Огляд біржі криптовалют Huobi 2022

Криптовалютна біржа Huobi є однією з найстаріших платформ для торгівлі криптовалютними активами. Він був запущений в 2013 році в Китаї, але в процесі розвитку він привернув користувачів з усього світу і продовжує залучати. Головна штаб-квартира Huobi розташована на Сейшельських островах, але є окремі офіси в країнах, де криптоторгівля найбільш розвинена, таких як США, Японія, Південна Корея та Гонконг. Huobi можна отримати з пристроїв Windows, Linux, macOS, iOS та Android. А з моменту відкриття біржа налічує понад 3 мільйони користувачів, що свідчить про її надійність сервісу.

Bonus: Отримайте безкоштовну криптовалюту для інвестування
Увійти Завантажити Завантажити
10 доларів США
Бонус за реєстрацію
Почніть інвестувати
Huobi

Що таке Huobi

Цікавою особливістю біржі криптовалют Huobi є розробка спеціальної версії біржі для Японії та окремо для Південної Кореї. Це пов’язано з мовою та ментальністю цих країн. Для всіх інших клієнтів розроблена універсальна версія із загальним інтерфейсом та умовами роботи. Майже 10 років в криптобізнесі перетворили платформу для обміну криптоактивами в серйозний центр торгівлі не тільки криптовалютами, а й їх деривативами, такими як ф’ючерси та деривативи. Ми зібрали ряд ключових причин, чому вам варто якщо не вибрати Huobi в якості основної біржі для роботи з криптовалютами, то хоча б включити її в короткий список.

 1. Широкий спектр активів та їх похідних для роботи. Huobi пропонує понад 300 монет і жетонів. Усі активи мають високу ліквідність і достатню волатильність ринку. Купувати криптовалюту на ринку можна в обмінному автоматі, але там представлені тільки основні монети;
 2. Депозити на Huobi комісійні не підлягають, до того ж перший депозит в будь-якому форматі доповнюється приємним бонусом до рахунку для більшої лояльності нових трейдерів. Такий бонус мотивує тих, хто ще не зробив вибір, зробити його на користь Huobi;
 3. Торгівля для будь-якого рівня підготовленості трейдера. Для новачків і обережних – класичне місце. Для передових і ризикованих – маржа і ф’ючерси. Для витончених – похідне. Кожен ринок наповнений варіантами та можливостями, які ви ніколи не втомитеся досліджувати.

Які послуги пропонує Huobi?

Вибираючи первинну або вторинну біржу для торгівлі, користувачі складають список параметрів і функцій, які є першорядними, важливими, але не суттєвими, і зовсім не важливими. Ми вирішили полегшити вибір і склали список послуг, які можуть вплинути на вибір.

 • Зручний і простий інтерфейс, інтуїтивно зрозумілий для будь-якого користувача;
 • Купівля/продаж активів відбувається швидко та легко, без додаткових переходів та ускладнень;
 • Десктопна версія та мобільні додатки з повною функціональністю;
 • 300+ криптовалют, а також їх похідні торгові інструменти та деривативи;
 • Низька комісія для тейкерів і мейкерів;
 • Обмінний апарат на популярні криптовалюти;
 • Приємна бонусна система, інтегрована в сервіс. Чим більше ви вивчатимете криптобіржу Huobi і використовуєте максимум її можливостей, тим більше будуть бонуси.
 • Можливе використання торгових алгоритмів і ботів;
 • Можливість купівлі-продажу активів у форматі P2P;
 • Можливість отримувати та видавати позики та позики в криптовалюті;
 • Блок навчальних та корисних матеріалів;
 • Особливі умови для клієнтів з великим товарообігом;

Негативні моменти криптообміну Huobi

 • Обмін не доступний ні в США, ні для резидентів США;
 • Виведення коштів здійснюється за комісію;
 • Немає торгових пар з фіатними валютами та ринку для них;

Як працює Huobi?

Розглянемо ключові блоки, на які потрібно звернути увагу при виборі криптобіржі.

Зручність платформи

Простота ключових процесів купівлі-продажу криптоактивів є основною перевагою перед іншими компаніями, а також пріоритетом для трейдерів. Ніхто не хоче знову і знову виконувати безглузді дії, щоб відкрити або закрити угоду. У розділі «Купити криптовалюту» відразу розміщується понад 300 активів, які купуються і продаються в пару кліків.
Huobi

Депозит і зняття

Вам не потрібно розраховувати подвійну конвертацію або додаткові комісії, щоб поповнити свій обліковий запис або купити криптовалюту на Huobi. Існує більше 60 способів оплати, і вони включають не тільки банківські перекази або використання карток VISA або Mastercard. Для основних регіонів світу представлені зручні способи поповнення.

Додаток для Android та iOS

Мобільна версія торгової платформи Huobi має повну функціональність. Включає інструменти для аналізу та роботи з торговими діаграмами та іншими функціями. Функціонал додатків на 95% відповідає настільній версії, що дозволяє трейдерам завжди бути на зв’язку та швидко реагувати на зміни ринку. У магазинах кількість завантажень програми перевищила 5 000 000 і не припиняється.
Huobi

300+ криптовалют для торгівлі

Робота з різними активами, особливо в протилежних напрямках, безсумнівно важлива для прибуткової роботи з ринком або диверсифікації інвестиційного портфеля. Більше 300 криптовалют – достатньо навіть для найвитонченіших трейдерів і фахівців з арбітражу.
Huobi
Значна частина криптовалют доступна для покупки миттєво, шляхом поповнення рахунку на біржі, що робить процес створення портфеля дуже простим. Робота проводиться з активами, які мають стабільний торговий інтерес і волатильність. Нові монети періодично додаються до списку.

Швидкий обмін і торгівля свопами

Будь-яку монету зі списку можна конвертувати в USDT і назад всього за кілька секунд, а через пару хвилин, коли транзакція буде проходити через мережу, актив буде у відповідному гаманці.
Huobi

Висока відсоткова ставка

Заробіток на стейкингу – звична справа в криптоіндустрії, особливо серед тих, хто формує інвестиційний портфель на тривалий період. Відсотки виплачуються у валюті стейкингу, а коли вона зростає в ціні, такі депозити стають вдвічі вигідними, крім того, не забувайте про складну ставку реінвестування. Процентні ставки за стейкингом коливаються від 2% до 15% річних, що вище середнього по галузі. Не всі монети зі списку доступні для такого типу розміщення інвестицій.

Система винагород HUOBI

Бонуси та акції – улюблена справа користувачів будь-яких послуг і компаній. Криптоіндустрія не є винятком. Huobi пропонує різноманітні акції та касові ваучери для нереєстрації, першого депозиту, спотових операцій та інших послуг, особливо тих, які тільки впроваджуються на платформі.
Huobi

Реферальна програма Huobi

Залучення нових користувачів на платформу винагороджується практично будь-якою компанією. Huobi пропонує своїм клієнтам бонус 10 доларів США за кожного реферала через унікальне реферальне посилання. Уважне вивчення матеріалів по роботі партнерської програми та умов отримання та вилучення винагород дозволить заробити додатково без особливих зусиль.

Торгівля ботами

Автоматизована торгівля за заданою програмою в сфері криптовалют була лише мрією кілька років тому. Сьогодні Huobi, як і низка подібних платформ, реалізувала проект, який дозволяє налаштувати складні алгоритми торгівлі активами без участі трейдера. Кожен учасник має можливість точно налаштувати алгоритми здійснення транзакцій для максимізації прибутку.

Купівля та продаж P2P

Ринок P2P реалізований для того, щоб дозволити купувати активи користувачами з тих країн, чиї платіжні інструменти не підтримуються біржою криптовалют Huobi. Створений ринок дозволяє купувати та продавати активи приватно, розміщуючи пропозиції або приймаючи одну з тих, які розміщують інші учасники процесу.
Huobi
Пропозиції включають широкий вибір валют і платіжних систем для транзакцій. Поручителем таких операцій виступає Huobi. Навіть якщо вам не вдалося знайти вигідну пряму пропозицію покупки, ви завжди можете придбати USDT, а потім обміняти його на втомливі активи.

Криптокредити та позики

Криптокредитування не користується особливою популярністю серед криптобірж, але користується попитом у підприємців та інвесторів галузі. Це дозволяє отримати позику під заставу активів, що котируються на біржі, які будуть заморожені до погашення. Вся інформація про кредитну ставку та потенціал прибутку формується при формуванні запиту на кредит.
Huobi

Варіанти торгівлі

Класична купівля/продаж криптовалют вже давно нікого не дивує. Максимальний прибуток отримують від криптовалютних деривативів, які кілька років тому впровадили великі гравці Форекс і фондового ринку:

 • Маржинальна торгівля;
 • Ф’ючерсна торгівля;
 • Похідні інструменти;
 • Спотові операції;
 • OTC контракти для великих угод.

Вивчати галузь і нові можливості для отримання прибутку необхідно не тільки новачкам в темі, але і досвідченим трейдерам, оскільки постійно з’являються нові методи торгівлі, похідні від криптоактивів та інші моменти, які допоможуть отримати більше прибутку з меншим ризиком .
Huobi
Huobi створив цілий розділ для бажаючих вчитися, який постійно поповнюється новими матеріалами та іншою корисною інформацією.

Служба підтримки клієнтів преміум-класу

Живий чат є однією з умов вибору біржі багатьма трейдерами, особливо початківцями, оскільки найчастіше у них виникають непорозуміння з інтерфейсом або якимись діями на платформі, а витримки вирішувати все через пошту або шукати інформацію не вистачає. в довідкових блоках. Huobi пропонує живий чат цілодобово, без вихідних, і навіть якщо вони не можуть відповісти на даний момент, обов’язково нададуть відповідь, як тільки зможуть.

Негативні сторони біржі криптовалют Huobi

Їх зовсім небагато, але про них потрібно знати, оскільки це може вплинути на прибуток від торгівлі.

Обмеження країни

Торгівля деривативами заборонена в ряді країн, таких як Китай і Великобританія. Це накладає обмеження на роботу з Huobi для багатьох інвесторів, які шукають надійну платформу для роботи. Особливо це стосується США, жителям яких заборонена будь-яка діяльність на платформі Huobi.

Комісія за зняття

Це дуже важливий момент, тому що на нього не звертають уваги при реєстрації та початку роботи, але на Huobi це може стати каменем спотикання, особливо для початківців трейдерів. Комісія за виведення коштів Huobi не є фіксованою. Більше того, це не прив’язано до обмінного курсу чи чогось, що можна передбачити. Формулювання розміру комісійних зборів за зняття коштів виглядає так – сума залежить від ситуації на ринку. Тобто при одному розвитку ситуації комісія стає непомірною і безглуздить усі торгівлі. В іншій ситуації він перетворюється в настільки незначну величину, що її можна ігнорувати, але немає пояснень, коли і як довго відбудуться обидві ці події. Це дуже великий негатив. У списках Huobi немає опцій торгових пар проти фіатних валют.

Збори Huobi

Вони можуть бути різними, як вигідними для клієнтів, так і ні. Розмір і різноманітність комісійних виплат впливають на популярність компанії серед трейдерів, особливо початківців. Усі депозити з будь-якого пункту призначення не стягуються комісії Huobi.

Комісія за зняття

Huobi не має фіксованої комісії за зняття коштів. Біржа стягує плату зі своїх користувачів відповідно до ринкових умов, не важливо, фіатна це чи криптовалюта. До цього моменту потрібно бути дуже уважним, оскільки немає прив’язки до будь-яких загальноприйнятих змінних.

Комісія за транзакцію Huobi

Комісія за трансакцію на Huobi фіксується на рівні 0,2% як для тейкерів, так і для виробників. Комісія може бути знижена, лише якщо токен HT, який належить компанії, ставиться на ставку. Мінімальний розмір ставки становить 10 HT, що зменшує комісію на 10%. Максимальна знижка отримується від розміщення 5000HT і становить 65%.

Плюси і мінуси Huobi

Вони присутні навіть у, здавалося б, найбільш зручних і коректних компаніях і сервісах. Huobi не є винятком. Почнемо з позитивних якостей біржі:

 • 300+ криптовалют у лістингу компанії;
 • Можливість внесення та виведення коштів у фіатних грошах;
 • Живий чат 24/7;
 • Заохочення за використання всього функціоналу біржі, акції та стейкинг;
 • Настільна версія та повнофункціональний мобільний додаток;
 • Можливість знизити комісію за допомогою стейкингу HT coin;
 • Кредитування.

Негативні якості Huobi:

 • Комісія з вилучення не визначена і не прив’язана до загальноприйнятих змінних;
 • Немає ринку для торгівлі фіатними парами;
 • Біржа не працює з резидентами США;

Висновок

Криптовалютна біржа Huobi — відмінний вибір для тих, хто визнає широкий потенціал можливостей і готовий йти на продумані ризики в транзакціях. 300+ криптовалют надають для цього всі можливості. Робота на платформі проста та безпечна, фіксована комісія за активність у розмірі 0,2% для кожної зі сторін угоди є хорошим показником, до того ж її неважко знизити за допомогою стейкингу монети HT. Акційні пропозиції, винагороди за вивчення платформи та прибуткова партнерська програма роблять роботу цікавою та новою щодня. Окрім класичної торгівлі, Huobi також пропонує торгівлю деривативами, ф’ючерсами та маржинальними інструментами. Для деяких країн функціональність обмежена, але завжди є способи досягти своєї мети.

Часто задавані питання
Чи є Huobi безпечним обміном?
Безпека тут на вищому рівні. Холодні сховища, де зберігаються основні активи, введені на платформу мають мультипідпис, тобто для схвалення транзакції потрібна згода кількох незалежних контролерів. Сторонньому хакеру немає сенсу витрачати ресурси на злом, результат буде нульовим. Зсередини безпека також на висоті завдяки перевірці та періодичним перевіркам кожного клієнта. Будь-яка підозріла активність реєструється та перевіряється. Також кошти всіх клієнтів повністю безпечні.
Чи доступний Huobi для жителів США?
Huobi global не співпрацює зі Сполученими Штатами через складне та більш детальне законодавство у сфері криптовалют. Однак користувачі в США можуть використовувати супутникову службу HBUS, розроблену відповідно до законів США. Є ряд обмежень і не весь функціонал, але того, що є, достатньо для прибуткової роботи.
Чи додає Huobi нові криптовалюти?
Так, списки постійно додаються на платформу. Як тільки монета або токен виявляється стабільним і має хорошу волатильність, Huobi перераховує їх.
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалась стаття? Поділися з друзями:
Кращі біржі криптовалют 2022 року

Чи є Huobi безпечним обміном?
Безпека тут на вищому рівні. Холодні сховища, де зберігаються основні активи, введені на платформу мають мультипідпис, тобто для схвалення транзакції потрібна згода кількох незалежних контролерів. Сторонньому хакеру немає сенсу витрачати ресурси на злом, результат буде нульовим. Зсередини безпека також на висоті завдяки перевірці та періодичним перевіркам кожного клієнта. Будь-яка підозріла активність реєструється та перевіряється. Також кошти всіх клієнтів повністю безпечні.
Чи доступний Huobi для жителів США?
Huobi global не співпрацює зі Сполученими Штатами через складне та більш детальне законодавство у сфері криптовалют. Однак користувачі в США можуть використовувати супутникову службу HBUS, розроблену відповідно до законів США. Є ряд обмежень і не весь функціонал, але того, що є, достатньо для прибуткової роботи.
Чи додає Huobi нові криптовалюти?
Так, списки постійно додаються на платформу. Як тільки монета або токен виявляється стабільним і має хорошу волатильність, Huobi перераховує їх.