Огляд криптовалютної біржі Coincheck 2022

Криптовалютна біржа Coincheck була заснована в 2012 році японськими співвласниками Юсуке Оцука і Коічіро Вада. Основним видом діяльності платформи є купівля / продаж / обмін криптовалют. Штаб-квартира Coincheck знаходиться в Токіо. Головною особливістю Coincheck є простота транзакцій. Біржа не перевантажена додатковими налаштуваннями та складними функціями, тому оптимальна для тих, хто тільки починає свій шлях у криптоіндустрії. Пріоритетним ринком для Coincheck є Японія. Робота з користувачами з інших країн обмежена, тому перед початком потрібно перевірити, чи є ваша країна в списку підтримуваних.

Bonus: Отримайте безкоштовну криптовалюту для інвестування
Увійти Завантажити Завантажити
Н/Д
Бонус за реєстрацію
Почніть інвестувати
Коінчек

Що таке Coincheck

Coincheck — це біржа криптовалют, орієнтована переважно на японський ринок. Роботи також проводяться для клієнтів за межами країни, але в обмеженому обсязі. Існує ряд причин, які повинні спонукати початківців трейдерів звернути увагу на цю криптобіржу:

 • Простота і функціональність . Coincheck реалізований з японською простотою і простотою. Сервіс забезпечує всі функції відразу без поділу на рівні та інші складності. Для тих, хто вважає себе просунутим у питаннях торгівлі та використання складних інструментів, Coincheck пропонує кілька варіантів:
 1. торгова платформа NFT;
 2. позабіржова торгівля для великих угод;
 3. Торгова система для професійних трейдерів з додатковими функціями.
 • Безпека найвищого рівня . Традиційна для криптоіндустрії схема зберігання криптовалют на холодних гаманцях доповнюється повною перевіркою кожного клієнта аж до підтвердження адреси проживання, що виключає можливість роботи з сервісом людей, які видають себе за інших з метою шахрайства або спроби проникнення;
 • Торгова комісія відсутня . Coincheck не стягує жодних комісій за транзакції ні з тейкера, ні від мейкера, незалежно від обсягу торгівлі на кінець звітного періоду.

Єдиний момент, який викликає розчарування, це невелика кількість монет, що пропонуються для торгівлі. Coincheck не підходить для любителів широкого спектру пропозицій і нових, дуже дешевих монет на багаторазове зростання. Кожна криптовалюта, розміщена на біржі, має історію, вартість, волатильність і хорошу ліквідність.

Які послуги пропонує Coincheck?

Для зручності розуміння суті сервісу Coincheck ми зібрали основні функції та сервіси з короткими поясненнями щодо їх суті та переваг для користувачів.

Швидка покупка/продаж/обмін криптовалют

Після проходження верифікації клієнт отримує повний доступ до всіх функцій. Купівля/продаж активів – це суть будь-якої біржі, а на Coincheck вона зводиться до чітких і зрозумілих функцій. На панелі керування біржею є блоки купівлі-продажу. Інформація представлена ​​в незвичній формі – віконці, без діаграм і поточного стану ринку.
Коінчек

Транзакція полягає лише в факті обміну наявної криптовалюти або фіатної валюти на ту, яка потрібна в даний момент.

Проста у використанні платформа

Простота – запорука успіху. Coincheck вважається таким, оскільки основна увага приділяється початківцям користувачам, які будуть рости разом з біржею. Всі функції біржі відображаються в окремих вікнах, щоб не заплутатися і не заповнювати фокус непотрібною на даний момент інформацією. Ліва частина вікна містить усі необхідні переходи та посилання, а також налаштування для налаштування інтерфейсу відповідно до ваших потреб.

Мобільні додатки

Без смартфонів сучасне життя здається неможливим, і тим більше для розвиненої Японії. Весь функціонал, який раніше вимагав гори електроніки та літератури, сьогодні поміщається в дуже маленькому чохлі для смартфона.
Коінчек

Мобільний додаток від Coincheck ще більш простий і просторий, ніж версія для настільних комп’ютерів. Щоб повноцінно використовувати програму, спочатку потрібно зареєструватися в настільній версії та пройти процедуру верифікації, щоб при авторизації в мобільному додатку Coincheck система авторизувала користувача та дозволила використовувати весь функціонал. Через мобільний додаток доступні не тільки функції торгівлі, а й введення та виведення коштів без додаткових обмежень.

Розширена система торгівлі

Орієнтований на новачків і тих, хто використовує криптоіндустрію для додаткового доходу або невеликих приватних інвестицій, Coincheck не забуває про трейдерів з досвідом і які потребують особливої ​​уваги. Для цього розроблено ряд функцій, які високо цінуються трейдерами з великими депозитами:

 • Розміщення ордерів для оптимізації прибутку та торгової стратегії;
 • TraideView для побудови торгових систем і коригування графіка цін відповідно до ваших потреб для більшої прибутковості;
 • Позабіржова таблиця для проведення операцій з великими обсягами активів, щоб не сильно впливати на курс на цьому сайті.

Коінчек

Найкращі доступні альткоїни

Як уже зазначалося, Coincheck не є лідером за кількістю криптовалют у списках. На платформі представлено лише 17 криптовалют, в тому числі BTC і найбільш торгуються альткойни – ETH, XRP, LTC, BCH. Оскільки ринок цих монет величезний, вони є чудовим інструментом для інвестування та неквапливої ​​торгівлі, якому віддають перевагу новачки. Користувачі з досвідом і готовністю ризикувати можуть не знайти достатньо інструментів, як на інших сайтах, але висока ліквідність і великі обсяги торгів усувають цей недолік.

Доступні індивідуальні діаграми

У спеціальному розділі для генерації графіків трейдер може створити зручний інструмент для аналізу поточної ситуації на ринку. Єдине, що слід пам’ятати, це те, що на Coincheck немає прив’язки до долара США, лише до японської ієни. Тому між криптовалютами потрібно генерувати діаграми або використовувати сторонні інструменти.
Коінчек

Доступний ринок NFT

NFT стали новою темою обговорення, і їх ринок сьогодні переживає величезне зростання та популярність. Насправді кожен NFT — це твір цифрового мистецтва, створений людьми, брендами, компаніями тощо. Як і криптовалюти, NFT можна купувати і продавати, а також зберігати в спеціальних сервісах в очікуванні зростання ціни, як і класичне мистецтво. Криптобіржі все частіше охоче включають NFT у свою функціональність, але Coincheck одним з перших зорієнтувався в новому напрямку і створив цей розділ для своїх клієнтів. Для Японії, де народилося і розвивається аніме, NFT став лише новим етапом розвитку.
Коінчек

Включена позабіржова торгівля

Великі трейдери, що працюють на Coincheck, отримують можливість проводити операції на позабіржовому ринку. Одночасна купівля або продаж великих партій активів призводить до падіння ціни, падіння ліквідності і навіть може створити передумови для паніки серед звичайних трейдерів. Щоб цього уникнути, створені позабіржові операції, коли персональні менеджери підбирають оптимальний алгоритм розміщення замовлень на світовому ринку, щоб отримати потрібний актив за найбільш вигідною ціною.
Коінчек

Кредитування на Coincheck

Кредитування під депозит або оборотні активи на криптовалютних біржах стало звичним явищем. Coincheck заохочує клієнтів позичати свої монети як позику або позичати їх у інших клієнтів. Coincheck виступає гарантом у цій транзакції. Процентна ставка по позиці для кредитора становить в середньому 5%, але залежить від монети, в якій видається позика. Після укладення угоди монети блокуються Coincheck на рахунках і використовувати їх буде неможливо до закінчення терміну кредитного договору. Якщо ви вважаєте, що ринок готується до сильного руху і готові платити відсотки за кредитом, ця функція допоможе підвищити прибутковість торгівлі.

Простота внесення та виведення коштів

Крім транзакцій з криптовалютою, Coincheck також підтримує банківські картки, а також перекази. Це дозволяє новачкам реалізувати свій потенціал з будь-якого джерела. Для зарахування карткових і банківських переказів може знадобитися час, це стандартна практика.

Відмінні функції безпеки

Традиційна практика зберігання криптоактивів в автономному режимі в холодному сховищі захищає кошти клієнта від крадіжки, навіть якщо системи безпеки платформи скомпрометовані. Крім того, кожен клієнт підтверджує свою особу та адресу. Що мінімізує результативність шахраїв під виглядом клієнтів, а без цього робота на біржі стає неможливою. Власне, найбільшою страховкою від форс-мажорних обставин є виведення активів на сторонні сховища, що робить процес злому торгової платформи марним, звідти просто нічого красти. Але це не зменшує необхідності застосовувати налаштування безпеки особистого кабінету та програми в смартфоні, щоб уникнути їх злому та виведення коштів під виглядом звичайної торгової діяльності. Є також те, що багатьом клієнтам не подобається, через що іноді відмовляються працювати з японською криптоплатформою Coincheck. Японська ієна – єдина фіатна валюта. Це одна з головних мінусів Coincheck, яка може відштовхнути багатьох трейдерів та інвесторів від платформи. Coincheck підтримує лише депозити в JPY, якщо мова йде про фіатні валюти. Це означає, що всі дії на платформі виконуються в JPY, а не в будь-якій іншій фіатній валюті. Користувачі можуть вносити та знімати JPY лише доступними методами. Ви можете використовувати свої кредитні або дебетові картки, але валюта буде конвертована в JPY. Для карткових операцій це означатиме подвійну конвертацію і значно підвищить вартість поповнення. Японська ієна – єдина фіатна валюта. Це одна з головних мінусів Coincheck, яка може відштовхнути багатьох трейдерів та інвесторів від платформи. Coincheck підтримує лише депозити в JPY, якщо мова йде про фіатні валюти. Це означає, що всі дії на платформі виконуються в JPY, а не в будь-якій іншій фіатній валюті. Користувачі можуть вносити та знімати JPY лише доступними методами. Ви можете використовувати свої кредитні або дебетові картки, але валюта буде конвертована в JPY. Для карткових операцій це означатиме подвійну конвертацію і значно підвищить вартість поповнення. Японська ієна – єдина фіатна валюта. Це одна з головних мінусів Coincheck, яка може відштовхнути багатьох трейдерів та інвесторів від платформи. Coincheck підтримує лише депозити в JPY, якщо мова йде про фіатні валюти. Це означає, що всі дії на платформі виконуються в JPY, а не в будь-якій іншій фіатній валюті. Користувачі можуть вносити та знімати JPY лише доступними методами. Ви можете використовувати свої кредитні або дебетові картки, але валюта буде конвертована в JPY. Для карткових операцій це означатиме подвійну конвертацію і значно підвищить вартість поповнення. що всі дії на платформі виконуються щодо JPY, а не в будь-якій іншій фіатній валюті. Користувачі можуть вносити та знімати JPY лише доступними методами. Ви можете використовувати свої кредитні або дебетові картки, але валюта буде конвертована в JPY. Для карткових операцій це означатиме подвійну конвертацію і значно підвищить вартість поповнення. що всі дії на платформі виконуються щодо JPY, а не в будь-якій іншій фіатній валюті. Користувачі можуть вносити та знімати JPY лише доступними методами. Ви можете використовувати свої кредитні або дебетові картки, але валюта буде конвертована в JPY.

Невелика кількість перерахованих криптовалют

Для тих, хто звик до величезного запасу монет і постійного списку нових токенів, Coincheck не підійде. На ньому торгуються лише 17 криптовалют, і процес додавання нових активів займає багато часу для вивчення історії та потенціалу торгівлі. З іншого боку, найкращі монети завжди нестабільні, а їх ліквідність дозволяє оперувати великими обсягами монет без затримок і просадок.

Тривалий процес перевірки

Перевірка особистості клієнта на Coincheck є складною, і з неї починається будь-яка діяльність на платформі. Навіть поповнення рахунку з банківської карти неможливо без проходження повної верифікації з наданням повного пакету документів, включаючи місце проживання. Це створює певні проблеми для тих, хто в пошуках вигідного курсу чи ліквідності намагається швидко зареєструватися. Але для інших клієнтів, самої біржі і потенційних користувачів у майбутньому такий підхід вигідний і виправданий, оскільки вигідна торгівля може бути тільки тоді, коли ви впевнені в безпеці коштів.

Немає підтримки в чаті

Цей фактор відіграє важливу роль, особливо для початківців трейдерів, які вміють робити помилки і хочуть якомога швидше їх виправити. На Coincheck немає чату та немає телефонних номерів для живої підтримки. Єдиний спосіб спілкування – електронна пошта, що досить довго і не завжди ефективно.

Комісії за чек

Вони присутні, як і в будь-якій біржі криптовалют. Розмір комісії залежить від типу валюти, в якій відбувається операція, та способу внесення/вилучення активів. Нагадаємо, що Coincheck приймає лише японську ієну як фіат, який можна конвертувати не з кожної валюти, а не з кожного банку, тому перед поповненням уточніть це питання залежно від вашої ситуації.

Комісія за депозит

Для більш простого розуміння політики зборів ми узагальнили їх у наочному прикладі.
Коінчек
Як не дивно, Coincheck не стягує комісії за транзакції ні з тейкерів, ні з виробників. Для криптобірж це унікальний випадок, адже саме комісія за транзакції є основним джерелом прибутку самої компанії. Це приваблює на біржу велику кількість початківців трейдерів, для яких важлива кожна частка комісії, так як досвіду і терпіння витримувати довгострокові операції ще немає. Як не дивно, Coincheck стягує 0% з тейкерів і виробників. Платформи, звичайно, дуже рідко стягують дуже низькі комісії, але ми тут не говоримо ні про що. Іншими словами, користувачі можуть насолоджуватися торгівлею за допомогою Coincheck, не турбуючись про будь-які комісії за кожну відкриту позицію.

Комісія за зняття коштів Fiat з Coincheck

Виведення фіатних грошей з криптобіржі доступне тільки в японських ієнах. Якщо ваша валюта інша, вам потрібно подбати про відкриття рахунку в JPY для отримання переказів від компанії. Комісійна комісія становить фіксовану суму 407 ієн за кожну транзакцію, незалежно від суми переказу. Це наводить на думку про зняття більших сум, зниження витрат, але не кожен може накопичити достатню кількість активів і не повернути їх у бізнес. У зв’язку з тим, що комісійні за здійснення транзакції також можуть бути включені до комісійних, помістити всю інформацію в таблицю неможливо. Актуальна інформація на coincheck.com. Окремо слід зазначити, що перекази криптовалют між рахунками криптобіржі Coincheck відбуваються без комісії.

Плюси і мінуси Coincheck

Кожен для себе формує розуміння того, що є позитивною чи негативною стороною з точки зору зручності та надійності. Відгуки тисяч клієнтів компанії ми зібрали у списки, сподіваємося, що ці фактори допоможуть у прийнятті рішення. Плюси Coincheck:

 • Миттєва купівля та продаж великих обсягів криптоактивів. Дуже великі обсяги торгуються через касу з персональним менеджером;
 • Торгова платформа має розширені функції для досвідчених трейдерів;
 • Платформа NFT для повноцінних операцій з новими активами;
 • Криптокредитування для отримання процентного доходу;
 • Висока ліквідність активів;
 • Відсутня торгова комісія;
 • Повнофункціональний мобільний додаток.

Мінуси Coincheck:

 • Всього 17 підтримуваних криптовалют;
 • JPY – єдиний фіат, з яким працює платформа;
 • Немає підтримки в чаті або телефону;

Висновок

Основне завдання, поставлене засновниками криптовалютної біржі Coincheck, а саме створення платформи для торгівлі криптовалютами, орієнтованої на японський ринок, виконано. Для жителів цієї країни Coincheck став основною операційною платформою. Звичайно, це стосується тих, хто працює в рамках доступних криптовалют, займається довгостроковими інвестиціями або працює з японською ієною. У той же час багато іноземних трейдерів приходять в Coincheck через надійність, високу ліквідність активів, додаткові послуги для досвідчених трейдерів і відсутність торгової комісії.

FAQ
Чи підтримує Coincheck міжнародних користувачів?
Так, міжнародні користувачі можуть створити обліковий запис на Coincheck, але не з усіх країн. Список підтримуваних країн з’являється під час реєстрації на сайті. Якщо країна не підтримується, система не дозволить створити обліковий запис. Будь-які спроби обману з’являться на етапі перевірки, без якої не можна буде працювати з ринками.
Чи безпечний Coincheck?
Безпека для Coincheck стоїть на першому місці, як по відношенню до діяльності самої біржі, так і по відношенню до користувачів. Всі криптоактиви зберігаються в холодному сховищі, кожен користувач перевіряється і верифікується, ніякої діяльності не ведеться в країнах, де є навіть натяк на спроби злому, а сучасні японські технології, так би мовити, надійно захищають все це ззовні.
Скільки криптовалют підтримує Coincheck?
У списку заявлено лише 17 монет. Це вибір найбільш стабільних і надійних активів, які демонструють свій потенціал і затребуваність не один рік. Рішення щодо перерахування нових активів приймати дуже важко, тому що монети, у яких прогнозується велике майбутнє і дуже швидко, навряд чи потраплять в листинг Coincheck.
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалась стаття? Поділися з друзями:
Кращі біржі криптовалют 2022 року

Чи підтримує Coincheck міжнародних користувачів?
Так, міжнародні користувачі можуть створити обліковий запис на Coincheck, але не з усіх країн. Список підтримуваних країн з’являється під час реєстрації на сайті. Якщо країна не підтримується, система не дозволить створити обліковий запис. Будь-які спроби обману з’являться на етапі перевірки, без якої не можна буде працювати з ринками.
Чи безпечний Coincheck?
Безпека для Coincheck стоїть на першому місці, як по відношенню до діяльності самої біржі, так і по відношенню до користувачів. Всі криптоактиви зберігаються в холодному сховищі, кожен користувач перевіряється і верифікується, ніякої діяльності не ведеться в країнах, де є навіть натяк на спроби злому, а сучасні японські технології, так би мовити, надійно захищають все це ззовні.
Скільки криптовалют підтримує Coincheck?
У списку заявлено лише 17 монет. Це вибір найбільш стабільних і надійних активів, які демонструють свій потенціал і затребуваність не один рік. Рішення щодо перерахування нових активів приймати дуже важко, тому що монети, у яких прогнозується велике майбутнє і дуже швидко, навряд чи потраплять в листинг Coincheck.