Огляд біржі криптовалют FTX 2022

FTX пропонує одні з найкращих методів спотової торгівлі та підтримує фіатні та стейблкоіни. На додаток до звичайного, для кожної криптобіржі Bitcoin, Ethereum і Litecoin, FTX підтримує широкий спектр стейблкойнів і найбільш торгуваних альткойнів. Основна увага FTX приділяється досвідченим трейдерам з великими депозитами. Біржа FTX надає чудові можливості для диверсифікації інвестиційних і торгових портфелів. Зручний інтерфейс меню дозволить будь-якому новачкові швидко зрозуміти суть біржі.

Bonus: Отримайте безкоштовну криптовалюту для свого першого депозиту
Увійти Завантажити Завантажити
5% ЗНИЖКА на комісію
Бонус за реєстрацію
Почніть інвестувати
FTX

Що таке FTX

FTX — це торгова платформа, орієнтована на криптовалюти та деривативи криптовалют. Ключовим напрямком є ​​опціони BTC та інші деривативи криптовалют. На перший погляд це може здатися складним для розуміння, але при детальному розгляді виявляється, що працювати із запропонованими інструментами легше і вигідніше. Трейдери, які отримують прибуток від руху цін, знайдуть ряд цікавих і зручних інструментів для роботи з ринком. FTX також пропонує позабіржовий сервіс, а саме продаж великих обсягів криптовалюти своїм клієнтам поза межами ринку. Ця функція також реалізована в мобільному додатку за умови достатнього рівня перевірки клієнта та вжиття заходів для захисту облікового запису від злому. Трейдер може в будь-який момент купити необхідну для інвестування або арбітражу кількість криптовалюти в кілька кліків і вивести її на будь-який рахунок або холодне сховище. Загальний обсяг торгів виводить криптобіржу FTX в ТОП-5 сайтів.

Які послуги пропонує FTX?

Ключовим напрямком роботи FTX є торгівля деривативами криптовалют, які користуються популярністю серед трейдерів з класичними інструментами. Впроваджено ряд продуктів, унікальних для галузі та для криптобіржі FTX. Отже, пропонується торгувати токенами з кредитним плечем. Кількість токенів становить 45+, що є найширшим асортиментом в галузі. Нещодавно була запропонована торгівля з кредитним плечем на SP 500, що свідчить про визнання торгової платформи та бажання співпрацювати з інституційними компаніями.
FTX

Криптообмін FTX приймає для депозитів фіатні долари США, євро та GBR. Усі перекази банківських карт захищені додатковими системами шифрування та безпеки. Жодна інформація не буде передана третім особам. Для трейдерів, які орієнтовані на сайт, тобто для досвідчених спекулянтів, пропонується кредитне плече 100x для максимізації прибутку. Усі транзакції в усіх напрямках здійснюються із загального гаманця, на якому відображаються залишки за всіма активами. FTX, завдяки великим обсягам торгівлі та прийняттю до лістингу лише найбільш затребуваних криптовалют та їх похідних, забезпечує високий рівень ліквідності. Вилучення будь-яких сум в рамках інвестиційної політики або арбітражу відбувається без затримок. Відділ, відповідальний за підтримку клієнтів, працює цілодобово і без вихідних і надає клієнтам будь-яку інформацію, пов’язану з торгівлею в цілому.

Продукти та послуги, які пропонує FTX

Особливістю криптобіржі FTX є те, що вона досліджувала потреби трейдерів і ринку в цілому перед виходом на ринок. А після запуску проекту запропонувала інструменти, на яких трейдери та інвестори десятиліттями заробляють гроші в класичній торгівлі. Не дивно, що така пропозиція залучила значний капітал і визначила загальну політику компанії в майбутньому.

Ринок NFT

Через високу популярність цього криптоактиву компанія впровадила торгову платформу NFT. Досить багато великих інвесторів і компаній заробляють на викупі та перепродажі цифрових предметів колекціонування, тому керівництво FTX включило цей компонент у свої послуги. Вартість токенів NFT може досягати десятків мільйонів доларів.
FTX

Ф’ючерсна торгівля

Квартальні та безстрокові ф’ючерси є, мабуть, найпопулярнішим інструментом. Для торгівлі ф’ючерсами пропонується більше 20 монет, всі вони зведені до галузевих індексів, які також торгуються. Трейдери можуть вибрати кілька монет або готовий індекс для безпечного інвестування.

Жетони з кредитним плечем

Торгівля з кредитним плечем є популярним інструментом, особливо серед тих, хто робить правильні прогнози щодо руху активів. FTX пропонує 100-кратне кредитне плече як максимальне для кожного рахунку. За замовчуванням це 10x, щоб початківець трейдер не брав на себе непосильні ризики і розумів функціональність і алгоритми торгівлі перед відкриттям торгів на максимальному рівні. 45 криптовалют доступні для торгівлі з кредитним плечем на FTX. Він також пропонує базову аналітику щодо напрямку ринку (бичачий чи ведмежий), щоб спекулянт міг зосередитися на пошуку точок входу.

Інструменти BTC

BTC Options — це унікальна пропозиція від криптобіржі FTX. Клієнти платформи отримують доступ до різних варіацій за допомогою смарт-контрактів. Існує також рішення, яке дозволяє великим інвесторам BTC платити готівкою в доларах США, щоб скористатися правом на покупку або продаж. Таким чином, трейдер отримує миттєвий прибуток, продаючи опціони BTC у форматі короткої позиції на ринку.
FTX

MOVE за FTX

Авторський смарт-контракт від FTX. Цей контракт дозволяє вам торгувати ф’ючерсами на BTC з можливістю переміщення коштів кожен вибраний період часу, від щоденного до квартального.

Мобільний додаток FTX

Повнофункціональна програма з розширеним потенціалом для досвідчених трейдерів. Загальна оцінка 4,6, 60 000 оглядів і понад 500 000 завантажень.
FTX

Як працює FTX

Основний акцент криптобіржі FTX робиться на прозорості своєї діяльності і просувається про це якомога ширше на всіх тематичних ресурсах. Калькулятор відкритих ф’ючерсів дозволяє трейдерам розраховувати ф’ючерсні комісії без додаткових умов при торгівлі фіатними грошима. Платформа стягує 300 доларів США комісійних за транзакції понад 9 000 доларів США.

Регулюється FTX

Компанія зі штаб-квартирою в Гонконзі зареєстрована для діяльності на островах Антигуа і Барбуда. Це дозволяє використовувати законодавство країни реєстрації при вирішенні будь-яких суперечок і не приймати вимоги країн, де криптовалюти заборонені або не регулюються. Заборона послуг поширюється лише на резидентів США. Стає закономірно, що Сполучені Штати ставлять криптофінанси своїх резидентів під контроль кількох бірж, сертифікованих в країні, щоб мати можливість контролювати надходження податків на прибуток. З одного боку, в цьому немає нічого поганого, а з іншого – втрачається весь сенс анонімності та децентралізації. При цьому сайт криптобіржі захищений надійним сертифікатом SSL. Сайт отримав вражаючий знак безпеки B+ від Mozilla Observatory, що, мабуть, є найкращим показником для проектів такого роду. Безпека облікових записів клієнтів також надійно захищена двофакторною аутентифікацією, можливістю SMS-інформування та іншими інструментами. Розділені паролі визнані цікавим рішенням від FTX. Для кожної діяльності біржі, будь то депозити або відкриття торгової позиції, можна створити власний унікальний пароль, який виключить повний доступ до облікового запису будь-якому хакеру, навіть якщо він порушить зовнішні кордони FTX. криптообмін. Також слід зазначити, що можна створити додаткові рахунки з різним рівнем доступу, наприклад, для інвесторів, портфельних і торгових менеджерів тощо. Це унікальне рішення, яке раніше використовувалося тільки в рахунках для торгівлі на Форекс. Команда обміну криптовалют FTX включає гуру інтернет-маркетингу та просування від Google і Facebook. Завданням цього підрозділу є популяризація криптовалют та їх похідних у всіх напрямках, де їх можна використовувати. FTX має міцні позиції в галузі завдяки контрактам з такими компаніями, як FBG Capital, True USD і Circle. Вони забезпечують підтримку великих позабіржових торгів та інвестиційних покупок через інтерфейс FTX. FTX має міцні позиції в галузі завдяки контрактам з такими компаніями, як FBG Capital, True USD і Circle. Вони забезпечують підтримку великих позабіржових торгів та інвестиційних покупок через інтерфейс FTX. FTX має міцні позиції в галузі завдяки контрактам з такими компаніями, як FBG Capital, True USD і Circle. Вони забезпечують підтримку великих позабіржових торгів та інвестиційних покупок через інтерфейс FTX.

Хто володіє FTX

Засновником FTX є Сем Бенкман-Фрід. З моменту його заснування в 2018 році він залишився генеральним директором. Він привносить в компанію свій досвід роботи міжнародного трейдера EFT з Jane Street Capital. Головний технічний директор FTX, який приєднався до засновника Гері Ванга, зосередився на стороні програмного забезпечення, коли прийшов Google. До створення криптобіржі FTX цей дует реалізував проект Alameda Research, який аналізує ліквідність криптовалют. Alameda керує позабіржовими угодами FTX. У процесі розробки було три раунди залучення фінансування на загальну суму 8 мільйонів доларів. Коли успіх проекту став очевидним у 2020 році, Liquid Value Capital став основним інвестором компанії.

Гаманець FTX

Криптовалютна біржа FTX не надає клієнтам можливості використовувати свої рахунки для оплати товарів або послуг в Інтернеті. Також не передбачено видачу карток, прив’язаних до рахунків FTX. Це пов’язано з тим, що не всі країни підтримують роботу з картками, випущеними в офшорних зонах зі складним фінансовим регулюванням. Крім того, FTX розрахований на великих трейдерів та інвесторів у середньостроковій та довгостроковій перспективі, тому зламати безпеку шляхом прив’язки рахунків до банківських карток вважалося неможливим. Ви можете виводити криптовалюти з рахунків FTX в будь-якому зручному напрямку за поточної комісії мережі, обраної для обробки платежу.

Комісія FTX

За розміром комісії криптобіржа FTX займає одне з останніх місць. Позабіржова торгівля забезпечується гаманцем FTX. Клієнт платформи сплачує лише мережеву комісію за транзакцію, FTX не стягує комісій. Комісія за виведення коштів також не стягується.

Комісія за транзакцію

Єдина комісія, яку стягує біржа криптовалюти FTX, — це комісія за торгівлю. Він розраховується на основі поточного 30-денного обсягу торгів. Чим він вищий, тим нижчі збори.
FTX

Особливу увагу слід звернути на комісійні при торгівлі з кредитним плечем. Враховуючи, що прибутковість трейдера збільшується в міру збільшення маржі на угоду, FTX стягує велику комісію за підтримку та надання ліквідності торгівлі.

 • 50x – збільшення поточної комісії на 0,02%;
 • 100х – до 0,03% зверху.

Трейдери, які використовують внутрішні токени FTX для сплати комісій – FTT платять значно нижчі комісії. Відповідно до цього огляду біржі FTX, токени з кредитним плечем підлягають комісії за виконання та викуп у розмірі 0,10%. Платформа також стягує 0,03% щоденної комісії за управління цими угодами. При використанні 50x торгові комісії можуть збільшитися на 0,02%. Аналогічно 100-кратне кредитне плече може збільшити торгові збори до 0,03%, які можуть бути відшкодовані страховим фондом FTX. Крім того, трейдери отримують знижки за володіння токенами FTT. FTX встановила нижчі торгові комісії для користувачів, які торгують у великих обсягах. Оскільки ринок криптовалют нестабільний, трейдерам слід стежити за оціночною ціною ліквідації.

Плюси і мінуси FTX

Орієнтація на конкретну групу трейдерів робить FTX невигідним для інших трейдерів, однак варто враховувати позитивні та негативні сторони його роботи.

Плюси FTX

 • Просто збільшуйте ліміти торгівлі та підвищуйте рівень кредитного плеча;
 • Торгівля деривативами криптоактивів, до яких звикли великі трейдери та інвестори в класичні інструменти;
 • Гарантія ліквідності на всі інструменти;
 • Дуже низькі торгові комісії через обсяги. Відсутня комісія за депозити та зняття коштів;
 • Купівля криптовалюти з платіжних карток через захищену систему Simplex.

Мінуси FTX

 • Торгівля криптовалютами з високим кредитним плечем ризикована навіть для досвідчених трейдерів;
 • Криптобіржа FTX відносно молода для галузі. Не всі готові починати працювати з великими родовищами, а для маленьких він не особливо підходить;
 • Високі «вимоги» до досвіду трейдера та обсягу його депозиту;
 • Орієнтація криптобіржі на складні торгові інструменти, до яких звичайні та початківці трейдери не можуть підключитися через незнання своєї поведінки.

Наскільки безпечний FTX

Криптообмін, як і все інше в галузі, повністю легальний і безпечний. Має угоди з багатьма службами та компаніями у сфері послуг та партнерств. Наприклад, Simplex не буде підключати платіжну карту підозрілої компанії. Власний токен FTT, що гарантує ліквідність та резерв інших валют для припинення будь-яких форс-мажорних обставин. FTX перераховує десяту частину всього прибутку в окремий страховий фонд у стейблкойнах. Це триватиме до тих пір, поки фонд не зможе покрити будь-які зобов’язання компанії перед клієнтами.

На закінчення про FTX

Криптовалютна біржа FTX — це диверсифікована торгова платформа, орієнтована не тільки на класичну торгівлю криптовалютою, а й на пропозицію похідних криптовалют. Такі деривативи є знайомими інструментами для великих трейдерів та інвесторів, а також для великих інвестиційних компаній і банків, де працюють досвідчені трейдери та аналітики. 45 токенів + їх торгові деривативи, такі як ф’ючерси та кредитне плече до 100x, роблять FTX дуже цікавим для будь-якого трейдера. Однак ризик роботи зі складними інструментами торгівлі та інвестування дуже високий, про що компанія постійно попереджає, тому перед прийняттям остаточного рішення потрібно добре подумати та вивчити платформу. FTX протистоїть його недоступності для громадян США, але юридична політика цієї країни дуже важко легалізувати там компанію. FTX пропонує високий рівень ліквідності для будь-якої суми коштів, а також можливість купувати активи за допомогою платіжних карток через безпечного партнера. Криптобіржа FTX – цікавий сервіс, але він орієнтований на досвідчених трейдерів з великими депозитами. Окремим рядком слід зазначити, що FTX вийшла на ринок відносно недавно і не встигла пережити важкі періоди, як інші компанії, що з’явилися раніше. Як вона себе поведе, невідомо, тому рішення залишається за вами. що FTX вийшов на ринок відносно недавно і не встиг пережити важкі періоди, як інші компанії, які з’явилися раніше. Як вона себе поведе, невідомо, тому рішення залишається за вами. що FTX вийшов на ринок відносно недавно і не встиг пережити важкі періоди, як і інші компанії, що з’явилися раніше. Як вона себе поведе, невідомо, тому рішення залишається за вами.

Часті запитання про FTX
Чи законна біржа FTX?
Повністю легальна з 2019 року. Регулювання здійснюється фінансовими органами Гонконгу, які не є м’якими щодо підконтрольних організацій. Це підтверджують мільйони клієнтів компанії з усього світу.

Як працює обмін FTX?
Орієнтується на нові, але вигідні для крипторинку інструменти та деривативи криптовалют. Миттєвий прибуток від токенів із кредитним плечем, опціонів BTC та інших активів. Усі інструменти для них безпечні. Хто розуміє суть їхньої роботи. Великі інвестори можуть отримати миттєвий і дуже солідний прибуток протягом одного торгового дня.

Наскільки безпечний FTX?
Без проходження KYC ви не зможете працювати на платформі. Чим вищий ступінь перевірки, тим вищі ліміти торгівлі та сприятливіші умови роботи. Існує також звичайна двофакторна аутентифікація через додаток.

FTX коли-небудь був зламаний?
З цієї причини не було зафіксовано жодних зломів чи виїздів клієнтів. FTX використовує Google Cloud для операцій.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалась стаття? Поділися з друзями:
Кращі біржі криптовалют 2022 року

Чи законна біржа FTX?
Повністю легальна з 2019 року. Регулювання здійснюється фінансовими органами Гонконгу, які не є м’якими щодо підконтрольних організацій. Це підтверджують мільйони клієнтів компанії з усього світу.

Як працює обмін FTX?
Орієнтується на нові, але вигідні для крипторинку інструменти та деривативи криптовалют. Миттєвий прибуток від токенів із кредитним плечем, опціонів BTC та інших активів. Усі інструменти для них безпечні. Хто розуміє суть їхньої роботи. Великі інвестори можуть отримати миттєвий і дуже солідний прибуток протягом одного торгового дня.

Наскільки безпечний FTX?
Без проходження KYC ви не зможете працювати на платформі. Чим вищий ступінь перевірки, тим вищі ліміти торгівлі та сприятливіші умови роботи. Існує також звичайна двофакторна аутентифікація через додаток.

FTX коли-небудь був зламаний?
З цієї причини не було зафіксовано жодних зломів чи виїздів клієнтів. FTX використовує Google Cloud для операцій.