Огляд біржі криптовалют KuCoin 2022

Криптовалютна біржа KuCoin була заснована в 2017 році в Гонконзі і позиціонує себе як найдоступніша біржа для всіх, хто хоче почати інвестувати в криптовалютні активи. Біржа завоювала велику популярність серед інвесторів будь-якого рівня. А вигідні бонусні пропозиції, які регулярно оновлюються, цікавлять і щодня залучають все більше нових користувачів з усього світу. Цілодобова та оперативна підтримка допоможе кожному новачкові розібратися з усіма зайнятими питаннями в будь-який час доби. Також на офіційному сайті ви знайдете список поточних криптовалют і тих, які готуються до включення в список найближчим часом.

Bonus: Отримайте безкоштовну криптовалюту для інвестування
Увійти Завантажити Завантажити
5 доларів
Бонус за реєстрацію
Почніть інвестувати

Що таке KuCoin

Заснована в 2017 році криптовалютна біржа KuCoin, спочатку запущена в Гонконзі, але потім змушена переїхати на Сейшели, позиціонується як «народна біржа». Місія компанії – надати кожному можливість швидко, надійно та легко купувати та продавати криптовалюти та їх похідні.
KuCoin
Такий підхід мав сильний вплив на крипто-спільноту, і всього за 5 років роботи KuCoin почав обслуговувати криптооперації кожного четвертого власника криптовалюти у світі. Загальна кількість активних користувачів платформи перевищує 11 000 000 осіб.

Як працює KuCoin?

Успіх цієї торгової платформи був заснований на двох ключових факторах – великій кількості торгових інструментів і низьких комісійних в 0,1% для обох сторін угоди. З точки зору робочих процесів, варто виділити три основні змінні, які дають переваги перед конкурентами та привертають увагу все нових і нових клієнтів.

Комісія KuCoin

Торгові збори помітно нижчі, ніж у галузі, і становлять лише 0,1% транзакції. Більше того, їх можна додатково зменшити на 20%, сплачуючи комісію в монеті KCS. Також можна отримати знижку за великі обсяги торгів для великих рахунків або арбітражів. Але це ще не все – транзакції у форматі P2P взагалі не обкладаються біржовими комісіями.

Понад 600 криптовалют

За кількістю пропонованих активів KuCoin входить в ТОП-3 криптовалютних бірж. Постійно додаються нові списки, ведеться робота над розширенням інструментів, які дозволяють торгувати, крім токенів, і їх похідними.

Додаткові можливості KuCoin

Крім прямого обміну токенами та монетами, існує чимало інструментів для просунутих трейдерів та інвесторів:

 • Маржинальна торгівля;
 • Спотова торгівля;
 • p2p ринок;
 • Ф’ючерсна торгівля;
 • Криптокредитування;
 • Розміщення монети KCS.

Єдине, що може дещо зіпсувати враження від знайомства з KuCoin – це відсутність гідного рівня конвертації криптовалюти в фіат і навпаки. При покупці криптовалюти за фіат стягується додаткова комісія в розмірі від 3% до 12%, що для сучасних сервісів просто непрощенно високо. Ще один момент – неможливість вивести фіат з біржі. Тобто, сплативши високу комісію за участь у фіатних торгових парах, вивести зароблене просто неможливо. Користувачі пропонували використовувати інші платформи з нашого рейтингу, щоб поповнити фіатні рахунки з мінімальними комісіями, конвертувати їх у криптовалюту, а потім перевести на KuCoin. Вивести отриманий прибуток у зворотному порядку. Інший варіант прив’язати курси до фіатних – використовувати пари з USDT. Популярність біржі криптовалют KuCoin пояснюється тим, що в них швидко реалізовані всі ключові функції, які популярні серед користувачів інших компаній. KuCoin не довелося працювати з нуля, як компанії, створені в 2011-2013 роках. Вони взяли готові рішення і повісили їх на працюючий торговий функціонал. У процесі зростання додавалося все більше нових функцій, і тепер компанія готова впровадити їх широкий спектр:

 • Одна з найнижчих комісій у галузі – 0,1% для тейкера та для мейкера, яку можна ще більше зменшити, сплативши її в KCS або збільшивши обсяги торгів за останні 30 днів;
 • 600+ криптовалют, доступних для торгівлі;
 • Повнофункціональний мобільний додаток із понад 5 000 000 завантажень і рейтингом користувачів 4,7;
 • Можливість купувати криптовалюту безпосередньо за фіат, але з дуже високими комісійними;
 • Перевірка облікового запису вимагає лише часткової перевірки KYC;
 • P2P-торгівля здійснюється без комісій, що дає можливість тим, хто працює з платіжними системами, обертатися з низькою комісійною;
 • Можливість маржинальної та ф’ючерсної торгівлі;
 • Щоденний заробіток KCS як бонус від компанії;
 • Можливість криптокредитування та позик;
 • Власний торговий бот KuCoin з широкими налаштуваннями;
 • Активи надійно захищені від будь-яких шахрайських дій.

Які послуги пропонує KuCoin?

Вибір основної або допоміжної криптобіржі в нинішньому широкому списку пропозицій непростий. Занадто багато різних умов і змінних пропонують компанії своїм клієнтам. Детальний аналіз ключових функцій біржі криптовалют KuCoin дозволить визначити, чи підходить вона взагалі вашому стилю роботи і в якій якості.

Асортимент криптовалют

Це питання головне не для всіх, а для значної частини трейдерів та інвесторів. KuCoin пропонує понад 600 криптовалют для торгівлі з високою ліквідністю. Списки токенів постійно оновлюються новими, перспективними валютами. Такі монети, куплені під час ICO або при перших програшах, дають просто величезні прибутки в майбутньому для терплячих інвесторів.
KuCoin
Важливий момент! Ті, хто купує активи за фіатні гроші, можуть розраховувати лише на 60+ монет в парі з фіатними грошима. Щоб отримати максимальний доступ до ринків, використовуйте валюту USDT. Це полегшує фіксацію коливань цін і прив’язується до реального, стабільного за ціною та дуже ліквідного активу. Більше того, внесення і виведення USDT з платформи набагато дешевше поповнення фіатних рахунків і неможливості зняти фіатні з біржі в принципі.

Мобільний додаток для iOS та Android

Повноцінна робота на біржі, де все змінюється дуже швидко, неможлива без надійного мобільного додатка. Інтерфейс мобільного додатка KuCoin містить торгового бота, який недоступний у настільній версії біржі. Майже 100 000 відгуків на додаток з рейтингом 4,7 і 5 мільйонів завантажень – гідна відповідь будь-якому конкуренту.
KuCoin

Купівля криптовалюти за Fiat на KuCoin

Така можливість є дуже спірною для KuCoin, оскільки додаткова комісія самої платформи невиправдано висока. Крім комісій платіжних систем, зверху нараховується від 3% до 12% залежно від напрямку, з якого надходить платіж. Ще одна складність – короткий список монет, доступних за фіат не більше 60 криптовалют. Набагато вигідніше обміняти на іншій криптобіржі, де немає комісії за фіат, виділені гроші на USDT і депозит на KuCoin без комісій для повноцінної торгівлі всіма 600+ монетами.
KuCoin
Щодо фіатних грошей, то є ще одна складність – неможливість вивести прибуток у фіатні гроші. Усі три критерії роблять роботу з фіатними валютами невигідною для трейдерів та інвесторів, якщо вони не використовують для роботи сторонні сервіси.

Потрібна лише часткова перевірка KYC

На відміну від більшості криптовалютних бірж, які вимагають повноцінної верифікації, яка включає всі нові процедури, такі як запис голосу або відео з виразом обличчя, щоб просто розпочати роботу з платформою, KuCoin робить все простим. Для основної роботи потрібна лише часткова перевірка. Повноцінна процедура відбувається в ситуації, коли транзакція перевищує 5 BTC протягом дня.

P2P-маркетплейс з 0% комісії

Ця функція приваблює велику кількість користувачів fiat, оскільки відсутність комісій і широкий спектр пропозицій дозволяють заробляти навіть протягом дня на істериці учасників ринку.
KuCoin
Створюйте власні пропозиції на основі інших учасників або приймайте вже опубліковані, якщо ціна вас влаштовує, біржа не стягує комісійних за таку діяльність. P2P — дуже прибутковий бізнес, якщо ви точно знаєте, що робите.

Ф’ючерси та маржинальна торгівля

Ф’ючерсами на KuCoin можна торгувати з кредитним плечем до 100x, що є дуже високою пропозицією. Для роботи з цим функціоналом реалізовано відразу два інтерфейси:

 • Futures Lite дуже простий у використанні, що робить його ідеальним інструментом для ф’ючерсної торгівлі для тих, хто тільки починає працювати в майбутньому;
 • Futures Pro – має максимальний набір інструментів і кредитне плече до 100x.

KuCoin
Важливо! Маржинальна торгівля є ризикованим інструментом для отримання прибутку навіть без кредитного плеча. Збільшення кредитного плеча збільшує потенційний прибуток, але також підвищує ризик втрати капіталу, особливо на мінливих ринках. Вивчіть предмет якомога детальніше і не використовуйте важелі, поки не отримаєте достатньо досвіду, щоб зрозуміти всі механізми.
KuCoin

Бонус KuCoin – заробляйте KCS щодня

Стейкинг KCS монет (нативний токен) у кількості 6 і більше одиниць дозволяє отримувати щоденні відсотки за ставкою 22% річних. Монети залишаються нерухомими на час стейкингу, але якщо їх ціна зросте, то це буде додатковий прибуток на додаток до нарахованих відсотків. Важливо! Сплата торгової комісії в KCS дозволяє знизити комісію за транзакції на 20%. Це означає, що базова комісія становитиме 0,8% замість стандартних 0,1%.

Кредитування та запозичення криптовалюти

Підвищення прибутковості активів можна досягти, видавши їх у кредит під вигідну для вас відсоткову ставку. KuCoin пропонує понад 160 монет, які можна позичити або позичити. Терміни кредитування встановлені на 7, 14 та 28 днів. Процентна ставка за кредитом встановлюється стороною-емітентом. Чим нижчий буде встановлений відсоток на більш тривалий термін, тим більше шансів, що хтось візьме цей кредит. Для того, щоб позичити монети, достатньо прийняти одну з пропозицій на ринку, яка здається вам найбільш вигідною.
KuCoin
Важливо! Виписуючи або отримуючи позики в USD або USDT, коливання курсу валют вас не турбують, але прибуток від використання стейблкоіна в транзакціях з зростаючими криптовалютами значно підвищить прибутковість. Для тих, хто купує криптовалюту з метою інвестування на тривалий термін, кредитування навіть під невеликий відсоток дозволить поступово без ризику збільшувати обсяг активів.

Торговий бот KuCoin

Криптовалютна біржа KuCoin впровадила кілька ботів на основі штучного інтелекту, щоб допомогти в торгівлі. Настільна версія пропонує Spot Grid Bot. У мобільному додатку є ще три боти. Інструмент корисний у питаннях збільшення прибутку від інвестицій. Бот веде самостійну торгівлю за правилами, встановленими в налаштуваннях. Він ніколи не спить, не хворіє, не приймає емоційних рішень і орієнтується лише на ціну активу.
KuCoin
Сервери з ботами знаходяться в хмарних сховищах, тому після запуску вони не вимагають увімкнення комп’ютера чи активної програми на телефоні. ТОП прибуткових ботів на день або 7 днів відображаються в порівняльному списку за прибутковістю і кожен може скопіювати налаштування такого бота для своєї торгової стратегії.

Безпека активів на рівні банку

Безпека активів, депонованих на KuCoin, знаходиться на найвищому рівні. Зберігання криптовалют у холодному сховищі з багаторівневою авторизацією та кількома підтвердженнями транзакцій. Захист від злому за допомогою налаштувань мікроплатежів, верифікації співробітників та інших аспектів класичної банківської безпеки в принципі максимально захищають активи клієнтів. У 2020 році біржу KuCoin зламали. Точна сума активів, вилучених у результаті атаки, не розголошується, але більшість з них повернуто. Викрадену частку клієнтам компенсували страхуванням, яким біржа володіє на весь обсяг активів. В результаті цього користувачі не зазнали жодних втрат, за винятком деяких переживань.

Комісія KuCoin

Комісійні за операції на біржі є основним джерелом доходу для будь-якої криптовалютної компанії. Через високу конкуренцію та активну боротьбу за кожного клієнта компанії змушені знижувати поточні та одноразові комісії, але повністю відмовитися від них просто неможливо.

Комісія за депозит

За депозити в криптовалюті не стягується комісія від KuCoin. За проведення транзакції в обраній мережі стягується лише плата. Фіатні депозити не підтримуються KuCoin взагалі. Але ще є можливість купити крипту за фіат. Комісія, як було сказано вище, дуже висока і може становити до 12%. Ознайомтеся з калькулятором комісій перед здійсненням торгівлі. Мінімум при купівлі USDT за USD становить 3,1% через систему SEPA.
KuCoin
Максимум 12,3% при оплаті Visa/MasterCard або Apple Pay через Simplex.

Комісія за виведення KuCoin

Для виведення криптовалюти стягується фіксована комісія, яка залежить від назви монети, яку потрібно вивести. Є окремий список. Виведення фіатних грошей з KuCoin не підтримується.

Комісія за транзакцію KuCoin

У порівнянні з іншими біржами криптовалюти, у KuCoin одна з найнижчих комісій. Базовий розмір становить 0,1% для обох сторін угоди. Комісії можна додатково знизити, зробивши ставку KuCoin KCS. Знижка при стейкингу від 6 монет становитиме фіксовану суму 20% від комісії. Знизити навантаження можна також за рахунок збільшення товарообігу. Чим більший обсяг торгів наприкінці 30 днів, тим нижча комісія.
KuCoin

Плюси і мінуси KuCoin

Вони невідомі кожній компанії. Примітно, що одні й ті ж умови для одних можуть бути недоліком, а для інших – перевагою.

Плюси Kucoin

 • 11 000 000 активних користувачів у всьому світі;
 • Один з найнижчих зборів у галузі. Максимум 0,1%;
 • Повнофункціональний мобільний додаток для iOS та Android;
 • 600+ криптовалют доступні для роботи;
 • Криптокредитування;
 • Маржинальна торгівля з кредитним плечем 100x;
 • Ф’ючерсна торгівля;
 • Не потрібна складна перевірка;
 • Торгові боти.

Мінуси

 • Надвисокі комісійні при покупці криптовалюти за фіат від 3 до 12%;
 • Ви не можете знімати фіатні валюти;
 • Підтримка чату відсутня.

Висновок

KuCoin залишається найпопулярнішою біржою криптовалют у світі. Мінімальна комісія за діяльність, без комісії за p2p транзакції, більше 600 інструментів для торгівлі. Розвинена інфраструктура для просунутих трейдерів. Боти для криптокредитування та торгівлі. Є і мінуси у вигляді величезної комісії за покупку монет за фіат, яка досягає 13% і відсутності підтримки онлайн-чату, а також можливості вивести фіат з сайту. Абсолютно початківцям трейдерам працювати з платформою може бути непросто, але трохи розібравшись, вони зрозуміють, що більше нічого їм не потрібно.

Часто задавані питання
Чи законний обмін криптовалют KuCoin?
Платформа повністю легальна, вона працює з 2017 року і набрала понад 11 000 000 клієнтів, обслуговуючи кожного четвертого власника криптоактивів у світі.
Чи безпечний KuCoin?
Обмін абсолютно безпечний. Криптоактиви зберігаються в холодному сховищі з багаторівневим контролем платежів і розділенням транзакцій. Спеціальний відділ контролює і перевіряє кожну транзакцію, а також цілодобово перевіряє історію транзакцій. Після злому в 2020 році, який не коштував клієнтам біржі нічого, крім потрясінь, оскільки всі активи були повернуті, заходи безпеки для персоналу були посилені до рівня банку. Тому на даний момент KuCoin є однією з найбезпечніших бірж для зберігання активів.
Чи можу я використовувати KuCoin в США?
Так, для жителів США KuCoin повністю працює. Єдине, що не потрібно проходити KYC, щоб мати можливість працювати.
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалась стаття? Поділися з друзями:
Кращі біржі криптовалют 2022 року

Чи законний обмін криптовалют KuCoin?
Платформа повністю легальна, вона працює з 2017 року і набрала понад 11 000 000 клієнтів, обслуговуючи кожного четвертого власника криптоактивів у світі.
Чи безпечний KuCoin?
Обмін абсолютно безпечний. Криптоактиви зберігаються в холодному сховищі з багаторівневим контролем платежів і розділенням транзакцій. Спеціальний відділ контролює і перевіряє кожну транзакцію, а також цілодобово перевіряє історію транзакцій. Після злому в 2020 році, який не коштував клієнтам біржі нічого, крім потрясінь, оскільки всі активи були повернуті, заходи безпеки для персоналу були посилені до рівня банку. Тому на даний момент KuCoin є однією з найбезпечніших бірж для зберігання активів.
Чи можу я використовувати KuCoin в США?
Так, для жителів США KuCoin повністю працює. Єдине, що не потрібно проходити KYC, щоб мати можливість працювати.