського долара у співвідношенні 1 до 1. Він повністю ліквідований на всіх ринках біржі, доступний для купівлі/продажу, Defi стекінгу або їм можна розплачуватися через платіжний додаток. Ця криптовалюта сертифікована FDIC і має страховку у розмірі 250 000 $. Gemini Custody – сховище криптовалют інституційного рівня зі страховкою Інвесторам з великими портфелями в крипті, орієнтованими на довгострокове зберігання активів без руху Gemini пропонує криптовалютне сховище банківського рівня. Створення його проводилося на індивідуальне замовлення біржі із залученням провідних фахівців у всіх ключових галузях криптографії та банківської безпеки. Реалізоване сховище як трастова компанія зі страховим фондом 200 000 000 $ – це рекорд для криптовалютних інвестицій. Налаштування сховища безкоштовне, ціна за використання залежить від обсягу активів та термінів розміщення. Кожен клієнт цього сервісу обслуговується індивідуально і може розраховувати на унікальні рішення.

Найкраща в галузі безпека та відповідність нормативним вимогам

Криптовалютна біржа Gemini з першого дня існування була орієнтована на максимальний рівень безпеки. Фактів злому чи спроб злому, що призвело до будь-яких порушень роботи сервісів за всю історію не було встановлено. Філософія безпеки компанії братів Вінклвосс заснована на трьох основних напрямках:

 • Захист від зовнішніх загроз;
 • Захист від людської помилки;
 • Захист від використання неправомірного доступу всередині компанії.

Іспити типу SOC та SOC 2, які компанія Gemini добровільно складає, підтверджують, що безпека її висока як ніде більше. Що мені не подобається у Близнюках Є ряд моментів, що викликають нерозуміння та невдоволення клієнтів. Посилює ситуацію те, що Gemini не пояснюють своїх рішень.

Деякі великі криптовалюти недоступні

Більше 90 криптовалют звертаються на криптовалютній біржі Gemini, при цьому там відсутні монети, що входять до ТОП 10 з капіталізації на ринку, наприклад, XRP, BNB або ADA. Для інвестицій у дані активи вам доведеться вибрати іншу платформу із запропонованих на нашому порталі

Вищі торгові комісії, ніж деяких інших криптобіржах

Базова торгова комісія на Gemini становить 0,35% для тейкера і 0,25% для мейкера. Комісії зовсім небагато, але вище за середньоринковий рівень у 0.2%, проте є чимало платформ, на яких максимальна комісія становить 0.1% і її ще можна значно знизити.

Бракує підтримки в чаті

За всієї просунутості та використання складних технологій Gemini знехтували банальним людським спілкуванням співробітника підтримки з клієнтом, у якого щось сталося. Бот, який виступає в якості онлайн підтримки, пропонує тільки посилання на матеріали з розділу допомоги. Будь-які питання, що виходять за цей рівень, повинні бути описані в контактній формі. Відповідно, час вирішення таких питань помітно збільшується.

Комісійні збори Gemini

Про них згадувалося у статті раніше і настав час розглянути це питання максимально предметно.

Комісії на депозит

Криптовалюта вноситиметься без додаткових комісій. Фіат, що поповнюється через ACH, не обкладається зборами, як і банківський переказ. Поповнення з дебетової картки коштуватиме 3.49% додаткової комісії.

Комісії обмінного автомата Gemini

Купівля через сервіс Gemini без виходу ринку обкладається додатковим збором 0.5%. Купівля монет через ринок має комісію, що відображається нижче.
Комісійні збори на Gemini
При обсязі угоди понад 200$ збір становитиме 1.99%.

Комісія за виведення коштів

Виведення фіату із платформи без комісій. Виведення крипти здійснюється без комісії обмежена кількість разів – не більше 10 на місяць. При цьому Gemini самостійно покриває навіть транзакційні збори на будь-які напрямки, чого не пропонує жодна інша біржа. Переклади понад безкоштовний ліміт обкладаються комісіями, згідно з актуальною інформацією у розділі, присвяченому списку монет.

               Комісії на транзакції Gemini

Базова торгова комісія становить 0.25% для мейкера та 0.35% для тейкера. Її зниження можливе рядом способів:

 • Перехід до режиму профі трейдера через ActiveTrader;
 • Збільшити обсяг торгівлі протягом 30 діб із приватного облікового запису.

Комісійні збори на Gemini

Плюси та мінуси Gemini

Підіб’ємо підсумки про компанію перед тим, як сформувати рішення про те, як її використовувати – основний операційної платформи або додаткової:

Плюси

 • Абсолютно безпечний та багатофункціональний сервіс обміну криптовалют;
 • Безкоштовні виведення фіату та крипти 10 разів на місяць;
 • Повнофункціональний мобільний додаток з високою оцінкою користувачів та більш ніж 1 000 000 завантажень;
 • 90+ монет у лістингу;
 • Страхування від будь-якого форс-мажору;
 • Gemini Pay і Wallet для тих, хто звик комфортно використовувати крипту в повсякденному житті;
 • Повністю доступна США;
 • Має сертифікацію фінансового регулювальника.

Мінуси

 • Деякі ключові активи недоступні;
 • Торгові комісії вищі за середньоринкові;
 • Немає підтримки у чаті.
Часто задавані питання
Чи є криптовалютна біржа Gemini надійним сервісом?
Криптовалютна біржа Gemini зарекомендувала себе надійним партнером для багатьох тисяч трейдерів та інвесторів, насамперед через своє ставлення до безпеки. Ці вимоги стоять на першому місці перед своїми клієнтами, тому про безпеку хвилюватися не варто.
Які головні переваги Gemini?
Є багато позитивних нюансів. Страхування кожної монети на випадок крадіжки також відіграє важливу роль у прийнятті рішення. Пропозиція безкоштовних висновків щомісяця і численні додаткові послуги для зручності клієнтів дозволяють дійти невтішного висновку у тому, що Gemini явний кандидат посаду основний біржі для ведення торгової та інвестиційної діяльності тим, хто такий біржі ще немає. Для тих, хто вже визначився із основною платформою, Gemini стане чудовим запасним майданчиком.
Які слабкі сторони Gemini виявляють користувачі?
Єдиним фактом, що затьмарює роботу з Gemini є відсутність декількох ключових криптовалют, які вважаються чи не обов’язковими для портфельних інвесторів та довгострокового утримання. Можливо народний гнів змусить керівників включити монети в лістинг, але цього не сталося.
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалась стаття? Поділися з друзями:
Кращі біржі криптовалют 2022 року

Чи є криптовалютна біржа Gemini надійним сервісом?
Криптовалютна біржа Gemini зарекомендувала себе надійним партнером для багатьох тисяч трейдерів та інвесторів, насамперед через своє ставлення до безпеки. Ці вимоги стоять на першому місці перед своїми клієнтами, тому про безпеку хвилюватися не варто.
Які головні переваги Gemini?
Є багато позитивних нюансів. Страхування кожної монети на випадок крадіжки також відіграє важливу роль у прийнятті рішення. Пропозиція безкоштовних висновків щомісяця і численні додаткові послуги для зручності клієнтів дозволяють дійти невтішного висновку у тому, що Gemini явний кандидат посаду основний біржі для ведення торгової та інвестиційної діяльності тим, хто такий біржі ще немає. Для тих, хто вже визначився із основною платформою, Gemini стане чудовим запасним майданчиком.
Які слабкі сторони Gemini виявляють користувачі?
Єдиним фактом, що затьмарює роботу з Gemini є відсутність декількох ключових криптовалют, які вважаються чи не обов’язковими для портфельних інвесторів та довгострокового утримання. Можливо народний гнів змусить керівників включити монети в лістинг, але цього не сталося.