Огляд біржі криптовалют Coinbase 2022

Coinbase-одна з лідируючих в світі і найбільша в США кріптовалютная біржа, випереджаюча найближчих конкурентів за обсягами торгівлі, ліквідності доступних активів і трафіку. Важливо те, що Coinbase має всі дозвільні документи для роботи в США і окремо ліцензована в кожному штаті, крім штату Гаваї.
На початку своєї роботи кріптобіржа Coinbase пропонувала звернення тільки BTC, але сьогодні – це більше 70 найбільш актуальних для обігу монет. Невелика, в порівнянні з іншими платформами активність за кількістю торгових інструментів пояснюється тим, що тільки кращі і надійні монети потрапляють в лістинги Coinbase.

Bonus: Безкоштовна криптовалюта для перегляду підручника
Увійти Завантажити Завантажити
10 доларів США
Вітальний бонус
Почніть інвестувати
coinbase

Що таке Coinbase?

Криптовалютна біржа Coinbase — найкраще рішення для тих, хто хоче отримати надійний доступ до ринків криптовалют, безпечно торгувати ними без ризику злому чи інших проблем. На це є ряд причин:

 • Безпека. Працюємо з 2012 року з повною законністю та регламентацією, що дозволяє використовувати найсучасніші алгоритми шифрування та відкрито працювати з компаніями у сфері цифрової безпеки. У Coinbase є великий страховий поліс, який покриває всі активи клієнтів компанії на випадок малоймовірного, але теоретично можливого злому. Тож усі кошти на 100% захищені не лише власниками компанії, а й США.
 • Зручність. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, немає нагромадження елементів, новин чи суперпропозицій, які відволікають користувача від основної діяльності сайту. Особливої ​​уваги заслуговують інструменти для початківців трейдерів в навчальному блоці. Так що новачки в криптоіндустрії не відчуватимуть себе непотрібними, до того ж підтримка активна та швидка.
 • Можливості. Для торгівлі доступно понад 70 криптовалют, які довели свою надійність і торговельну активність серед трейдерів та інвесторів.

криптовалюта coinbase

Які послуги пропонує Coinbase?

Тим, хто тільки зараз шукає свою першу криптовалюту або шукає додаткову платформу для диверсифікації та безпечної торгівлі, важко прийняти рішення, оскільки пропозицій дуже багато. Давайте подивимося на ключові послуги та як їх можна використовувати, щоб максимізувати переваги криптобіржі Coinbase.

 • Простота + надійність. Проста процедура реєстрації та верифікації іноді бентежить нових користувачів, оскільки Coinbase не має складної перевірки з необхідністю подавати велику кількість документів. З іншого боку, надання номера соціального страхування дозволить державі відстежувати рух рахунків, пов’язаних з цим номером, і, можливо, призведе до необхідності сплати податку на прибуток;
 • Страхування. Coinbase утримує всі кошти, не залучені до поточних депозитів і зняття коштів клієнтами, що становить понад 98% активів у холодному сховищі. Такі сховища недоступні для злому віддалено, але фізично знаходяться під серйозною охороною, що виключає можливість заволодіти ними. Решта коштів покривають поточну торгову маржу.

Більше того, всі кошти, внесені на криптобіржу Coinbase, на 100% застраховані від будь-яких втрат, не пов’язаних з торговельною діяльністю користувача. Якщо платформу зламано і кошти знято з поточних рахунків, Coinbase поверне все без додаткових процедур. Репутація криптовалютних платформ за останні роки стала визначальним фактором.

 • Security. 2FA authorization for each user, the possibility of authorization through a fingerprint or FaceID. Additional data encryption, USB drives, additional storage with hard copies. Geographical location around the world and other points provide maximum protection for all assets. Employees who get a job in the company have an impeccable reputation and are tested at all stages. Being under the permission of US government agencies, the most extensive requests to the relevant authorities are used to verify job candidates, showing even indirect links with possible threats to the site. The personal information of each employee is stored on a separate hard drive under a complex cipher.
 • Opportunities. The top 70 cryptocurrencies showing the highest trading activity are summarized in over 200 trading pairs. Being the TOP 1 in terms of liquidity in the US, Coinbase accepts for listing only those cryptocurrencies that are in stable demand by traders and investors, without being distracted for the sake of hype by tokens, the life cycle of which is bright, but short.
 • Coinbase Earn. Giving away first balance in cryptocurrencies for exploring industries with Coinbase. Beginners ask a lot of questions and often make a lot of mistakes due to haste in making decisions or incompetence in a particular issue. The answers to all the basic questions are summarized in a series of videos about the exchange and the crypto industry as a whole, for which Coinbase pays to watch with traded tokens on the exchange.
 • Mobile applications. Mobility plays an important role for profitable trading and profitable investment at the right time. Not all crypto platforms offer a mobile application due to the need to constantly update the security level, as well as due to difficulties in authorizing users of mobile devices. Coinbase apps have over 10M downloads with 500K+ reviews and an average rating of 4.4.
 • Coinbase Pro. An extended version of the Coinbase exchange, which was previously positioned as GDAX. A separate platform where all transactions take place only between users, and the platform works as a guarantor of the transaction. In fact, this is a classic trading scheme through a broker, only in the crypto industry. The functionality has been significantly expanded towards the automation of transactions. More tools for market analysis, as well as trade orders and stop orders familiar to traders. The main benefit for traders is the reduced commission of Coinbase Pro.
 • FinCEN. Coinbase is a U.S.-registered market player providing money transaction services. Besides. The crypto platform complies with a number of US regulations:
 1. Bank secrecy law. Requires the platform to verify the identity of customers, and also store the transaction history of each customer for at least 5 years. It is required to report transactions of a certain kind to the appropriate department immediately upon completion of the transaction.
 2. USA Patriot Law Compliance Program. Coinbase, in accordance with its requirements, appoints employees, and also controls their compliance with the position held and the personal information provided. In addition, controls need to be updated and improved to meet new government requirements.
 3. Coinbase operates in all states except Hawaii, so its activities comply with the local laws of each of the states.

Coinbase Wallet

Зберігати гроші з Coinbase можна як безпосередньо на біржових рахунках, маючи до них постійний доступ з ПК чи смартфона, так і на спеціальному гаманці. Coinbase Wallet — це не класичне сховище, а зростаюча екосистема, яка дозволяє зберігати токени ERC-20, користуватися пропозиціями Airdrop та ICO, збирати NFT, оплачувати покупки та багато інших функцій.

Комісії Coinbase

Порівняно з іншими сайтами, Coinbase стягує помітно вищу комісію за транзакції клієнтів. Якщо це питання є принциповим для отримання прибутку, рекомендується перейти на Coinbase PRO або розподілити депозит на кілька криптобірж. Розмір комісії частково продиктований тим, що компанія працює на 100% офіційно, а її виплати у вигляді податків і зборів значно вищі, ніж на інших сайтах.

Комісія за депозит Coinbase

Основна покупка криптовалюти за фіатні кошти доступна в двох форматах. Перший – це оплата фіатними грошима за криптовалюти з картки або платіжної системи. Другий — поповнити фіатний баланс на біржі та здійснити купівлю безпосередньо через вікно транзакції. Варіанти поповнення рахунку:

 • ACH Transfer – дозволяє поповнювати рахунок взагалі без комісії;
 • Банківський переказ – зарахування займає трохи більше часу і стягується комісія в розмірі 10 доларів.

Комісії за торгівлю Coinbase

При покупці криптовалюти на Coinbase стягується «подвійна» комісія. Перший пункт сплачує комісію спреду 0,5%, потім стягується додаткова комісія Coinbase понад суми комісії, зазначені в таблицях.

Комісія за виведення Coinbase

За зняття коштів стягується комісія на роздільній основі. Комісія за виведення коштів Coinbase залежить від платіжної системи, до якої наказано виведення коштів, країни (штату), оскільки відповідно до місцевого законодавства можуть стягуватися додаткові податки та збори. Для Сполучених Штатів висновок найчастіше зводиться до двох напрямків:

 • SEPA переказ – з комісією 0,15 євро;
 • Класичний банківський переказ в доларах США – комісія 25 USD.

Важливо! У ряді країн, наприклад, в Австралії та Сінгапурі, заборонено виведення коштів у фіатних валютах, тобто з Coinbase можна виводити лише криптовалюту. Список країн може змінюватися в залежності від прийняття певних законів, що регулюють ринок криптовалют, як у США, так і в інших країнах.

Комісія Coinbase Pro

Як уже згадувалося, Coinbase Pro — це інша біржа, на окремому сервері, яка насправді має іншу відповідальність. Принцип розрахунку комісій тут заснований на формуванні 30-денного обсягу торгів. Торгівля повинна здійснюватися будь-якими монетами, крім Stablecoin. Чим вищий обсяг торгів за останні 30 днів, тим нижчою буде комісія сайту. Це стосується обох типів транзакцій:

 • Тейкер – трейдер, який розміщує своє замовлення за поточною, ринковою ціною в очікуванні, що його прийме інший учасник ринку;
 • Мейкер – це трейдер, який створює ордер з відкладеним виконанням, ціна якого відрізняється від поточної. Таке замовлення розміщується в книзі ордерів і буде виконано, коли ціна досягне позначки, зазначеної в ньому.

coinbase комісія

Бонуси та акції Coinbase

Оскільки державне регулювання також поширюється на методи залучення нових клієнтів та надання їм усієї інформації про галузь, Coinbase не розсипається на рекламні або бонусні пропозиції, але й не повністю уникає:

 • «Платний» тренінг – за перегляд відео з бази знань криптобіржі Coinbase вам платять новими токенами, які можна відразу обміняти на будь-які валюти, або утримувати, поки вони не виростуть. Це мотивує новачків більше часу приділяти навчанню, заробляти додатковий капітал і не робити непробачних помилок на ранніх етапах.
 • Airdrop — це класична програма підтримки клієнтів обміну криптовалют, де розміщуються або презентуються нові монети. Таким чином сайт привертає увагу до нового ринку і формує пул трейдерів, які створюють ліквідність. Безкоштовні монети – бонус за активність і лояльність до компанії;
 • ICO – the opportunity to participate in an initial offering can be very profitable with the right approach. For the cryptocurrency market, this opportunity is no longer closed, as in classic promotions, so all participants can get a high profit.

Чи безпечний обмін Coinbase?

Абсолютно безпечно. Для тих. Для тих, хто прагне отримати легальний дохід від транзакцій з криптовалютами Coinbase — ідеальний варіант для початку. Повна перевірка державних документів виключає доступ третіх осіб до акаунтів. Повне додаткове страхування вкладу дозволяє не турбуватися про злому чи інші проблеми. Зберігання 98% активів відбувається за межами торгових майданчиків, що зводить нанівець усі спроби злому сервісів. Вигода від такої дії не покриє витрачених ресурсів, а тому є марною. Законність роботи в США поширює всю правову базу відповідних кодексів на дії всіх сторін на біржі.

Плюси і мінуси Coinbase

Незважаючи на всі спроби компаній формату Coinbase створити ідеальні умови, завжди можна виділити позитивні та негативні сторони роботи з проектом.

Негативний

 1. Комісія з оплати вища, ніж у конкурентів;
 2. Складний спосіб оплати;
 3. Прозорість руху коштів для державних органів;
 4. Підтримка працює тільки по електронній пошті, немає чату чи гарячої лінії для оперативного вирішення питань.

Позитивний

 1. Простота і зручність інтерфейсу, інтуїтивна наочність того, що відбувається;
 2. Реєстрація та верифікація дуже прості, всього кілька хвилин і обліковий запис готовий до роботи;
 3. Додаткове страхування всіх депозитів є незалежним рішенням Coinbase, а не вимогою регуляторів. Кошти застраховані від злому або шахрайства третьою стороною;
 4. Широкий асортимент активів для торгівлі;
 5. Висока надійність і безпека роботи.

Вердикт

Coinbase — найпопулярніша криптобіржа в США. Легальний і безпечний сервіс для торгівлі та обміну криптовалютами з великими перевагами для нових трейдерів. 70+ криптоактивів для інвестування та активної торгівлі. Можливість вносити та знімати кошти в фіатних валютах. Високий рівень безпеки, включаючи зберігання активів за межами біржі, повне страхування від будь-яких незаконних вилучень, можливість використовувати державні ресурси для моніторингу діяльності та інші моменти, роблять безпеку компанії майже абсолютною. Єдине, що знижує загальний рейтинг, це дещо завищена комісія за торгівлю. З іншого боку, завжди є можливість знизити комісію, перейшовши на Coinbase Pro.

Часто задавані питання
Чи законна Coinbase?
Coinbase – це повністю легальна біржа криптовалют. З моменту свого заснування в 2012 році він був повністю ліцензований урядами всіх штатів, крім Гаваїв. Існує також реєстрація FinCEN, яка надає державні ресурси для боротьби з фінансовими злочинами.
Чи безпечна Coinbase?
Coinbase безпечна в усіх відношеннях. За умови, що користувач готовий до відкритої та чесної торгівлі, оскільки потрібна верифікація. Двофакторна аутентифікація, холодне зберігання активів, біометрична авторизація та інші елементи захисту активів. Страхування від форс-мажорних обставин захистить від неприємностей, не пов’язаних із торгівлею.
Coinbase – це гаманець?
Насправді, Coinbase — це криптобіржа, де здійснюються транзакції з купівлі-продажу криптовалют, але тут їх також можна зберігати на депозиті або як звичайний гаманець. Щоб мати можливість розплачуватися криптовалютою, а також зберігати її на вимогу без спокус обмінних транзакцій, рекомендуємо використовувати Coinbase Wallet і працювати з ним. Для абсолютно безпечного зберігання найкраще використовувати холодне зберігання.
Чи можна довіряти Coinbase?
Абсолютно. Біржа повністю легальна в США, знаходиться під додатковим контролем відділу фінансової безпеки, страхує всі кошти клієнта від втрат, дуже ретельно відбирає співробітників і вживає всіх заходів для якісної та надійної роботи.
Coinbase регулюється?
Coinbase регулюється в кожному штаті, де вона ліцензована. Її немає тільки в штаті Гаваї. Відповідно до федерального та місцевого законодавства вся діяльність повністю регламентована і відповідає всім вимогам нормативно-правових актів. Окрім законів про торгівлю, Coinbase також відповідає вимогам щодо фінансових операцій та звітності, а також вимогам щодо захисту прав споживачів:
— Банківська таємниця. Coinbase перевіряє особу кожного користувача сайту, веде облік усіх транзакцій протягом 5 років, а також повідомляє у відповідні органи про операції, які потрапляють до переліку ризикованих або потребують додаткового моніторингу.
— Патріотичний закон. Це вимагає від Coinbase призначити окремого співробітника, відповідального за дотримання законів, які регулюють компанію. Також створення процедур і методів додаткового контролю, навчання персоналу та інших моментів, актуальних для поточного стану речей. Coinbase також зобов’язана періодично переглядати політику через оновлення правової бази та умов регулювання галузі.
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалась стаття? Поділися з друзями:
Кращі біржі криптовалют 2022 року

Чи законна Coinbase?
Coinbase – це повністю легальна біржа криптовалют. З моменту свого заснування в 2012 році він був повністю ліцензований урядами всіх штатів, крім Гаваїв. Існує також реєстрація FinCEN, яка надає державні ресурси для боротьби з фінансовими злочинами.
Чи безпечна Coinbase?
Coinbase безпечна в усіх відношеннях. За умови, що користувач готовий до відкритої та чесної торгівлі, оскільки потрібна верифікація. Двофакторна аутентифікація, холодне зберігання активів, біометрична авторизація та інші елементи захисту активів. Страхування від форс-мажорних обставин захистить від неприємностей, не пов’язаних із торгівлею.
Coinbase – це гаманець?
Насправді, Coinbase — це криптобіржа, де здійснюються транзакції з купівлі-продажу криптовалют, але тут їх також можна зберігати на депозиті або як звичайний гаманець. Щоб мати можливість розплачуватися криптовалютою, а також зберігати її на вимогу без спокус обмінних транзакцій, рекомендуємо використовувати Coinbase Wallet і працювати з ним. Для абсолютно безпечного зберігання найкраще використовувати холодне зберігання.
Чи можна довіряти Coinbase?
Абсолютно. Біржа повністю легальна в США, знаходиться під додатковим контролем відділу фінансової безпеки, страхує всі кошти клієнта від втрат, дуже ретельно відбирає співробітників і вживає всіх заходів для якісної та надійної роботи.
Coinbase регулюється?
Coinbase регулюється в кожному штаті, де вона ліцензована. Її немає тільки в штаті Гаваї. Відповідно до федерального та місцевого законодавства вся діяльність повністю регламентована і відповідає всім вимогам нормативно-правових актів. Окрім законів про торгівлю, Coinbase також відповідає вимогам щодо фінансових операцій та звітності, а також вимогам щодо захисту прав споживачів:
— Банківська таємниця. Coinbase перевіряє особу кожного користувача сайту, веде облік усіх транзакцій протягом 5 років, а також повідомляє у відповідні органи про операції, які потрапляють до переліку ризикованих або потребують додаткового моніторингу.
— Патріотичний закон. Це вимагає від Coinbase призначити окремого співробітника, відповідального за дотримання законів, які регулюють компанію. Також створення процедур і методів додаткового контролю, навчання персоналу та інших моментів, актуальних для поточного стану речей. Coinbase також зобов’язана періодично переглядати політику через оновлення правової бази та умов регулювання галузі.