Огляд криптовалютної біржі Crypto.com 2022

Crypto.com, заснований у 2016 році в Гонконзі, перетворився на надійний бренд, який зарекомендував себе на ринку, який обслуговує понад 10 мільйонів клієнтів у 90 країнах. Crypto.com працює тільки з контролюючими органами, що забезпечує надійність кожному користувачеві. Біржа пропонує більше 250 різних криптовалют. Crypto.com має не тільки власний додаток, але й інші сервіси – такі як гаманець DeFi, Paypto.com Pay, Crypto Earn, Crypto Credit.

Bonus: Отримайте безкоштовну криптовалюту для навчання
Увійти Завантажити Завантажити
10 доларів США
Бонус за реєстрацію
Почніть інвестувати

Що таке Crypto.com

Зручна і надійна біржа з ​​сучасним інтерфейсом і підходом до бізнесу. Криптовалютна біржа Crypto.com дозволяє не тільки виконувати класичні операції з монетами, а й пропонує функції, які дозволяють їй заслужено залишатися в списках ТОП криптовалютних бірж світу за останні роки.

Основними ознаками, які найчастіше називають користувачі бірж, у відповідь на питання про те, що було остаточним фактором при прийнятті рішення про відкриття рахунку, були:

 • 250+ криптовалют доступні для торгівлі. На додаток до вибору ТОП-валют за стабільністю та волатильністю, тут включено власний токен CRO Crypto.com. Ви можете залишити монету як депозит у програмі стейкингу, сплатити нею знижену торгову комісію, а також оплачувати покупки фірмовою карткою VISA з кешбеком 8%.
 • Картка є другою причиною для вибору Crypto.com. Він не тільки має унікальний дизайн, але і має корисні переваги. Який би не був. Скільки монет у вас є, умови кешбеку можуть досягати 8%. Крім того, ви можете отримати 100% знижку на Spotify і Netflix, доступ до залів аеропорту і 10% знижку на бронювання житла через AirBnB або Expedia;
 • com Earn — програма інвестування монет, знайома багатьом. Поки вони знаходяться у вашому сховищі в очікуванні зростання, їх можна інвестувати в депозит. Прибуток виплачується щотижня, тому можливе реінвестування. Оплата здійснюється депозитною монетою, тобто зі зростанням ціни монет зростає і прибуток. Прибутковість за операціями можна збільшити, тримаючи CRO.

Єдиний момент, який трохи затемнює враження від Crypto.com – слабша функціональність десктопної версії біржі порівняно з додатком. Криптовалютні пари в цій версії порівнюються тільки з CRO, BTC, USDT і USDC. Дедалі складніші операції відбуваються лише через програми. Зверніть увагу на підвищену безпеку пристрою при роботі з Crypto.com. Якщо повноцінна торгівля для вас неможлива без котирування на моніторі, краще шукати варіанти, де десктопна версія має повну функціональність.

Які послуги пропонує Crypto.com?

На додаток до класичної торгівлі та обміну криптовалютою, Crypto.com пропонує широкий спектр можливостей для отримання прибутку.

настільний обмін

Хоча його функціональність обмежена за кількістю монет і частиною функцій, основні елементи присутні. Маржинальна торгівля з кредитним плечем 10x, безстрокова торгівля BTC/USD з кредитним плечем 50x і спотова торгівля з обмеженою кількістю пар. Цей набір підійде для тих, хто розуміє ринок і точно знає, що робить.

Мобільний додаток Crypto.com

Як не дивно для криптоіндустрії, але саме мобільний додаток Crypto.com має максимальну функціональність і надає доступ до всіх послуг, які пропонує платформа. Немає обмежень щодо торгових пар, як у десктопній версії. Через додаток ви можете купити або обміняти криптовалюту. Звідси сервіс Crypto.com Pay також використовується для оплати товарів і послуг, як з віртуального рахунку. Для тих, хто віддає перевагу класиці, є можливість замовити металеву картку Crypto.com, яка має багато переваг.

250+ криптовалют на Crypto.com

Пропозиція не сама щедра на ринку, але зібрані монети показали свою стабільність і волатильність на ринку, а те, що вони торгуються на всіх основних біржах, забезпечує їх ліквідність при будь-якому обсязі торгів.

Живий чат 24/7

Все більше користувачів включають цю змінну в обов’язковий список при виборі криптобіржі для основної роботи або арбітражу. Дуже важливим аспектом є вирішення проблем в реальному часі. Співробітники служби підтримки знають більшість питань, які виникають у нових клієнтів платформи. Якщо завдання важке, їм потрібен час на консультацію, але рішення завжди знайдено.

Монета CRO

Випущено власний токен біржі CRO, який надає ряд переваг при його використанні:

 • Стейкинг монет приносить 10% річних з CRO + вигода від зростання його курсу;
 • При сплаті комісії Crypto.com в CRO її розмір помітно зменшується;
 • При оплаті через Crypto.com Pay стягується високий кешбек;
 • При оплаті карткою Crypto.com в CRO ви отримуєте додатковий кешбек;
 • Знижки на підписку Spotify та Netflix до 100%;
 • Знижки на бронювання Expedia та Airbnb до 10%;
 • Використання CRO в інвестиційних інструментах пропонує найкращу процентну ставку.

Крипто-заробити

Можливість внести більше 40 монет. Періоди блокування монет у стейкингу можуть залежати від типу монети. Кількість внесених монет CRO впливає на процентні ставки за іншими монетами. Максимальний обсяг ставки CRO в еквіваленті 40 000 доларів США забезпечить максимальні відсоткові ставки для всіх інших монет у цьому розділі.

Дебетова картка Visa

Ви можете замовити безкоштовну картку VISA в додатку Crypto.com. Рівень карти залежить від кількості монет CRO на ставці. Крім вищеописаних переваг, карта пропонує додаткові можливості для розміщення в аеропортах на 2% вище поточних процентних ставок за строковими депозитами.

Криптокредит

Криптопозика видається миттєво, без додаткових перевірок і обмежень у часі. Криптопозика від Crypto.com дозволяє отримати до 50% обсягу заставних активів відразу на крипто-гаманець. Погашення можливе в будь-який час, без додаткових штрафів і пені. При розміщенні монет CRO в якості застави відсоткові ставки за кредитом помітно нижчі.

Crypto.com Pay

Сервіс цифрових платежів з використанням понад 30 токенів дозволяє здійснювати покупки в інтернет-магазинах, реальних магазинах, які приймають до оплати криптовалюти, при покупці подарункових карток, NFT або поповненні рахунку мобільного телефону. Усі транзакції дають кешбек до 10%, який нараховується на CRO. NFT Marketplace NFT стали новим цифровим хітом останнього часу. Crypto.com йде в ногу з модою і впровадив власну платформу для купівлі/продажу NFT-токенів.

Страхування ваших активів

Ще в 2012 році криптовалютна біржа Crypto.com першою уклала договір прямого страхування на 100 000 000 доларів США в рамках проекту Lloyd’s Syndicate під керівництвом Arch Underwriting. Гарантійні кошти розміщуються в сховищі компанії-партнера Ledger Valut. На сьогодні загальний фонд страхування ризиків для коштів користувачів становить 750 000 000 доларів США. Будь-які випадки прямого або непрямого пошкодження депозитів клієнтів за участю третьої особи страхуються. Захист поширюється не тільки на злом самої платформи, що практично не має сенсу через рознесене сховище активів, але і на знищення або пошкодження сховищ та інших критичних об’єктів.

Як працює Crypto

У роботі Crypto.com немає зовнішніх особливостей. Вони запускаються при роботі через настільну версію сайту. Основна складність у сильно урізаному варіанті. Торгувати можна тільки 4 монетами, відключена можливість торгівлі або внесення/виведення фіатної валюти, а також інші сервіси, що впливають на криптовалюти, які недоступні в настільній версії. Для тих, хто звик працювати через додаток, це не викликає ніяких проблем, а ось для тих, хто прийшов на криптоторгівлю на Форекс, її досить складно перебудувати, що відштовхує частину клієнтів від компанії. Основну увагу привертає нативний токен CRO, який поки не має надзвичайно високого торгового інтересу та волатильності на ринку. Компанія робить все, щоб його розбудити. Для ставки CRO,

Комісії Crypto.com

Питання про розмір комісійної винагороди дуже гостро стоїть серед трейдерів, особливо початківців. У цьому аспекті біржа криптовалют Crypto.com знаходиться посередині, встановлюючи середні комісії для ринку.

Комісія за депозит Crypto.com

Сама біржа криптовалют не стягує комісію за поповнення рахунку в криптовалютах або фіатних грошах. Але комісія за транзакції та банківські комісії повністю лежать на плечах клієнта. Важливий момент – через додаток Crypto.com поповнення рахунку на покупку через дебетову або кредитну картку обкладається комісіями до 4%, залежно від того, де саме знаходиться користувач. Однак для нових клієнтів, чий обліковий запис був зареєстрований менше 30 днів тому, ця комісія скасована. Тобто, якщо ви купуєте криптовалюту відразу з картки, комісія з’являється після закінчення 30-денного терміну для нового рахунку. Якщо ви поповнюєте фіатні гаманці біржі, а потім купуєте криптовалюту, комісія не стягується. Він також недоступний для криптообмінних операцій. Крипто.

Комісії за торгівлю Crypto.com

Спотова торгівля обкладається досить високою комісійною за галузевими стандартами в 0,4% як для тейкера, так і для виробника. Зниження комісій залежить від обсягу торгів за останні 30 днів. Додаткові комісійні переваги пропонуються за ставку 5000+ CRO. Пропорційно збільшенню ставки збільшується і знижка на комісію. При базовій сумі 5000 CRO це 10%, при максимальному розмірі 5 000 000 CRO – 90%.

Комісія з торгівлі деривативами

Настільна версія пропонує комісію в розмірі 0,050% для виробників і 0,070% для тих, хто отримує. З цього обсягу починається зниження при збільшенні обсягів торгів за підсумками 30 днів. Також діє знижка на стейкинг CRO. У відсотковому співвідношенні це працює так само, як і для спотової торгівлі.

Комісія за зняття коштів Crypto.com

Зняття фіатних банків банківським переказом не обкладається додатковими комісіями. Тільки для виведення доларів США через SWIFT потрібна фіксована комісія в розмірі 25 доларів США. Виведення криптовалюти також підлягає додатковому обміну, який залежить від конкретної монети. Основні з них зведені в таблицю.

Переказ у межах Crypto.com не обкладається жодними комісіями, ні блокчейном, ні обміном.

Плюси і мінуси Crypto.com

Ми впевнені, що вам вдалося сформувати свій список позитивних і негативних сторін біржі криптовалют Crypto.com. Давайте порівняємо його з характеристиками, наданими іншими користувачами платформи.

Позитивні сторони Crypto.com

 • Підтримка понад 250 монет і токенів з хорошою надійністю, волатильністю та ліквідністю для великих обсягів;
 • Стейк більше 40 монет з можливістю збільшення доходу через CRO;
 • Зручна дебетова картка VISA від Crypto.com з кешбеком до 8% і рядом додаткових переваг;
 • Кредитування під депозит на вигідних умовах без штрафів і пені;
 • Повний страховий захист від усіх можливих форс-мажорних обставин, не пов’язаних з діями користувача;
 • Торгівля деривативами та маржинальні операції також доступні у настільній версії;

Негативні сторони Crypto.com

 • Настільна версія вкрай обмежена в функціональності. Трейдери, які прийшли з Форекс, не можуть перейти на повноцінну роботу поза терміналом;
 • Crypto.com VISA не підтримує всі фіатні валюти, які підтримує біржа, і можуть стягуватися додаткові комісії за конвертацію.

Нарешті

Crypto.com — це біржа криптовалют, яка пропонує більше, ніж багато хто в цій ніші. Незважаючи на те, що знайома десктопна версія має дуже обмежений функціонал, компанія активно залучає нових користувачів, які працюють через мобільний додаток. Обмеження десктопної версії викликає здивування і роздратування тих трейдерів, які приходять з ринків Forex і звикли працювати з широким вікном терміналу. Додаток Crypto.com реалізує все, що пропонує компанія на даний момент, включаючи замовлення металевої карти VISA від Crypto.com з великим списком переваг і бонусів для використання, сегментом NFT та іншими функціями, описаними в матеріалі.

FAQ
Чи законний Crypto.com?
Crypto.com є повністю легальним і працює з 2016 року. У кожній країні, де вона представлена, компанія дотримується законів і правил. Особливо це стосується регулювання AML/KYC. Криптовалюти зберігаються в системі холодних гаманців у шаховому порядку. Фіатні кошти розміщуються на рахунках зберігання. Жителям США надається 100% страхування цих коштів від FDIC. Управління Австралії працює за ліцензією на фінансові послуги AFSL, і саме Австралія є емітентом дебетових карток від Crypto.com. Платформа пройшла комплексний аудит із залученням фахівців з різних сфер, від банківської до інвестиційної. В результаті отримано сертифікат ISO/IEC 27701:2019. Це досягнення виділяє Crypro.com з-поміж інших, оскільки він єдиний, кому він належить.
Чи безпечно Crypto.com?
Криптовалютна біржа Crypto.com має найвищий рівень безпеки. Він зберігає всі кошти, які не задіяні в операціях вводу-виводу, у холодному сховищі в системі сховища книги. Решта 2-3% активів утримуються в корпоративних гаманцях з обмеженим доступом для забезпечення операцій. Зберігання фіатних валют здійснюється через депозитарні регульовані рахунки, захищені державою. На додаток до цього, резиденти США користуються 100% страхуванням усіх коштів.
Чи можна довіряти Crypto.com?
Crypto.com з 2016 року довіряють не лише користувачі, а й ряд великих компаній та державних установ, які з ним співпрацюють. Ніколи раніше ревізійні комісії не погоджувалися на аудит криптокомпаній, тим більше тих, хто працює з фіатом. Crypto.com став першим представником нової культури фінансових операцій, повністю легальних, за ліцензіями та банківськими гарантіями, що працює в США та Австралії.
Чи можна зламати Crypto.com?
Питання безпеки криптобіржі Crypto.com не обговорюється, вона на 100% захищена. Прецеденти злому інших компаній показали, що метою було зняття коштів з їхніх рахунків. Crypto.com не зберігає кошти клієнтів на робочих рахунках, а поточні транзакції захищені з корпоративних рахунків з високим рівнем безпеки та необхідністю фізичного підтвердження транзакцій уповноваженими працівниками. Це робить злом безглуздим, оскільки шахраї не отримають від цього вигоди, а ресурси повинні витрачатися просто величезні.
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалась стаття? Поділися з друзями:
Кращі біржі криптовалют 2022 року

Чи законний Crypto.com?
Crypto.com є повністю легальним і працює з 2016 року. У кожній країні, де вона представлена, компанія дотримується законів і правил. Особливо це стосується регулювання AML/KYC. Криптовалюти зберігаються в системі холодних гаманців у шаховому порядку. Фіатні кошти розміщуються на рахунках зберігання. Жителям США надається 100% страхування цих коштів від FDIC. Управління Австралії працює за ліцензією на фінансові послуги AFSL, і саме Австралія є емітентом дебетових карток від Crypto.com. Платформа пройшла комплексний аудит із залученням фахівців з різних сфер, від банківської до інвестиційної. В результаті отримано сертифікат ISO/IEC 27701:2019. Це досягнення виділяє Crypro.com з-поміж інших, оскільки він єдиний, кому він належить.
Чи безпечно Crypto.com?
Криптовалютна біржа Crypto.com має найвищий рівень безпеки. Він зберігає всі кошти, які не задіяні в операціях вводу-виводу, у холодному сховищі в системі сховища книги. Решта 2-3% активів утримуються в корпоративних гаманцях з обмеженим доступом для забезпечення операцій. Зберігання фіатних валют здійснюється через депозитарні регульовані рахунки, захищені державою. На додаток до цього, резиденти США користуються 100% страхуванням усіх коштів.
Чи можна довіряти Crypto.com?
Crypto.com з 2016 року довіряють не лише користувачі, а й ряд великих компаній та державних установ, які з ним співпрацюють. Ніколи раніше ревізійні комісії не погоджувалися на аудит криптокомпаній, тим більше тих, хто працює з фіатом. Crypto.com став першим представником нової культури фінансових операцій, повністю легальних, за ліцензіями та банківськими гарантіями, що працює в США та Австралії.
Чи можна зламати Crypto.com?
Питання безпеки криптобіржі Crypto.com не обговорюється, вона на 100% захищена. Прецеденти злому інших компаній показали, що метою було зняття коштів з їхніх рахунків. Crypto.com не зберігає кошти клієнтів на робочих рахунках, а поточні транзакції захищені з корпоративних рахунків з високим рівнем безпеки та необхідністю фізичного підтвердження транзакцій уповноваженими працівниками. Це робить злом безглуздим, оскільки шахраї не отримають від цього вигоди, а ресурси повинні витрачатися просто величезні.