Огляд біржі криптовалют Gate.io 2022

Gate.io — одна з найстаріших криптовалютних бірж у світі. Він почався на хвилі популярності криптовалют у 2013 році і був розміщений у Китаї, коли його законодавство було більш лояльним до цифрових валют, ніж сьогодні. Пізніше, у 2017 році, Gate.io провів масштабний ребрендинг та реструктуризацію внутрішніх процесів, щоб відповідати поточним вимогам, а також перейти на сучасне обладнання та стандарти безпеки та переїхав до США. Ці стандарти безпеки дають гарантію надійності, а бонусні програми роблять інвестиції більш вигідними.

Bonus: Отримайте безкоштовну криптовалюту для інвестування
Увійти Завантажити Завантажити
10 доларів США
Бонус за реєстрацію
Почніть інвестувати

Що таке Gate.io

Зараз Gate.io входить в ТОП-5 криптовалютних бірж за обсягом торгівлі та кількістю користувачів. Платформа має велику кількість інструментів для інвесторів і трейдерів. Ключовою перевагою Gate.io є наявність платформи в різних версіях і на різних мовах. На платформі реалізовані всі ключові мови, а також кілька додаткових, виходячи з зростання клієнтів з перспективних країн з точки зору криптоторгівлі.
Gate.io
До 2017 року криптоіндустрія досягла однієї з точок перелому, яка перетворила її на те, що ми бачимо сьогодні. Причиною цього став приплив капіталу з класичного Форекс і фондових ринків. Окрім капіталу, прийшли й спеціалісти цих галузей, інвестори, девелопери, трейдери тощо. Разом вони почали впроваджувати нові інструменти для торгівлі, аналізу та безпеки криптовалют. Gate.io одним з перших зрозумів, що нововведень не уникнути, але в Китаї, який на той час почав демонструвати зрозумілу всім позицію щодо тотального контролю, а можливо, і блокування криптовалют в країні. Тому було запущено проект з ребрендингу та переорієнтації на нові напрямки роботи. В результаті компанія переїхала в США, де працює донині. З оглядів та оглядів Ворот.

 1. 1000+ криптовалют, які котуються на біржі. Одна з найширших пропозицій на сучасному ринку криптовалют. Якщо додати до цього розширені торгові функції, які доступні не для всіх монет, але для більшості, знайомих досвідченим трейдерам, діапазон можливостей стане дуже широким;
 2. Широта торгових ринків. У процесі перебудови алгоритмів роботи були впроваджені маржинальна і спотова торгівля, ф’ючерсна торгівля. Пізніше були додані можливості EFT і NFT;
 3. Простота інтерфейсу та оперативна підтримка. Навіть новачки можуть легко розібратися, як працювати на платформі Gate.io. Будь-які запитання вирішуються та надаються в чат-ботах, подкастах, відео та величезній спільноті, щоб допомогти кожному, хто цього потребує. Але чат 24/7 також присутній і допомагає максимально.

Єдине, за що їм не подобається Gate.io, це неможливість вивести фіатні гроші з біржі. Але ця проблема досить посередня, оскільки криптоактиви можна вивести на будь-яку іншу платформу, обміняти на фіат і вивести.

Основні функції та переваги Gate.io

Gate.io має досить вражаючий список переваг, які дозволяють трейдерам та інвесторам заробляти більше. Деякі функції зі списку притаманні іншим криптовалютним біржам, але всі разом вони збираються рідко:

 • Зручний і простий інтерфейс, зрозумілий навіть тим, хто вперше відкрив криптовалютні біржі;
 • 1000+ монет і токенів для торгівлі;
 • Процес купівлі/продажу зводиться до одного кліку;
 • Настільна версія Gate.io також є повністю функціональною, як і мобільні додатки для iOS та Android;
 • Велика кількість крос-ринків і варіантів торгівлі для кожного з них;
 • Можливість копіювати угоди прибуткових трейдерів;
 • Ринок NFT з низкою унікальних функцій;
 • Можливість заробляти на зобов’язаннях через стейкинг і майнінг;
 • Комісія тейкера/мейкера за транзакції, одна з найнижчих;
 • Чат онлайн 24/7;
 • Навчальний контент і велика спільнота, щоб допомогти вирішити всі питання.

Серед особливостей є і недоліки, які значно знижують враження від роботи з платформою, але багато хто знайшов власні рішення для подолання недоліків:

 • Використання Gate.io обмежено жителями Вашингтона та Нью-Йорка;
 • Фіатні гроші зняти неможливо;
 • Плаваючі комісії по депозитах.

Які послуги пропонує Gate.io?

У цьому списку не всі функції, які пропонує Gate.io, ми не хочемо відбирати у вас можливість робити власні відкриття. Все вищесказане впливає на якість і рентабельність роботи, а також на комфорт трейдера чи інвестора при роботі з платформою. Перш ніж зважитися на певні дії, вивчіть все детально.

Зручність і простота Gate.io

Простота і легкість розуміння — головний секрет популярності Gate.io. Деякі компанії перевантажують інтерфейс з головною частиною сторінки безліччю пропозицій і опцій, відлякуючи початківців користувачів. Gate.io приховав усі розширені інструменти подалі від головної сторінки. Вони не створюють труднощів для новачків, а досвідчені колеги швидко знаходять їх при необхідності.
Gate.io

1000+ криптовалют для торгівлі

Ви рідко побачите таку кількість монет на криптобіржах. Постійне поповнення кліпу активів перспективними токенами і вилучення тих, що не виправдали очікувань, дозволяють кожному інвестувати з високою ймовірністю хорошого прибутку. Монети об’єднуються в різні торгові пари, щоб будь-який токен, який є у трейдера, можна було вигідно обміняти на потрібний торговий або інвестиційний актив. Широкий вибір дуже часто викликає розгубленість у трейдера. Тому перед угодою необхідно провести грамотний аналіз перспектив.
Gate.io

Купівля та продаж криптовалюти в один клік

Швидкість сучасного ринку криптовалют не дозволяє витрачати час на зайві рухи. Gate.io впровадив торгівлю в один клік. Без зайвих рухів і функцій. Потрібний актив, один клік і транзакція завершена.
Gate.io

Доступні програми для Android, iOS та ПК

Раніше фурор викликала можливість торгувати в Інтернеті, не викликаючи брокера і витягуючи цитату вручну з телекасеті чи радіо. Сьогодні неможливо уявити прибуткову торгівлю без роботи з мобільними додатками 24/7. Gate.io реалізував повністю функціональні програми для своїх клієнтів. Вони безпечні, зручні, вчасно інформують про будь-які зміни і можуть виконати частину роботи трейдера самостійно.
Gate.io

Багато ринків і варіантів торгівлі

Реалізація різноманітних нових і цікавих функцій на різних платформах змушує трейдерів та інвесторів вести багато рахунків, а також розпорошувати депозит, щоб бути готовим використовувати можливості. Gate.io поєднує більшість цих функцій, що зводить необхідність роботи з іншими компаніями до мінімуму. Серед функціональності можна виділити ряд ключових областей:

 • Класична торгівля;
 • Інвестування, як класичне, так і стейкинг;
 • Спотові ринки;
 • ринок ETF;
 • Ф’ючерсна торгівля;
 • Маржинальна торгівля;
 • Торгівля деривативами;

Відсутність торгових пар з фіатними валютами, а також можливість їх зняття трохи затьмарюють враження від Gate.io, а ось виведення необхідних активів у парі з USDT допомагає вирішити проблему.
Gate.io

Вступ до копійної торгівлі

Цей метод походить з класичного ринку Forex. Торги ТОП-трейдерів стають доступними для автоматичного копіювання іншими трейдерами за певну плату. Чим вигідніше торгує трейдер, тим більше у нього підписників і тим вище його прибуток, отже, мотивація до торгівлі ще краще. Gate.io пропонує кілька прикладів копіювання та вставки від професійних трейдерів компанії, які працюють із суворим управлінням ризиками та безпечними лімітами втрат.
Gate.io
Ця функція платна, але платити розумний відсоток доходу за можливість скористатися досвідом і аналітикою прибуткового професійного трейдера того варто. Після вибору трейдера, у якого ви плануєте копіювати угоди, ви повинні вкласти ту суму, якою ви готові ризикнути, і дочекатися результатів. Кожен рахунок має статистику прибутковості за різні періоди. Коли ви зрозумієте свій стиль торгівлі з трейдером, вибраним для прикладу, ви можете збільшити свій баланс або відкрити інший рахунок у іншого.

Розширений ринок NFT

Нова категорія криптоактивів, яка нещодавно увійшла в суспільне життя, але встигла наробити багато шуму. Продажі часто сягають сотень тисяч доларів, а біржі, які першими вивели на платформу новий розділ NFT, залучили величезну кількість користувачів і добре заробили.
Gate.io
Gate.io був одним із перших, хто інтегрував NFT у свою платформу. Асортимент пропозицій включає тисячі токенів, які користувачі купують і продають, як вважають за потрібне. Для креативних і наполегливих клієнтів компанія навіть запропонувала конструктор токенів NFT, який дозволяє створювати цифровий витвір мистецтва в режимі реального часу і виставляти його на аукціон у кілька кліків. До якого рівня дійде ціна залежить тільки від вас.

Кредитування та запозичення криптовалюти

Інструмент не новий, але оцінений багатьма тисячами власників криптовалют. Запозичення активів, які є в інвестиційному портфелі для зростання, є вигідним рішенням, оскільки вони приносять дохід в одному активі. Gate.io має можливість як позичати криптовалюту, так і давати її під відсотки.
Gate.io
Процедура отримання включає перевірку рахунку, оцінку застави для визначення максимальної суми кредиту та інші моменти. Особлива увага приділяється процентній ставці. Gate.io повинен переконатися, що позичальник розуміє всі ризики і готовий сплатити відсотки за кредитом.

Пасивний дохід через стейкинг і майнінг

Стейкинг – це вже класичний інструмент пасивного інвестування. Криптовалюта, куплена з розрахунком на зростання, блокується на рахунку з нарахуванням відсотків, іноді досить значних. Виплати здійснюються однією монетою і магія складних відсотків значно збільшує прибуток.
Gate.io
Другим звичайним методом пасивного доходу є хмарний майнінг. Gate.io пропонує орендувати обчислювальну потужність, весь прибуток від якої буде надходити прямо в гаманець.

Освіта та допомога

Через велику кількість функцій і можливостей самостійно розібратися у всіх нюансах досить складно. Для цього на Gate.io реалізований спеціальний навчальний розділ, який містить відповіді на всі питання не тільки в текстовому, але й у відеоформаті, а також через подкасти.
Gate.io
Для тих, хто не знаходить відповіді в підготовлених матеріалах, існує ціла спільнота користувачів біржі, які готові допомогти з будь-якими складними питаннями. Окремо варто відзначити живий чат у режимі 24/7 для вирішення проблем, які не викликають затримок.

Негативні сторони Gate.io

Немає проектів, які були б ідеальними для всіх одночасно. Gate.io не є винятком, ряд опцій і рішень від компанії відштовхує деяких користувачів. Розгляньте рішення та спробуйте їх розібрати.

Обмеження для користувачів у Нью-Йорку та Вашингтоні

Той факт, що Gate.io доступний у США, вже приваблює в компанію багато інвесторів і трейдерів, оскільки в США все ще приємно проходити через закони країни та кожного штату, щоб працювати легально. Але Нью-Йорк і Вашингтон залишили своїх мешканців без можливості користуватися послугами компанії.

Немає зняття фіатних валют

Виведення здійснюється тільки в криптовалютних зонах, що може завдати незручностей деяким користувачам. Оскільки на Gate.io немає торгових пар з fiat, і ви можете використовувати його лише для покупки активів на ринку або в обмінному автоматі, це не є особливою проблемою. Щоб зв’язати торгову пару з більш зрозумілим активом, прийнято використовувати USDT, який потім вилучається в будь-якому напрямку.

Плаваючі депозитні комісії

Оскільки вони не можуть приймати платежі на свої фіатні рахунки, вони користуються сторонніми сервісами, які стягують за перекази великі комісії, які часто дуже високі і ніколи не фіксуються. Все залежить від валюти та способу її введення для покупки криптовалюти.

Комісія Gate.io

Вони відіграють важливу роль при виборі платформи для торгівлі криптовалютою, особливо для початківців трейдерів.

Комісія за депозит Gate.io

За депозит криптовалют не стягується додаткова комісія Gate.io. Оплачується лише вартість самої транзакції у обраній мережі. Для фіатних грошей Gate.io використовує сторонні шлюзи для прийому платежів, тому комісія залежить від методу переказу та платіжної системи, обраної користувачем для поповнення рахунку.

Комісія за транзакцію Gate.io

Фіксована комісія для обох учасників угоди в розмірі 0,2% виводить Gate.io на середній рівень серед конкурентів за цим параметром. При зростанні обсягів торгів наприкінці 30 днів комісія може бути знижена згідно з процентним графіком. Ви можете отримати додаткову знижку, поставивши монету Gate.io (GT).
Gate.io
Торгівля ф’ючерсами вільна від комісій виробника, а тейкери сплачують комісію в розмірі 0,05%.

Комісія за зняття коштів Gate.io

Комісійні комісії залежать від обраної криптовалюти. Через те, що на Gate.io розміщено понад 1000 монет, неможливо узагальнити всі дані в актуальній таблиці. Перелік поточних зборів за виведення кожної з монет постійно оновлюється на сайті компанії.

Плюси та мінуси Gate.io

Давайте коротко розглянемо якості, які відзначають клієнти компанії, відповідаючи на питання про причини вибору саме цієї платформи.

плюси

 • 1000+ монет для торгівлі;
 • Середні по галузі торгові збори 0,2% з можливістю зниження;
 • Копійна торгівля, що дозволяє заробляти на досвіді професійних трейдерів;
 • Пасивний дохід від стекінгу та хмарного майнінгу;
 • Багато інструментів для просунутих трейдерів;
 • Маржинальна торгівля;
 • ф’ючерси;
 • Криптокредитування.

Мінуси

 • Немає можливості зняти фіатні гроші;
 • Поповнення Fiat через сторонні компанії з невизначеною сумою комісії;
 • Нью-Йорк, Вашингтон і округ Колумбія не можуть використовувати Gate.io через юридичні конфлікти.

Висновок

Gate.io є хорошим вибором як для трейдера, так і для інвестора. Величезний вибір активів для активної торгівлі та інвестування в зростання, дозволяють кожному знайти свій спосіб роботи. Пасивні інвестиції в стейкинг або хмарний майнінг доповнюються можливістю випускати накопичені для зростання активи на надійний кредит, підвищуючи їх прибутковість і прибутковість. Копіювання угод також є пасивною інвестицією, але більш ризикованою і все одно вимагає більше уваги, ніж ставка. Негативним є відсутність ринку фіатних грошей і пов’язаних з ними торгових пар. Через це незрозуміла комісія за внесення фіата і повна відсутність його зняття. Щоб обміняти фіат на криптовалюту, вам потрібно мати обліковий запис на іншій платформі, а щоб вивести все, переведіть все на USDT або інші стейблкоіни.

Часто задавані питання
Чи можете ви довірити Gate.io свої гроші?
Gate.io є однією з найбезпечніших бірж криптовалют у світі на сьогоднішній день. Заходи безпеки дуже високі:
— Високий рівень кібербезпеки;
— Зберігання активів в холодних гаманцях з багаторівневою перевіркою транзакцій;
— Ретельна перевірка всіх співробітників;
— Алгоритми контролю підозрілих транзакцій і дій співробітників;
— Кілька налаштувань безпеки облікового запису користувача.
Довіряйте гроші Чи законний Gate.io у США? можливо без сумніву.
Чи законний Gate.io у США?
Gate.io відповідає всім федеральним і місцевим законам про криптовалюту в кожному штаті. Виняток становлять Вашингтон і Нью-Йорк, де досі не вдалося досягти консенсусу щодо діяльності Gate.io. Усі інші громадяни країни можуть без проблем користуватися криптобіржею.
Чи є Gate.io хорошим вибором для початківців?
Звичайно, є. Gate.io з головної сторінки сайту показує, що він орієнтований на початківців трейдерів, оскільки всі досвідчені трейдери або вже торгують на ньому, або принаймні використовують його як альтернативну платформу. Плаваюча комісія за поповнення фіата і неможливість її зняти частково затьмарює враження, але USDT чудово вирішує всі ці питання. Велика кількість інструментів для пасивного доходу, можливість копіювати угоди досвідчених трейдерів, а також можливість використовувати більш складні інструменти зі зростанням досвіду в цій справі, роблять Gate.io чудовим вибором.
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалась стаття? Поділися з друзями:
Кращі біржі криптовалют 2022 року

Чи можете ви довірити Gate.io свої гроші?
Gate.io є однією з найбезпечніших бірж криптовалют у світі на сьогоднішній день. Заходи безпеки дуже високі:
— Високий рівень кібербезпеки;
— Зберігання активів в холодних гаманцях з багаторівневою перевіркою транзакцій;
— Ретельна перевірка всіх співробітників;
— Алгоритми контролю підозрілих транзакцій і дій співробітників;
— Кілька налаштувань безпеки облікового запису користувача.
Довіряйте гроші Чи законний Gate.io у США? можливо без сумніву.
Чи законний Gate.io у США?
Gate.io відповідає всім федеральним і місцевим законам про криптовалюту в кожному штаті. Виняток становлять Вашингтон і Нью-Йорк, де досі не вдалося досягти консенсусу щодо діяльності Gate.io. Усі інші громадяни країни можуть без проблем користуватися криптобіржею.
Чи є Gate.io хорошим вибором для початківців?
Звичайно, є. Gate.io з головної сторінки сайту показує, що він орієнтований на початківців трейдерів, оскільки всі досвідчені трейдери або вже торгують на ньому, або принаймні використовують його як альтернативну платформу. Плаваюча комісія за поповнення фіата і неможливість її зняти частково затьмарює враження, але USDT чудово вирішує всі ці питання. Велика кількість інструментів для пасивного доходу, можливість копіювати угоди досвідчених трейдерів, а також можливість використовувати більш складні інструменти зі зростанням досвіду в цій справі, роблять Gate.io чудовим вибором.