Огляд біржі криптовалют Bitfinex 2022

Криптовалютна біржа Bitfinex була заснована в 2012 році в Гонконзі і зареєстрована IFINEX BVI. За обсягом транзакцій ця біржа входить в ТОП-10 найпопулярніших інвестиційних платформ. Bitfinex запрошує своїх трейдерів зосередитися на найбільш популярних і перспективних монетах. Згідно зі статистикою, більше половини торгів здійснюються з біткойнами. Служба обміну підтримує кілька мов, прагне зачарувати аудиторію по всьому світу. Також варто відзначити оптимізацію системи на мобільних платформах.

Bonus: Отримайте безкоштовну криптовалюту для інвестування
Увійти Завантажити Завантажити
20 доларів
Бонус за реєстрацію
Почніть інвестувати

Що таке Bitfinex

Bitfinex — це криптовалютна біржа, орієнтована на залучення початківців трейдерів, а також на задоволення потреб більш досвідчених трейдерів та інвесторів і великих компаній, що володіють активами в криптовалюті. Для новачків реалізований простий інтерфейс із зрозумілими механізмами. У ході адаптації в сервісі відкриваються нові, складніші інструменти отримання прибутку. Будь-які питання вирішує компетентна техпідтримка.
Bitfinex
Bitfinex заснована в 2012 році в Гонконзі. З часом компанію поглинув конгломерат iFinex, який працює за законами Британських Віргінських островів. Bitfinex рекомендований багатьма експертами та оглядами як для новачків у криптоторгівлі, так і для більш досвідчених учасників ринку. Низка ключових моментів, які згадуються при підведенні результатів опитувань та перехресного аналізу того, чому клієнти вибирають ті чи інші криптобіржі.

 1. Універсальність. Платформа Bitfinex готова працювати з будь-яким рівнем досвіду трейдерів. Для новачків є можливість класичної покупки або обміну криптовалют між собою. Для більш просунутих спекулянтів та інвесторів були розроблені наші власні пропозиції, включаючи нові ринки, а також низькі комісійні комісійні для тейкерів/мейкерів;
 2. Робота з fiat. Більшість трейдерів-початківців розміщують фіатні гроші на криптовалютних біржах, обмінюючи їх на криптовалюти або стейблкоіни. Біржі, де внесення/виведення фіатних коштів є занадто дорогими або неможливими, відштовхують таких користувачів. Bitfinex зробив ставку на це і реалізував безліч варіантів внесення і виведення фіатних грошей з системи;
 3. Криптобіржі вже давно перестали бути місцем обміну активів з метою отримання прибутку. Розширення можливостей блокчейну також змінило концепцію торгівлі криптовалютами. Bitfinex пропонує криптокредитування, стейкинг, хмарний майнінг тощо.

Злом для потенційних користувачів Bitfinex – це хак 2016 року. Але, крім того, що звичайні технології зберігання зробили злом криптобірж марним, власники компанії повністю перебудували системи безпеки платформи та облікових записів користувачів, щоб запобігти будь-яким проникненням у майбутньому.

Як працює Bitfinex?

Традиційно варто згадати основні критерії, за якими користувачі вибирають біржу криптовалют Bitfinex:

 • Легкий доступ до крипторинку та покупка в пару кліків;
 • Зручна процедура обміну та переказу рахунків;
 • Повнофункціональний мобільний додаток;
 • 150+ криптовалют у списках Bitfinex;
 • Можливість зниження комісійної винагороди за операції;
 • Пасивний дохід від стейкинга;
 • Підтримка в чаті;
 • Можливості внесення та зняття фіатних коштів;
 • Криптокредитування та криптопозики;
 • Варіації торгових ринків і робота з криптоопціонами;
 • Можливість необмеженого заробітку на партнерській програмі;
 • Bitfinex Pay для простих і швидких платежів криптовалютою.

Мінуси і недоліки Bitfinex

Деякі функції відштовхують клієнтів від платформи. Кожен приймає рішення, наше завдання – висвітлити всі факти, переваги та фактори ризику:

 • Факт злому в 2016 році. Незважаючи на те, що технології пішли далеко вперед і багато уваги приділено питанням безпеки, сам факт злому та виведення грошей змушує багатьох людей відмовлятися від роботи з платформою або зробити це додатковим полем для роботи;
 • Неможливість роботи з Bitfinex для жителів США.

Які послуги пропонує Bitfinex?

Давайте розглянемо основні послуги, які Bitfinex пропонує своїм клієнтам і тим, хто вважає цю платформу своєю основною сферою діяльності.

Легко купити криптовалюту

Купувати криптоактиви на Bitfinex дуже легко. Щоб завершити транзакцію, нудно вибирати варіант оплати для фіатних грошей і валюти, за яку ви хочете купити активи. Щоб купити криптовалюту за криптовалюту, краще спочатку поповнити рахунок на Bitfinex, а потім оформити замовлення на покупку або обмін на біржі.
Bitfinex
Простота і універсальність цієї опції дозволяє тим, хто тільки знайомиться з індустрією, а також початківцям інвесторам, які купують криптовалюти для зростання або для стейкинга.

Зручні обміни та перекази рахунків

Бувають ситуації, коли якийсь актив починає приносити більше прибутку, ніж той, який у вас зараз. Bitfinex дозволяє швидко обмінюватися активами між собою, щоб отримати максимальний прибуток від кожної хвилини роботи з платформою. Для цього в інтерфейс платформи введено процес обміну, завдяки чому транзакція відбувається миттєво за чітко позначеним курсом і на будь-яку кількість криптовалюти, яка потрібна користувачеві.
Bitfinex
Між обліковими записами на біржі Bitfinex передача будь-яких активів відбувається миттєво і без додаткових комісій. Це дозволяє укладати операції за межами біржі, але здійснювати взаєморозрахунки на її рахунках без ризику та додаткових комісій.

Професійний мобільний додаток

Прибуткова торгівля криптовалютою неможлива без вміння швидко реагувати на зміни ринкової ситуації. Не завжди трейдери можуть довго перебувати біля ПК. Без якісного мобільного додатка для обміну криптовалют не обійтися. Bitfinex реалізував цю проблему з максимальною практичністю. Обидві популярні операційні системи Android і iOS мають свої версії. Завантаження з магазинів додатків відбувається швидко і абсолютно безкоштовно. Синхронізація з настільною версією здійснюється в кілька кліків, а інформація, яку пропонує додаток, дозволяє провести повноцінний аналіз ринку і приймати виважені і зрозумілі рішення в будь-якій ситуації.
Bitfinex

Підтримується понад 150 криптовалют

Список криптовалют Bitfinex містить понад 150 монет і токенів. Це відносно невелика сума в порівнянні з деякими компаніями, де в списку 1000+ монет. Але Bitfinex підходять до процесу з практичної точки зору, орієнтовані на довгострокову торгівлю без зайвого ризику. Кожна монета в списку є перевіреним часом активом, який користується попитом на ринку, що забезпечує достатню волатильність і ліквідність для роботи з будь-яким обсягом торгів.
Bitfinex
Періодично компанія додає нові монети до лістингу, якщо вони проходять ряд складних перевірок і мають достатній потенціал для зростання та стабілізації.

Доступний стейкинг для ряду криптовалют

Класичний депозит в іноземній валюті вже в минулому. Навіть найконсервативніші інвестори вкладають кошти в пайові фонди та великі трасти, оскільки мізерні відсотки банківських депозитів не покривають інфляцію. Криптовалютні депозити або стейкинг аналогічні класичним банківським інвестиційним інструментам, з тією лише різницею, що відсотки можуть досягати 50% річних. Bitfinex пропонує клієнтам ряд криптовалют в якості інвестиційних активів, де нараховуються відсотки за їх утримання на рахунку. Відсоткова ставка варіюється в залежності від обраної монети та ситуації на ринку, але є дві незаперечні переваги такої інвестиції:

 • Відсотки нараховуються на обраний актив і додаються до депозиту, що збільшує суму заощаджень і виплат у майбутньому;
 • Вартість активу з часом може зрости багаторазово, що принесе непропорційно більший прибуток, ніж усі заощадження відсотків.

Доступні кілька способів депозиту та виведення

Через складні законодавчі конфлікти в ряді ключових країн, якими керуються криптобіржі при залученні клієнтів, можливість вносити та знімати кошти в фіатних грошах часто недоступна для деяких або всіх клієнтів. Деякі компанії вдаються до послуг посередників, але тоді комісійні виходять за межі будь-яких розумних меж. Bitfinex впровадив власні алгоритми зарахування коштів на рахунки в фіатних грошей, оскільки вони працюють за законодавством країн, де пропонують послуги. Криптовалютна біржа Bitfinex приймає на свої рахунки ряд ключових фіатних валют:

 • доларів США;
 • ЄВРО;
 • JBY;
 • GBR;
 • JPY.

Крім банківського переказу, є також можливість поповнення безпосередньо з картки Mastercard або Visa. Поповнення криптовалютами відбувається звичайним способом, на відповідний гаманець з біржового рахунку.

Кредитування та запозичення криптовалюти

Позичення токенів і монет для зростання або в якості альтернативи депозитам стає все більш популярним способом диверсифікувати джерела доходу. Bitfinex об’єднав тих, хто готовий позичати свої кошти під відсотки, і тих, хто шукає недорогий додатковий капітал для більш активної торгівлі.
Bitfinex
Ви можете позичити більшість криптовалют, перерахованих на біржі, включаючи USDT. Є кілька варіантів позики:

 • З фіксованою процентною ставкою;
 • Зі змінною процентною ставкою;
 • З різним терміном кредиту.

Усі змінні можуть змінюватися між собою, що впливає на результат з точки зору розміру відсоткової ставки. Максимальний ліміт – 30% річних, тому уважно вивчайте умови угоди, перш ніж приймати остаточне рішення. Особливої ​​уваги заслуговує момент, коли сам кредит може бути продовжений автоматично на початкових умовах. Позичальник погашає відсотки за обраний період і продовжує використовувати кошти для отримання прибутку.

Різні торгові ринки та опціони

Відносно невелика кількість криптовалют, присутніх на ринку Bitfinex, комусь може здатися недостатньою.
Bitfinex
Не всі трейдери хочуть чекати ринку в надії вчасно вступити в торгівлю і шукають більше напрямків діяльності. Bitfinex врахував це і впровадив ряд додаткових ринків. Які користуються популярністю як у криптотрейдерів, так і у тих, хто перейшов в індустрію з класичної торгівлі. Ось ринки, які пропонує Bitfinex:

 • ф’ючерси;
 • Точковий;
 • ринок деривативів;
 • цінні папери;
 • Маржинальна торгівля;
 • OTC операції.

Необмежені партнерські винагороди

Для тих, хто веде активну роботу в соціальних мережах, володіє популярними каналами або бере участь в будь-якій спільноті, яка приймає тему криптовалюти, є чудова можливість отримати додатковий дохід від Bitfinex.
Bitfinex
Платформа пропонує отримувати до 18% від суми, яку залучені партнери сплачують Bitfinex в якості торгової комісії. Унікальна система включає багаторівневу структуру формування рефералів, що дозволяє трохи заробляти і на тих, кого привернули ваші партнери, і навіть на залучених ними партнерах. При активній роботі з кожним партнером у сенсі поширення інформації серед своїх контактів винагорода може досягати дуже значних розмірів.

Bitfinex Pay для швидких і легких криптовалютних платежів

Інтернет-магазини стали звичним явищем для кожного. Немала кількість компаній, які продають щось онлайн і отримують прибуток за допомогою електронних переказів і платежів. Інтеграція Bitfinex Pay вирішить багато проблем за допомогою одного віджета. Гаманець, прив’язаний до облікового запису, використовується як звичайна картка, що дозволяє безпечно та швидко оплачувати будь-які рахунки в Інтернеті.
Bitfinex
Налаштування також працює для отримання платежів з будь-яких джерел, відразу на криптовалютний рахунок. Bitfinex не стягує жодних додаткових комісій за обробку таких платежів.

Підтримка 24/7

Можливість швидко вирішувати проблеми є важливою для індустрії цифрової торгівлі, коли на рахунку секунди. Те, що компанія впровадила підтримку в режимі реального часу, значно зміцнило її позиції в сфері конкуренції за клієнта.

Що вам не подобається в Bitfinex

Рішення використовувати будь-яку компанію в наших оглядах виключно за вами. Тому ми висвітлюємо лише факти, пов’язані з компанією, хороші вони чи погані. Кілька моментів, на які варто звернути увагу.

Питання безпеки

У 2016 році зловмисники вилучили з Bitfinex майже 120 000 BTC. Просадка ціни криптовалюти склала 18% від ринкової вартості. Незважаючи на те, що адміністрація зуміла «повернути» більшу частину активів і компенсувати те, що не змогли повернути зі страхових фондів, репутація компанії постраждала безповоротно. Технології пішли вперед, і сучасні методи зберігання криптовалют за межами біржі, захист від проникнення та інші аспекти роблять злом непрактичним з точки зору переваг. Криптобіржі стали цифровими банками, а не торговими терміналами. Імовірність нових проникнень прагне до нуля, але минуле все одно дає про себе знати.

Недоступно в США

Через те, що законодавство в США дуже складне і заплутане, а криптовалютна індустрія ще не повністю розвинена, а закони штатів диктують свої умови, криптовалютній біржі дуже важко їх пробити. Його громадяни не можуть торгувати на платформі без ліцензії США, оскільки Bitfinex прямо забороняє громадянам США створювати облікові записи. Будь-який обхід цієї заборони може призвести до серйозних правових проблем, тому ретельно зважте всі «за» і «проти».

Комісія Bitfinex

Вони є основним джерелом доходу компанії. Але через високу конкуренцію за кожного користувача рівень комісії постійно знижується, оскільки компанії пропонують все більш вигідні умови для своїх клієнтів.

Комісія за депозит Bitfinex

За депозит криптовалют не стягується додаткова комісія, за винятком комісії за транзакцію. Поповнення фіатних банків банківським переказом обкладається комісійною в розмірі 0,1% від суми, але не менше 60 USD/EUR. Для невеликих сум ця комісія дуже висока. Покупки MasterCard/Visa здійснюються через сторонні служби, які стягують власні комісійні, які не контролюються Bitfinex.

Комісія за транзакцію Bitfinex

Максимальна комісія для нового рахунку становить 0,1% для мейкера і 0,2% для тейкера. Збільшення обсягу торгів за підсумками 30 днів дозволяє знизити комісійні до незначних розмірів.
Bitfinex
Для торгівлі деривативами існує окрема шкала для розрахунку комісійної винагороди. Для тейкера максимальний розмір – 0,065%, для тейкера – 0,02%.

Комісія за зняття коштів Bitfinex

При виведенні фіатних грошей також стягується комісія в розмірі 0,1% від суми, але не менше 60 USD/EUR. Також є можливість експрес-виведення на тих же умовах, але з мінімальною комісією 100 USD/EUR. Виведення криптовалюти з Bitfinex не має фіксованої комісії, вона залежить від типу монети, що знімається. Перекази між обліковими записами Bitfinex традиційно безкоштовні в галузі.

Плюси і мінуси Bitfinex

Узагальнимо основні тези з позитивними та негативними сторонами біржі криптовалют Bitfinex у список.

Плюси

 • 150+ стабільних, ліквідних криптовалют;
 • Простий алгоритм купівлі/продажу/обміну криптовалют;
 • Повнофункціональний мобільний додаток;
 • Кредитування між користувачами в криптовалюті;
 • Ставки для пасивного доходу.

Мінуси

 • Мінімальна комісія за депозит і виведення – 60 доларів США;
 • Не працює з жителями США;
 • Немає підтримки в чаті.

Висновок

Bitfinex — хороший варіант для тих, хто тільки починає працювати в індустрії торгівлі цифровими активами. Простий інтерфейс дозволяє поступово відкривати нові інструменти та параметри, не заплутавшись. Для пасивного інвестування в стейкинг або зростання є чудові можливості. Для тих. Хто вміє залучати партнерів до проектів або має розвинені соціальні мережі, відмінно підійде багаторівнева прибуткова партнерська програма. Немає можливості працювати для тих, хто живе в США. Висока комісія за депозит і зняття коштів, особливо для нових трейдерів.

FAQ
Чи можна довіряти Bitfinex після того, що сталося в 2016 році?
Ситуації, що ставлять під загрозу різні криптосервіси в минулому, траплялися багатьом. Деякі компанії після цього закрилися, інші напружилися і подолали кризу, а також реорганізувалися, щоб цього не сталося в майбутньому. Сучасні технології та правила безпеки роблять злом непрактичним і надзвичайно складним, оскільки Bitfinex залишається надійною і безпечною біржею.
Чи доступний Bitfinex для жителів США?
Через складні фінансові закони та ліцензування в цій галузі компанія не отримала ліцензії від уряду США на діяльність. Жодні облікові записи від резидентів США не підтримуються.
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалась стаття? Поділися з друзями:
Кращі біржі криптовалют 2022 року

Чи можна довіряти Bitfinex після того, що сталося в 2016 році?
Ситуації, що ставлять під загрозу різні криптосервіси в минулому, траплялися багатьом. Деякі компанії після цього закрилися, інші напружилися і подолали кризу, а також реорганізувалися, щоб цього не сталося в майбутньому. Сучасні технології та правила безпеки роблять злом непрактичним і надзвичайно складним, оскільки Bitfinex залишається надійною і безпечною біржею.
Чи доступний Bitfinex для жителів США?
Через складні фінансові закони та ліцензування в цій галузі компанія не отримала ліцензії від уряду США на діяльність. Жодні облікові записи від резидентів США не підтримуються.