Огляд біржі криптовалюти Kraken 2022

Криптовалютна біржа Kraken є однією з найпопулярніших бірж криптовалют у світі. Біржа Kraken належить Payward Inc. Біржа не контролюється жодним наглядовим органом. Біржа була заснована в 2011 році і за цей час підкорила клієнтів з усіх країн. Штаб-квартира розташована в Каліфорнії, Сан-Франциско. Kraken — найкраще місце для покупки та продажу криптовалют в Інтернеті. А якісно оптимізована система дозволяє інвестувати кожному, хто бажає, незалежно від країни проживання та бюджету користувача.

Bonus: Отримайте безкоштовну криптовалюту для інвестування
Увійти Завантажити Завантажити
10 доларів США
Бонус за реєстрацію
Почніть інвестувати

Що таке Кракен

Криптобіржа Kraken є однією з найстаріших у світі. Відкритий у 2011 році під юрисдикцією Сполучених Штатів. На даний момент на ньому обертається понад 120 криптовалют, об’єднаних у зручні торгові пари. Kraken підтримує основні фіатні валюти, які можна знайти в торгових парах, а також їх можна торгувати як інструмент. Серед іншого, є популярні функції для клієнтів:

 • Розбивка;
 • Маржинальна торгівля;
 • Ф’ючерсні контракти.

Кракен
Величезна кількість користувачів криптобіржі Kraken пояснюється низькими комісіями, високою надійністю компанії, заходами безпеки та інтуїтивною простотою використання.

Як діє Kraken?

Перш за все, слід розуміти, що криптовалютна біржа Kraken розроблена для максимально широкого охоплення користувачів. Для полегшення розвитку новачків реалізовано дуже простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Клієнтів, які трохи знайомі з торгівлею, але не готові зануритися в неї з головою, приваблюють можливості стейкингу та маржинальної торгівлі. Окремо потрібно виділити живий чат 24/7 з підтримкою багатьох мов. З цього випливають три основні особливості Kraken:

 • Більше 120 криптовалют об’єднані в зручні пари. Їх не так багато, як на інших платформах. Зібрані лише найпопулярніші за обсягами торгів і ліквідністю. Кожна із запропонованих монет гарантовано буде присутня на будь-якій крипто-платформі, яка поважає себе. Kraken постійно шукає нові активи і періодично додає їх до своїх списків.
 • Комісія за 30-денний торговий період на Kraken нижча, ніж середня в галузі. Мейкер – 0,16%, Тейкер – 0,26%. Чим більше загальний обсяг торгів, тим нижча комісія. Для ТОП-клієнтів мейкерів вони можуть знизитися до 0,0%, для тейкерів до 0,10%.
 • Криптобіржі практично перестали намагатися поповнити список послуг усім можливим у гонитві за кількістю клієнтів і зосередитися на конкретних напрямках, щоб стати в них найкращим і заманити всіх, для кого ця сфера є пріоритетною. Kraken пропонує наступні функції на додаток до торгівлі ключовими криптовалютами.
 1. Маржинальна торгівля – для тих, хто готовий підвищувати ставки;
 2. Ф’ючерсна торгівля – для тих, хто вміє робити прогнози і чекати;
 3. Стейкинг – для користувачів, які шукають безпечні інвестиції;
 4. OTC послуги, про які ми поговоримо більш детально по ходу тексту.

Основні характеристики та переваги Kraken

Щоб відповідати вимогам регуляторів США, криптовалютна біржа Kraken реалізувала ряд функцій, які стали її великими перевагами перед іншими платформами. Розглянемо основні з них:

 • 120+ криптовалют в обігу;
 • Торгові комісії нижче середнього з плаваючою шкалою;
 • Зручні та надійні мобільні додатки;
 • Можливість купувати криптовалюту безпосередньо за фіатні гроші;
 • Можливість розміщення торгових ордерів на майбутні або миттєві операції на ринку;
 • Ставка як в криптовалюті, так і в фіаті для стабільного прибутку;
 • Підтримка всіма основними мовами онлайн 24/7;
 • Kraken Terminal – графік трейдера та інструменти аналізу;
 • Форекс операції;
 • OTS – таблиця для великих операцій з особистими умовами;
 • Маржинальна торгівля;
 • Ф’ючерсна торгівля.

Які послуги пропонує Kraken?

Пошук криптобіржі для початку торгівлі або розподілу активів може завести трейдера в глухий кут з десятками пропозицій. Скільки бірж кануло в Лету, а ще голосніше заявляють про свою появу. Але перевагу краще віддати тим, хто пройшов через кризи і залишився на плаву. Такою компанією є Kraken. Давайте визначимо ключові послуги, які пропонує біржа криптовалют Kraken, і ви зможете порівняти ці тези з іншими пропозиціями. Це значно спростить вибір платформи для торгівлі криптовалютами.

Низькі торгові комісії

Комісії на Kraken нижчі за середньоринкові. Тейкери платять 0,26%, виробники 0,16%. При цьому схема комісійних зборів плаває, орієнтуючись на обсяги торгівлі за останні 30 днів. При великих обсягах торгів комісійні знижуються майже до нуля.

Більше 120+ різних криптовалют

Криптобіржа Kraken не наповнює торговий термінал сотнями криптовалют, які не протримаються на ринку навіть кількох місяців. Підтримка 120+ монет – це данина стабільності, волатильності ринку та ліквідності кожного активу. Клієнтами компанії є трейдери з дуже високими обсягами торгів, які представляють банки та інвестиційні фонди. Кожна їх транзакція є перевіркою волатильності біржі на міцність.
Кракен
Кожна монета, що торгується на Kraken, обов’язково присутня на інших платформах, тому арбітраж або переказ депозиту між пулом використаних криптобірж пройде без проблем.

Мобільні програми для iOS та Android

Сьогодні трейдерів важко здивувати функціональним додатком для мобільних пристроїв, але забезпечити належну безпеку рахунку непросто, особливо якщо помиляється сам клієнт. Kraken реалізував відразу три додатки, кожен з яких орієнтований на власну сферу діяльності на платформі, і не перекривається засобами та методами доступу з іншими.
Кракен

 • Класичний додаток Kraken. Понад 500 000 завантажень з рейтингом 4.2. Всі функції моніторингу ситуації та своєчасного реагування;
 • Kraken Pro призначений для досвідчених трейдерів у русі. Тут розширено функціональні можливості аналітики і є 5-кратне кредитне плече для маржинальної торгівлі.
 • Kraken Futures – особливий напрямок для тих, хто торгує на ф’ючерсному ринку.

Купівля криптовалюти за фіатні валюти

Криптобіржа Kraken підтримує 7 фіатних валют. Це дозволяє здійснювати транзакції з купівлі криптовалюти в листингі біржі без необхідності спочатку конвертувати її в іншу, програючи на комісії, або спочатку в BTC, а потім в альткоінах. Купівля криптовалюти за фіат здійснюється безпосередньо на самій біржі Kraken без надання доступу стороннім компаніям або шлюзам. Покупку можна зробити як за фіксованим курсом у самого Kraken, так і зробити замовлення на покупку за бажаною ціною. Ви також можете торгувати через пари, за допомогою фіатних грошей. Кожна конкретна фіатна валюта відкриває доступ до покупки або торгівлі лише певною кількістю монет. За долари США ви можете купити будь-яку монету, а потім, в залежності від популярності валюти, зменшується кількість торгових пар з фіатами. Але можливість обміняти фіат між собою,

Купуйте криптовалюту з Kraken

Для трейдерів доступна як класична модель торгівлі через ордери в торговому склі, так і можливість миттєво придбати потрібний актив за ціною, фіксованою на момент транзакції. Те ж саме стосується і продажу. Ця послуга орієнтована. Як для новачків у торгівлі, які можуть не відразу розбиратися в тонкощах розміщення торгових позицій, так і для арбітражів, для яких швидкість проведення угоди дуже важлива. За цю опцію стягується додаткова комісія в розмірі 1,5%. Комісія за стандартні ринкові ордери залишається незмінною для новачків, без обсягу торгів і становить від 0,16%.

Підтримка Kraken 24/7

Такий варіант зустрічається нечасто навіть на біржах, що входять до ТОП-10 різноманітних рейтингів. Велика кількість користувачів на платформах, а також різноманітні складнощі в роботі з системами, технічні помилки та людський фактор не дозволяють створити підтримку з живими людьми в режимі реального часу. Вирішення нагальних проблем за допомогою бота, який посилається на статтю Вікіпедії або сторінку форуму.
Кракен
Kraken вклав значні кошти в розбудову допоміжної інфраструктури. Live Chat реагує дуже швидко, співробітники компетентні в усіх основних труднощах, які виникають у клієнтів, а технічні проблеми швидко вирішуються.

Термінал Кракен

Власний торговий термінал, важлива особливість біржі криптовалют Kraken. Він наповнений варіантами створення власних стилів відображення діаграм, індикаторів, інструментів для малювання прогнозів цін тощо. Також доступна інформація про обсяги торгів та замовлення, розміщені трейдером.
Кракен
Крім того, на графіку можна візуалізувати минулі операції. Це допомагає визначити правильний час входу та виходу для торгової стратегії. Ця функція Kraken дуже затребувана досвідченими трейдерами та тими, хто прийшов у криптоіндустрію з класичного Форексу.

Маржинальна торгівля та торгівля ф’ючерсами

Ці два напрямки міцно увійшли в кліп торгових інструментів отримання прибутку. Маржинальна торгівля вважається більш ризикованою, і доступ до неї мають лише повністю перевірені користувачі. Kraken пропонує довгі та короткі позиції по ряду криптовалют з кредитним плечем 5x. Операції обкладаються додатковими комісіями. Ф’ючерсний ринок Kraken включає в себе основні монети:

 • біткойн;
 • Bitcoin Cash
 • Litecoin;
 • Ethereum;
 • пульсація.

Кожен з них має кредитне плече 50x.

Ставка

Інвестування в класичний депозит з фіксованою ставкою в індустрії криптовалюти не знайшло особливого відгуку в зародковому стані. Але сьогодні можливість отримувати дохід на монетах, куплених як інвестиції на середньо- та довгострокову перспективу, отримувати додатковий прибуток у цій же монеті – це чудова можливість безпечно примножити капітал і захистити його від емоційних рішень. Важливим моментом є періодичність виплат. Якщо ви знайдете баланс із вигідними відсотками та частими виплатами з подальшим реінвестуванням, то прибуток від складних відсотків буде помітно вище, ніж зазначено в колонці при відкритті позиції стейкингу.
Кракен

Особливістю пропозиції Kraken є можливість депонування фіатних валют. Процентна ставка там невисока, але виплата відсотків двічі на тиждень дозволяє реінвестувати кошти. Також вони завжди доступні для переказу на інші рахунки або транзакцій з криптовалютою.

Таблиця OTC

Транзакції понад 100 000 доларів США є пріоритетом для Kraren. Для клієнтів і компаній, які переступають цей поріг, пропонується особлива можливість зберігати транзакції в анонімному режимі та не створювати прецеденти на ринку. Сервіс пропонує персональні консультації експерта крипторинку, аналіз поточної ситуації на ринку, а також виконання транзакції за найбільш вигідним сценарієм.

Форекс торгівля

На самому початку криптоіндустрії Forex брокери додавали криптопари до своїх терміналів, сподіваючись утримати трейдерів. Але сам принцип торгівлі виявився іншим, і торгувати криптовалютою стало зручніше і безпечніше. Компанія Kraken вирішила ввести в свої термінали 9 торгових пар Форекс для тих, хто хоче торгувати звичними інструментами на нових умовах. Угоди більше не вимірюються лотами, тепер мінімум становить 10 одиниць базової валюти. Доступних інструментів не так багато.
Кракен
Як бачимо, торгові пари є найбільш мінливими та ліквідними з точки зору ринку Форекс. Kraken регулюється FinCEN, а це означає, що кожна транзакція є повністю прозорою та законною. Якщо криптоактиви, які зараховуються на рахунки компанії, зберігаються в 95% обсягу в холодильному сховищі, то фіатні гроші виводяться на рахунки держави та найнадійніших приватних банків, які заслужили свою репутацію.

Гаманець Kraken

Перш за все, криптобіржа Kraken – це торговий сервіс. Він не надає можливості оплачувати покупки зі своїх рахунків, щоб не давати жодних варіантів навіть часткового доступу до своїх послуг. Насправді Kraken не гаманець, але виведення коштів на всі вказані напрямки працює постійно і без збоїв, тому ви можете без проблем виводити кошти на будь-який цифровий гаманець і робити покупки.

Кракен збори

Частка криптобіржі Kraken від дій і транзакцій її клієнтів залежить від ряду факторів і може бути різною. Розглянемо основні сфери, в яких криптоплатформа стягує комісію.

Депозитна комісія

При переказі криптовалют на акаунти Kraken комісія за більшість монет не стягується. Однак є ряд винятків, для яких він присутній. Актуальну таблицю з комісіями можна знайти тут на support.kraken.com За фіатний депозит може стягуватися комісія залежно від типу валюти, а також від способу поповнення. При внесенні USD через шлюз FedWire (MVB Bank) комісій немає взагалі, а от той же шлюз FedWire, але вже через Synapse, стягується з комісійними в розмірі 5 доларів, незалежно від суми поповнення. Актуальну інформацію про комісійні збори Kraken по депозиту ви також можете знайти на сайті біржі криптовалют.

Плата за користування обмінним автоматом Kraken

Трансакції за межами книги замовлень, які називаються миттєвими транзакціями, обкладаються комісійними в розмірі 1,5% за транзакцію. Ця комісія береться за можливий ризик зміни курсу крипти під час здійснення транзакції. За конвертацію через обмінний автомат стягується така ж комісія в розмірі 1,5%. При покупці стейблкойнів, за умови оплати іншими стейблкоінами або фіатними долари США, комісійна комісія становить 0,9%

Депозит з банківської карти

Купівля криптовалют безпосередньо з банківської картки доступна для всіх країн, які підтримує біржа, крім США. Основною валютою Kraken є євро, тому, якщо ваша картка не в цій валюті, вам потрібно уточнити в банку, чи підтримується автоматична конвертація. Комісія за такі операції становить 3,75% + 0,25 EUR.

Комісія за зняття коштів Kraken

За виведення криптовалюти з платформи стягується комісія, яка покриває трансакційні витрати мережі, через яку відбувається транзакція. Її розмір відповідає обраній монеті та мережі, тому постійно змінюється. У процесі створення запиту на зняття коштів система розраховує розмір комісійних зборів та умови їх формування. Виведення фіатних коштів, а також їх поповнення залежить від обраної валюти та сервісів, через які відбуваються операції.

Торгові збори Kraken

Саме торгові комісії є важливим аспектом для трейдерів, тому це питання потрібно розглянути більш детально.

Спотова торгівля

Для нових клієнтів поріг комісії становить 0,26% для тейкерів і 0,16% для виробників. Цей розмір нижче середньогалузевого, крім того, при збільшенні 30-денного обсягу торгів комісійні ставки впадуть майже до нуля.

Маржинальна торгівля

Перш за все, потрібно розуміти, що до комісії за відкриття та закриття ринкових операцій додається маржинальна комісія. Відкриття маржинальної операції – 0,02%, пролонгація на 4 години 0,02%. Для деяких монет комісія зменшується вдвічі як за відкриття маржинальної торгівлі, так і за пролонгацію.

Ф’ючерсна торгівля

Комісія заснована на принципі спотових зборів і починається з 0,02% для мейкерів і 0,05% для тейкерів, але пропорційно зменшується зі збільшенням обсягу торгів.

Плюси і мінуси Кракена

Вони присутні на будь-якій платформі, незважаючи на всі її зусилля, щоб стати найкращими для всіх і всіх. Почнемо з тих позитивних моментів, заради яких криптобіржу Kraken вибрали мільйони її користувачів.

плюси

 • Надійна біржа працює з 2011 року. Має дуже високий рейтинг довіри;
 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, не перевантажений деталями, розрахований на початківців трейдерів;
 • Додаткові функції, які не пропонуються на інших криптоплатформах або представлені не в такому зручному вигляді. Це включає торгівлю парами Форекс, безбіржовий стіл для ТОП-клієнтів та інші.
 • Підтримка 120 криптовалют і 7 фіатних валют. Так, їх порівняно небагато, але це найбільш мінливі і торгуються монети у світі з високою ліквідністю та надійністю.
 • Живий чат 24/7, підтримка всіх ключових мов.

Мінуси

 • Деякі збори вищі, ніж у конкурентів;
 • «Вузький» діапазон криптовалют.

Нарешті

Криптовалютна біржа Kraken є однією з найпопулярніших у світі. Він має багато функцій, простий у використанні, має чудову підтримку клієнтів у форматі Live Chat 24/7 і пишається абсолютною безпекою всіх активів. Пропонує для торгівлі понад 120 найбільш торгуваних криптовалют. Унікальна пропозиція – 7 фіатних криптовалют і операції на Форекс з мінімальними комісіями на стартових умовах. Додаткові функції, такі як:

 • Стейкинг, в тому числі за фіатні гроші;
 • Маржинальна торгівля;
 • Ф’ючерсний ринок;
 • OTC операції.

Кожен елемент орієнтований на свою групу трейдерів, тому Kraken приваблює як початківців трейдерів, так і професійних спекулянтів та інституційних інвесторів. Є момент, за який Кракена критикують – відносно невелика кількість монет для торгівлі, порівняно з Coinbase або KuCoin. Цей момент подвійний, оскільки абсолютно нові монети та їх лістинг на біржі не гарантують, що для них буде ліквідність і що вони загалом зможуть зрости в ціні, щоб відповідати очікуванням трейдерів. Тисячі різних токенів були вилучені з переліку, а разом з ними в Лету канули й мільйони доларів. Нові токени хороші тим, що можуть примножити капітал трейдера в рази, при успішному зльоті і своєчасному виході з ринку. Але буває і досить багато зворотних ситуацій.

Часто задавані питання
Чи законний Кракен?
Абсолютно. Створений у 2011 році, сервіс регулюється FinCEN і відповідає всім вимогам кожної юрисдикції, де працює компанія.
Чи безпечний Кракен?
Кракен в безпеці. Основна увага компанії робиться на захисті активів та особистої інформації клієнтів компанії. Зберігання 95+% криптовалютних активів у холодних гаманцях є звичайною практикою всіх компаній, таких як Kraken, після серії злому на самому початку криптоіндустрії. Для забезпечення безпеки транзакцій та особистої інформації клієнтів сервери, відключені від мережі, використовуються в спеціальних сховищах з озброєною охороною, яка постійно перевіряється, а не тільки під час найму.
Чи можна зламати Kraken?
Теоретично це можливо. Історія свідчить, що з 2011 року прецедентів не було. Великі проекти, такі як Binance, були зламані, що говорить про те, що спроби обійти захист робилися на інших компаніях, але вони не увінчалися успіхом. Це дозволяє клієнтам Kraken розслабитися і продовжувати отримувати прибуток.
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалась стаття? Поділися з друзями:
Кращі біржі криптовалют 2022 року

Чи законний Кракен?
Абсолютно. Створений у 2011 році, сервіс регулюється FinCEN і відповідає всім вимогам кожної юрисдикції, де працює компанія.
Чи безпечний Кракен?
Кракен в безпеці. Основна увага компанії робиться на захисті активів та особистої інформації клієнтів компанії. Зберігання 95+% криптовалютних активів у холодних гаманцях є звичайною практикою всіх компаній, таких як Kraken, після серії злому на самому початку криптоіндустрії. Для забезпечення безпеки транзакцій та особистої інформації клієнтів сервери, відключені від мережі, використовуються в спеціальних сховищах з озброєною охороною, яка постійно перевіряється, а не тільки під час найму.
Чи можна зламати Kraken?
Теоретично це можливо. Історія свідчить, що з 2011 року прецедентів не було. Великі проекти, такі як Binance, були зламані, що говорить про те, що спроби обійти захист робилися на інших компаніях, але вони не увінчалися успіхом. Це дозволяє клієнтам Kraken розслабитися і продовжувати отримувати прибуток.