Огляд біржі криптовалют Coinmama 2022

Криптовалютна біржа Coinmama – це цілий маркет, заснований в 2013 році і орієнтований на максимальну зручність купівлі / продажу криптовалюти за будь-які фіатні гроші. За 10 років роботи компанія розширила свою присутність у 190 країнах і обслуговує понад 3 000 000 клієнтів. Криптобіржа дозволяє надсилати всі куплені монети безпосередньо на гаманець Coinmama. У разі будь-якого продажу монет, навіть придбаних на сторонніх платформах, фіатні гроші зараховуються на ваш банківський рахунок, пов’язаний з вашим обліковим записом.

Bonus: Отримайте безкоштовну криптовалюту для інвестицій
Увійти Завантажити Завантажити
15 доларів США
Бонус за реєстрацію
Почніть інвестувати

Що таке Coinmama?

Coinmama обмежена в пропонованих криптовалютах і функціях, які вона надає. Як платіжна платформа Coinmama є абсолютно безпечною, оскільки не зберігає особисту інформацію клієнтів і будь-які криптовалюти на своїх серверах. Всі кошти зберігаються тільки на гаманцях клієнтів. Є лише 15 монет для обміну, тому проект не підходить для любителів свіжих ICO. Так чи інакше, платформа має постійних користувачів і значні обсяги торгів. Ми вважаємо, що все це завдяки трьом основним характеристикам:

 1. Простота використання. Зосередьтеся на техніці. Хто тільки увійшов у індустрію криптовалют і боїться складних рішень і процесів купівлі/продажу/обміну криптовалют. Щоб придбати, просто натисніть кнопку «Купити», виберіть потрібний актив і суму, яку ви готові на нього витратити, і підтвердіть транзакцію. Процес продажу повністю зворотний.
 2. Швидкість транзакції. Для класичної криптовалютної біржі потрібна реєстрація, верифікація, подолання чеків і отримання торгових лімітів і так далі. На Coinmama це не так, оплата списується з указаного рахунку, крипта зараховується на вказаний гаманець.
 3. Безпека. Криптобіржа Coinmama не приймає ні гроші, ні монети на свої рахунки, а тому не зберігає їх, а значить, зламувати її немає сенсу, красти просто нема чого.

При цьому є тільки одна складність – обмежена кількість криптовалют в лістингу – всього 15 і всі вони найбільш затребувані ринком. Для тих, хто шукає можливість купити свіжі монети під час ICO, пропонуємо переглянути інші наші огляди.
Домашня сторінка Coinmama

Як працює Coinmama?

Принцип роботи цього сервісу відрізняється від усіх інших платформ для торгівлі та обміну криптовалютами. Розглянемо основні відмінності Coinmama від представників індустрії:

 • Простий у використанні – ідеально підходить для новачків;
 • Миттєво купуйте та продавайте криптовалюту;
 • 15 найпопулярніших доступних криптовалют;
 • Ви завжди контролюєте свої активи;
 • Приймаються кредитні та дебетові картки;
 • Програма лояльності – знижуйте комісію та економте;
 • Підтримка клієнтів у чаті та електронною поштою;
 • Високі ліміти витрат – до $30 000 за раз.

Негативні сторони і недоліки Coinmama

Coinmama має деякі недоліки, про які вам слід знати, перш ніж вирішити відкрити рахунок.

 • Підтримується лише 15 криптовалют;
 • Вищі комісії за транзакції, ніж на деяких інших криптобіржах;
 • Доступно не в усіх штатах США;
 • Немає графіків для перегляду історії курсів криптовалют.

Які послуги пропонує Coinmama?

Давайте розглянемо всі основні функції Coinmama по черзі, щоб ви могли приймати рішення на основі фактів, а не рекламних слоганів.

Простий у використанні – ідеально підходить для новачків

Простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, не перевантажений додатковими блоками і нависаючими діаграмами і цифрами. Вам необхідно вибрати актив, вибрати суму, за яку його купити, і натиснути кнопку «Купити». Ніяких графіків, торгових точок входу, ордерів та інших складнощів.
Сервіси обміну криптовалют Coinmama

Миттєво купуйте та продавайте криптовалюти

Процедура обміну відбувається миттєво, що значно економить час. Нагадаємо порядок роботи з класичною біржею, спочатку потрібно додати платіжні реквізити, потім поповнити рахунок на біржі, оформити замовлення або купити на маркеті, дочекатися обробки транзакції мережею і, нарешті, вивести крипту до стороннього гаманця або холодного сховища, якщо це дозволяють обмеження на біржі та статус перевірки облікового запису. Coinmama миттєво приймає гроші з будь-якої картки, а також надсилає крипту для транзакції на гаманець, вказаний у заявці.
Купівля криптовалюти на Coinmama

15 найпопулярніших криптовалют

Так, активів для покупки небагато, але всі вони дуже ліквідні і займають перші рядки за ринковою капіталізацією. Надалі планується розширити список в лістингу, але про конкретику новин не було.

Ви завжди контролюєте свої активи

Біржа Coinmama є лише брокером, який виконує замовлення клієнтів на купівлю або продаж активів. Вони не зберігають ваші гроші в будь-якій формі на своїх рахунках, тому не потрібні додаткові дозволи та ліміти на зняття коштів, і клієнти не страждають від ризику злому або труднощів з доступом до активів. Навіть якщо сервіс постраждає від атак, ваші кошти завжди будуть у безпеці, оскільки вони знаходяться на вашій картці та у вашому холодному гаманці.

Приймаються кредитні та дебетові картки

Coinmama, на відміну від багатьох інших компаній, не обмежує клієнтів в інструментах оплати та отримання фіатних грошей і, серед іншого, підтримує кредитні та дебетові картки.

Програма лояльності – зменшуйте комісію та економте гроші

Комісія за транзакцію може здатися високою на перший погляд, але ви повинні розуміти, що це одноразова комісія, а не складається з серії маленьких, непомітних на перший погляд комісій. Наприклад, внесення фіатної валюти на біржу, потім комісія з транзакції, виведення криптовалюти на гаманець – усе це разом може принести комісію 5% за транзакцію. Coinmama пропонує прозорі умови для будь-якого напрямку, крім того, є можливість знизити базову комісію:

 • Crypto Curious є початковим рівнем і комісія за купівлю та продаж становить 3,90%.
 • Crypto Enthusiast – сукупна сума покупки на 5000 доларів США протягом 90-денного періоду. Комісія за купівлю-продаж знижена до 3,41%.
 • Crypto Believer – загальна сума покупки в розмірі 18 000 доларів США протягом поточного 90-денного періоду або сума покупки за весь час понад 50 000 доларів США. Комісія за купівлю-продаж тепер становить лише 2,93%.

Підтримка клієнтів у чаті та електронною поштою

Будь-які труднощі, що виникають перед клієнтами Coinmama, вирішуються в два етапи. Перший – це бот, який оперує посиланнями на базу знань, де зведені всі типові проблеми клієнтів. Якщо він не справляється, справа переходить до живої людини в чаті, яка здатна вирішити абсолютно все, що стосується роботи сервісу.
Підтримка Coinmama
Якщо рішення вимагає часу або проблема викликана форс-мажорними обставинами, спілкування здійснюється по електронній пошті, щоб зберегти історію листування і відразу зрозуміти, про що йде мова. Власний досвід спілкування з представником служби підтримки показав, що вони досконало знають весь функціонал сервісу і не відчувають серйозних збоїв, знову ж таки через простоту.

Високі ліміти витрат – до $30 000 за раз

Ви можете здійснити одноразовий обмін на суму, що не перевищує 30 000 $. Для класичних криптобірж угоди понад 15 000 – 20 000 зазвичай розміщуються на позабіржовому столі або обмежуються службою, щоб не викликати різкого руху курсу або прослизання ціни. Coinmama має набагато більший ліміт на транзакцію, при цьому сервіс гарантує, що ціна активу при бронюванні його обсягу в процесі створення транзакції залишиться незмінною в час, зазначений для її виконання.

Що мені не подобається в Coinmama

Є ряд моментів, які роблять роботу з Coinmama незручною, а для деяких і неприйнятною:

Підтримуються лише 15 криптовалют

Це дуже сильно звужує ринок, особливо для новачків, яких цікавлять активи з невеликою ціною. І навіть незважаючи на те, що в лістингу представлені тільки ТОП монети зі стабільною історією торгів і високою ліквідністю, асортименту недостатньо.

Вищі комісії за транзакції, ніж на деяких інших криптобіржах

Фіксована комісія за транзакцію від 3,9% – це дуже висока комісія за транзакцію на тлі середньої комісії для криптоіндустрії в 0,2%, але не забувайте, що комісія Coinmama включає всі комісії за депозит / зняття криптовалютних і фіатних переказів. Уважніший розгляд розрахунку цих зборів може показати, що вони є більш прибутковими, ніж деякі компанії, які використовують сторонні платіжні шлюзи.

Доступно не в усіх штатах США

Недолік досить умовний, оскільки величезна кількість криптовалютних бірж взагалі не працює в США через труднощі подолання законодавчих колізій. Coinmama представлена ​​у всіх штатах, крім Гаваїв і Нью-Йорка. Деякі штати США обслуговуються третьою стороною, з якою Coinmama має угоду про співпрацю.

Немає графіків для перегляду історії курсів криптовалют

Оскільки Coinmama налаштована як обмінний автомат, вони не відображають графік цін або навіть поточну ціну активу. Дізнатися, скільки зараз коштує монета з лістингу, можна на сторонньому сайті чи біржі, або безпосередньо на Coinmama, вказавши цифру 1 у стовпці «Обсяг покупки», щоб система згенерувала суму для оплати.
Курс криптовалюти на Коінмама
Купуйте криптовалюту на Coinmama
Постійні клієнти Coinmama відстежують курси на інших платформах. Там, де можна замінити аналітику та індикатори на прогнозування, і коли ціна досягає потрібного рівня, здійснюють обмінну угоду.

Комісії Coinmama

Для частих обмінів комісія важлива.

Комісія за депозит/платіж Coinmama

Оскільки Coinmama не приймає депозити на свої рахунки, технічно комісія не стягується. Комісія стягується системою, через яку здійснюється платіж, і вже включена в базову ставку Coinmama:

 • Fedwire, SEPA, SWIFT, Open Banking: безкоштовно;
 • Дебетова картка, кредитна картка, Apple Pay, Google Pay: комісія 5%;
 • Skrill: 2,5% комісії.

Плата за транзакцію

Ця комісія є єдиною, яка застосовується на Coinmama. Його розмір залежить від рівня лояльності, якому відповідає користувач. Базою для переходу від рівня до рівня буде загальний обсяг торгівлі за 90 днів.

 • Crypto Curious – початковий рівень. Комісія з купівлі-продажу: 3,90%;
 • Crypto Enthusiast – сукупна сума покупки на 5000 доларів США протягом 90-денного періоду. Комісія з купівлі-продажу: 3,41%;
 • Crypto Believer – загальна сума покупки в розмірі 18 000 доларів США протягом поточного 90-денного періоду або сума покупки за весь час понад 50 000 доларів США. Комісія з купівлі-продажу: 2,93%;

Комісія за зняття взагалі відсутня.

Плюси і мінуси Coinmama

З усього вищесказаного більшість читачів змогли зробити власні висновки і вирішити, додавати Coinmama до списку бірж і криптосервісів чи ні. Давайте узагальнимо ключові якості платформи для кращого розуміння її реальної корисності.

плюси

 • Простий у використанні для миттєвої купівлі та продажу криптовалют;
 • Некастодіальна платформа, щоб ви завжди контролювали всі свої кошти;
 • Абсолютна безпека роботи та зберігання;
 • Безкоштовна програма лояльності для зниження комісій;
 • Приймаються кредитні та дебетові картки;
 • Підтримка клієнтів у чаті та електронною поштою.

Мінуси

 • Доступно лише 15 криптовалют;
 • Вищі комісії за транзакції порівняно з деякими іншими біржами;
 • Немає графіків для перегляду історії курсів криптовалют.

Вердикт

Обмінник криптовалют Coinmama пропонує дуже цікавий сервіс миттєвої купівлі/продажу активів за фіксованою ціною з досить високими лімітами транзакцій і більш-менш зрозумілою комісією, яка стягується одноразово. Невелика кількість доступних для обміну монет частково псує враження, але ми сподіваємося, що власники компанії також це розуміють і вживають заходів для розширення лістингу. Весь функціонал зведений до біржового вікна, тут немає ні графіків, ні торгових ордерів, ні склянки ордерів. Виберіть монету для покупки, зафіксуйте її ціну для транзакції та сплатіть необхідну суму. Після цього ви отримуєте крипту на свій гаманець і без проблем.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалась стаття? Поділися з друзями:
Кращі біржі криптовалют 2022 року