Огляд біржі криптовалют Bitstamp 2022

Криптовалютна біржа Bitstamp – одна з найстаріших компаній у галузі. Його створення відбулося в 2011 році, коли криптоіндустрія, і особливо криптотрейдінг, були на самому початку свого шляху, і про перспективи можна було говорити лише умовно. Сьогодні Bitstamp – це велика компанія з головним офісом у Люксембурзі та представництвом у Лондоні. Ключова перевага біржі криптовалют Bitstamp в тому, що вона доступна в усіх країнах для легальної роботи. Спробуйте, і ви почнете інвестувати в криптовалюту з Bitstamp!

Bonus: Отримайте безкоштовну криптовалюту для інвестування
Увійти Завантажити Завантажити
10 доларів США
Бонус за реєстрацію
Почніть інвестувати

Що таке Bitstamp

Криптовалютна біржа Bitstamp популярна в багатьох країнах завдяки простоті використання. Навіть США з їх складним законодавством не стали перешкодою для компанії. Користуватися його послугами не можуть лише жителі штату Гаваї. Також компанія зосереджується на професійній торгівлі, для чого наповнює біржу інструментами та можливостями для поглибленої аналітики ринку. Те ж саме стосується розробки нових інструментів та деривативів для торгівлі. Ключова перевага біржі криптовалют Bitstamp в тому, що вона доступна в усіх країнах для легальної роботи. Навіть США з їх складним законодавством не стали перешкодою для компанії. Користуватися його послугами не можуть лише жителі штату Гаваї.
Bitstamp
Також компанія зосереджується на професійній торгівлі, для чого наповнює біржу інструментами та можливостями для поглибленої аналітики ринку. Те ж саме стосується розробки нових інструментів та деривативів для торгівлі. Єдиною перешкодою для швидкого початку роботи з Bitstamp є складний процес реєстрації та перевірки. Процес включає кілька етапів із наданням низки документів для початку роботи з платформою.

Як працює Bitstamp?

Основні критерії, за якими можна охарактеризувати Bitstamp, це безпека та комфорт. Тепер, коли технології зберігання і захисту активів були вдосконалені, розробники перейшли на додавання все більше професійних функцій для трейдерів і роботу над інтерфейсом, щоб зробити його максимально простим для тих, хто тільки приєднався до компанії. Якщо ви запитаєте, для чого рекомендується Bitstamp, є три основні причини:

 • Легко виконувати основні функції. Все, що стосується внесення, виведення, обміну активами на платформі, дуже просто і швидко, без затримок і додаткової компанії в інтерфейсі;
 • Безпека. Злом у 2015 році показав слабкі місця в безпеці платформи. За цей час його рівень доводиться до найвищого рівня;
 • Професійні інструменти для торгівлі. Простий інтерфейс для новачків приховує окремий розділ для професіоналів – TradeView. Тут є все, щоб перетворити торгівлю в абсолютно новий світ.

Єдиний момент, який може збентежити багатьох – це обмежений вибір криптовалют. 52 монети не так вже й мало в порівнянні з іншими компаніями, але багатьом трейдерам здається недостатньо. З іншого боку, ситуація для кожного з них стабільна, ринок великий, ліквідність висока – все, що потрібно для професійної торгівлі з великими обсягами торгів.

Основні функції та переваги Bitstamp

Описуючи Bitstamp можна вказати велику кількість переваг і можливостей платформи, що виводить її в ТОП компаній, що працюють з криптовалютними ринками. Ми узагальнили основні характеристики у списку:

 • Проста процедура купівлі/продажу криптовалюти;
 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і простота організації розділів та інструментів;
 • Повнофункціональний мобільний додаток;
 • Особливості для професійних трейдерів;
 • Список містить лише найкращі криптовалюти;
 • Пасивний дохід через реферальну програму та стейкинг;
 • Способи миттєвого депозиту;
 • Високий рівень безпеки;
 • Підтримка клієнтів доступна 24/7.

Є й недоліки:

 • Невеликий список криптовалют для арбітражів і відвертих спекулянтів;
 • Комісія за транзакцію вище середнього;
 • Створення та верифікація облікового запису є складним і тривалим процесом.

Які послуги пропонує Bitstamp?

Розглянемо ключові сервіси, для яких користувачі вибирають біржу криптовалют Bitstamp.

Зручна купівля-продаж криптовалюти

Всі типові функції в біржах криптовалют намагаються спростити, щоб не напружувати клієнта рутинними діями і скорочувати час на здійснення транзакцій. Для того, щоб почати працювати з обміну або купівлі/продажу криптовалют, ніяких додаткових освіт або дій не потрібно.
Bitstamp
Вам потрібно вибрати монету із запропонованого списку, перейти до способів оплати та укласти угоду купівлі. Продаж через обмінний автомат також простий, тільки в зворотному порядку.

Зручна платформа

Простота – запорука успіху. Bitstamp сприйняв це буквально і розділив обмін на зовнішню та внутрішню частини. Зовнішня частина орієнтована на початківців трейдерів і нових клієнтів. Він починається з головної сторінки компанії і пропонує всі основні функції, більшість з яких виконується за пару кліків. Навігація у верхній частині корпусу інтуїтивно зрозуміла, а можливість налаштувати відображення кожного розділу робить інтерфейс ще більш дружнім.

Мобільні додатки

Без можливості швидкого моніторингу ситуації на ринку вигідно торгувати на ринку просто неможливо. Мобільні додатки для смартфонів мають весь функціонал, як і десктопна версія сайту. Формат відображення також можна налаштувати суворо для вас, щоб, відкриваючи додаток, ви одразу отримували актуальну інформацію про стан вибраних ринків.
Bitstamp
Розміри додатків досить невеликі, вони не вимогливі до продуктивності, тому підтримуються практично будь-яким смартфоном.

Зручна торгівля криптовалютою

З великою кількістю ринків, що контролюються, іноді важко орієнтуватися в ситуації на ринку. Особливо, коли кожна діаграма переповнена аналітичною інформацією. Bitstamp вирішив цю проблему, створивши діаграму найкращих покупок і продажів за поточний період часу. Ви самі приймаєте рішення щодо операції і, вибравши конкретний актив, переходите до діаграми теми.
Bitstamp

Розширена торгівля для професійних користувачів

Настав час поговорити про другу частину інтерфейсу Bitstamp, розроблену для торгівлі тими, хто має хороший досвід роботи з криптовалютами або прийшов до торгівлі деривативами від класичної торгівлі. Опція Trade View дозволяє отримати доступ до більшої кількості пар фіатної та крипто-торгівлі. Тут також можна налаштувати зовнішній вигляд діаграми, глибину аналізу. Представлено більше індикаторів, можна налаштувати тип свічок, які будуть відображатися, і багато іншого корисного.
Bitstamp

Популярні криптовалюти, доступні для торгівлі та покупки

50+ криптовалют у списку Bitstamp – далеко не перші місця в ТОП-біржі за кількістю монет. Але з іншого боку, робота над введенням монет, які через деякий час доводиться виводити з лістингу і терпіти критику з боку користувачів. Bitstamp пішов іншим шляхом, надавши кожній монеті на лістингу достатню ліквідність, щоб покрити навіть найбільші операції своїх клієнтів. Коли одна з активних криптовалют починає відповідати вимогам експертів Bitstamp, вона додається до списку.
Bitstamp

Пасивний дохід від стейкингу та реферальної програми

Кожному подобається отримувати кілька додаткових доларів за свої інвестиції або діяльність. Індустрія криптовалют не є винятком. Bitstamp, як і багато інших компаній, заохочує своїх користувачів, запрошуючи в компанію нових клієнтів. Маючи розвинену мережу контактів, дохід, який може отримати активний партнер компанії, може бути досить значним.
Bitstamp
Другий напрямок пасивного доходу – це стейкинг монет, як в інвестиційному сенсі, так і утримання їх у зростанні.

Доступні способи миттєвого депозиту

Для деяких напрямків поповнення рахунку криптовалютних бірж використовуються банківські перекази. У деяких випадках терміни зарахування коштів можуть становити кілька банківських днів, що не дуже підходить для ринку криптовалют, який відрізняється своєю волатильністю. Bitstamp уникнув цих проблем, використовуючи системи миттєвих грошових переказів. Для облікових записів з Європи найкраще підходить напрямок SEPA, а для користувачів із США – платежі ACH.

Вражаючі заходи безпеки

Злом 2015 року встановив нову політику безпеки компанії. Тепер для зберігання активів використовуються лише холодильні камери з багаторівневою авторизацією кожної транзакції. Безпека всередині компанії стоїть на одному рівні з банківським. Щоб уникнути вторгнень в облікові записи користувачів і зупинити будь-яку шахрайську діяльність, процес реєстрації та верифікації Bitstamp був визнаний одним із найскладніших у всій галузі.

Цілодобова підтримка клієнтів

Проблеми можуть виникнути навіть з найкращими системами обслуговування клієнтів. Підтримка Bitstamp відрізняється професіоналізмом і оперативністю у вирішенні всіх питань. Живого чату на сайті немає, але ви можете відправити листа або зателефонувати на один із цілодобових номерів у будь-який зручний час.
Bitstamp

Що мені не подобається в Bitstamp

Все вищесказане, безумовно, ставить Bitstamp у позитивному світлі, привертаючи увагу та мотивуючи користувачів відкривати тут обліковий запис. Для справедливості необхідно відзначити ряд моментів, які можуть вплинути на це рішення.

У списку дуже мало криптовалют

Для великих трейдерів або інституційних інвесторів це лише плюс, оскільки вони купують у зростанні протягом тривалого періоду. Але для початківців трейдерів часто буває дорого купити встановлені монети з високою ціною і величезною кількістю ордерів. Bitstamp відстає від багатьох бірж за кількістю монет у листингах, але забезпечує хороші торгові умови для кожної.

Відносно висока комісія тейкера/виробника

Основна комісія мейкера/тейкера становить 0,5%. Ця цифра значно вище, ніж прийнято в криптоіндустрії. Зниження комісії можливе за звичайних умов для криптобірж, для обсягу торгів протягом 30 днів, але навіть при максимальному рівні знижки комісія Bitstamp залишається на вищому рівні, ніж базова комісія багатьох інших платформ.

Тривалий процес створення облікового запису

Реєстрація та перевірка є каменем спотикання для багатьох користувачів. Вирішивши створити обліковий запис, ви хочете, щоб все відбувалося швидко. Але Bitstamp серйозно ставиться до безпеки біржі та кожного клієнта. Крім підтвердження номера телефону та пошти, необхідно надати ряд документів, що підтверджують вашу особу та адресу. Крім того, фотоперевірка також потрібна, коли документ у реальному часі відображається на тлі селфі. Справедливості заради треба сказати. Ця перевірка проводиться один раз, і ці незручності спрямовані на захист усіх сторін торгового процесу.

Відсутність ринків для трейдерів

Тим, хто є професійними трейдерами в індустрії криптовалюти або приходить із класичної торгівлі, не подобається той факт, що Bitstamp не надає жодних додаткових криптовалютних ринків. Немає ф’ючерсів, маржинальної торгівлі, деривативів та інших нововведень. Тільки класичний спотовий ринок.

Комісія Bitstamp

Вони відіграють важливу роль для учасників сайту, оскільки чим вище комісійні, тим менше прибуток для трейдерів та інвесторів.

Комісії на Bitstamp

Фіатні депозити на Bitstamp відрізняються розміром комісії в залежності від напрямку поповнення.

 • Sepa – безкоштовно;
 • ACH – безкоштовний;
 • Швидка оплата – безкоштовно;
 • Кредитна / дебетова картка – 5% (можлива додаткова комісія емітента);
 • Міжнародні перекази – 0,05% від суми, але не менше $7,5 або еквівалент. Не більше 300 доларів США або еквівалент;

Вхід криптовалюти абсолютно безкоштовний.

Комісія за транзакцію Bitstamp

Криптовалютна біржа Bitstamp стягує стандартну комісію в розмірі 0,5% за обидві сторони транзакції. Зменшення розміру комісії можливе шляхом збільшення обсягу торгівлі за підсумками 30 днів.
Bitstamp
Примітно, що комісія повністю зникає при обороті в 20 мільярдів доларів протягом 30 днів.

Комісія за зняття фіата з Bitstamp

Тут все також залежить від напрямку:

 • SEPA – 3 EUR, незалежно від суми;
 • ACH – безкоштовний;
 • FastPay – 2 GBR;
 • Міжнародний переказ – 0,1% (мінімум 25 USD) + комісія банку.

Криптовиведення

Комісія за виведення криптовалюти залежить від монети, яка знімається. Фактичні збори відображаються в таблицях.

Плюси і мінуси Bitstamp

Зведемо ключові особливості біржі криптовалюти Bitstamp до кількох тез, щоб визначити їх позитивні та негативні сторони для користувачів при прийнятті рішення.

Позитивні риси:

 • Зручність роботи з платформою, відсутність перевантаження зайвими функціями та деталями;
 • Швидка купівля/продаж активів;
 • Оперативна служба підтримки через повідомлення та телефон;
 • Розширені варіанти торгівлі для професійних трейдерів;
 • Пасивний дохід від стейкинга та партнерської програми;
 • Повнофункціональний мобільний додаток.

Мінуси:

 • Невелика кількість монет для торгівлі в списку Bitstamp;
 • Відсутність різноманітних торгових ринків і деривативів для професійної торгівлі
 • Обліковий запис вимагає багато додаткових документів і перевірок.

Вердикт

Загалом, біржа криптовалют Bitstamp – це зручна і надійна платформа для трейдерів з різним досвідом і депозитом. Безліч варіантів внесення та виведення фіатних коштів зі звичайними комісіями дозволяють працювати з будь-якої точки світу. Стейкинг і партнерські програми для тих, хто віддає перевагу пасивному доходу. Але для досвідчених спекулянтів у списку недостатньо криптовалют і немає альтернативних ринків, таких як маржинальна торгівля, деривативи тощо.

FAQ
Коли Bitstamp зламали?
Інцидент стався у 2015 році. Шахраї діяли через співробітників компанії, передаючи їм заражені вірусами документи під виглядом стороннього спілкування на робочих пристроях. В результаті злому було вкрадено 19 000 BTC, що на той момент становило 5 000 000 доларів. З тих пір компанія перетворила свої склади на непрохідну фортецю, а робота співробітників контролюється багатьма способами. Персонал максимально скорочений і знаходиться під постійним контролем.
Чи підходить Bitstamp для початківців інвесторів і трейдерів?
Підходить ідеально. Початківці трейдери та інвестори віддають перевагу менш ризикованим інструментам і способам заробітку через незнання ринку і небажання ризикувати невеликими депозитами. У Bitstamp все зосереджено саме на цій діяльності.
Чому компанія має такі високі комісійні?
Швидше за все, це пов’язано з тим, що на платформі є тільки спотовий ринок, комісії з якого приносять основний прибуток компанії. У той же час інші платформи мають ринок у кілька разів більший за рахунок альтернативної торгівлі і можуть дозволити собі знизити комісійні для залучення нових клієнтів.
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалась стаття? Поділися з друзями:
Кращі біржі криптовалют 2022 року

Коли Bitstamp зламали?
Інцидент стався у 2015 році. Шахраї діяли через співробітників компанії, передаючи їм заражені вірусами документи під виглядом стороннього спілкування на робочих пристроях. В результаті злому було вкрадено 19 000 BTC, що на той момент становило 5 000 000 доларів. З тих пір компанія перетворила свої склади на непрохідну фортецю, а робота співробітників контролюється багатьма способами. Персонал максимально скорочений і знаходиться під постійним контролем.
Чи підходить Bitstamp для початківців інвесторів і трейдерів?
Підходить ідеально. Початківці трейдери та інвестори віддають перевагу менш ризикованим інструментам і способам заробітку через незнання ринку і небажання ризикувати невеликими депозитами. У Bitstamp все зосереджено саме на цій діяльності.
Чому компанія має такі високі комісійні?
Швидше за все, це пов’язано з тим, що на платформі є тільки спотовий ринок, комісії з якого приносять основний прибуток компанії. У той же час інші платформи мають ринок у кілька разів більший за рахунок альтернативної торгівлі і можуть дозволити собі знизити комісійні для залучення нових клієнтів.